Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

No nareszcie...moge znowu zaczac pisac na forum...troche sie na nim zmieniło...a raczej nie troche tylko całe forum sie zmieniło ale da sie przyzwyczajic..
PS. no nareszcie mozna obrazki dawac ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:47, Vel Grozny napisał:

Zwróć tylko uwagę, że wtedy będzie 1 post na pierwszej.
Ja mam taką propozycję:
Np. jeśli mamy ustawione 40 postów/stronę,
to jest na niej po kolei 40, 41, 42, 43, 44, 40 a na nowej pojawia się od razu 5...


A gdzie czesciej zagladasz, na pierwsza czy na ostatnia strone? Pozatym mozna ustawic wyjatek ze na pierwszej i ostatniej stronie _zawsze_ jest 40 postow (oczywiscie chyba ze watek tyle nie posiada :) Osobiscie uwazam ze liczenie postow na stronie powinno byc raczej od konca, takie ulozenie byloby bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tesknie zaa starym forum... Ladniej wygladalo i bylo wygodniejsze do obslugi. Poza tym gdzie sa wizytowki?! Bez wizytowek to juz nie to samo forum... :| I gdzie jest moj tytul na ktory tak dlugo pracowalem...? Pracownicy gram.pl! Pokazcie, ze Wam na nas zalezy! :) To foum upodobnilo sie teraz do przecietnego forum w internecie. Nie podoba mi sie to. Troche brak orginalnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblookalem troche teraz stronke, forum i sklep i jestem rozczarowany :-/ Forum jest niezle, ale wiele brakuje (avatarki, podpisy, edycja, wizytowki) wiem, ze czesc z tego bedzie wkrotce, ale poki co mamy regres... Najgorszy jest jednak sklep... nie dosc, ze nasz oszukano, bo mialy byc gry za wPLN a nie 1/3 gry za wPLN... zrobili nas na szaro... az mi sie cisnie na usta tekst: A to Polska wlasnie... Coz... przykre, ale co zrobic... A no i mialy byc niskie ceny a tymczasem w wirtusie czy ultimie ceny na te same gry sa duzo nizsze :-) Takze z przekasem powiem Brawo CD-Projekt ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha no i juz sory za 2 posta z żędu ale jak dam wątek przypiety to ja widze tylko te swoje wątki przypięte czy wszyscy?? no mi sie wydaje ze tylko ja;] ale mam drugie pytanie.Jak bedą zaznaczone nowe posty w tematach??tzn.jak wchodze na forum to jak rozpoznac ze w danym temacie sa jakies nowe posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 12:32, Siddhartha napisał:

No duzo lepiej wyglada niz stare forum:) choc tamtych informacji bedzie brakowac.

pozdro

a ja zdazylem przyzwyczaic sie do starego forum... kurcze, szkoda wszystkich tych tematow, informacji, statusow i wogole... ale mysle, ze ten wyglad rowniez mi sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:17, Jakub Wędrowycz napisał:

a ja zdazylem
przyzwyczaic sie do starego forum... kurcze, szkoda wszystkich tych tematow, informacji, statusow i wogole... ale mysle,
ze ten wyglad rowniez mi sie spodoba :)

No dokładnie minie troche czasu zanim wszyscy przyzwyczają sie do nowego forum...
BTW:gdzie są ukochane wyzytówki?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co jest przypięte przez moderatorów widzą wszyscy (Ogłoszenia)
to co sam sobie zaznaczysz jako przypięte w kratce na prawo od tytułu wątku - widzisz tylko Ty.
odświeżony temat jest "na czarno" a przeczytany - "na szaro" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że system informacji o odpowiedziach na posty powinien być taki jak dawniej. W sytuacji, gdy nie będzie nas trzy dni, musimy teraz przeglądać wiele stron tematów i szukać tej ikonki... A tak od razu mielibyśmy jasność, czy ktoś nam odpowiedział, czy nie...

Kris_bla - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:21, Vel Grozny napisał:

Uważam, że system informacji o odpowiedziach na posty powinien być taki jak dawniej. W sytuacji, gdy nie będzie nas trzy
dni, musimy teraz przeglądać wiele stron tematów i szukać tej ikonki... A tak od razu mielibyśmy jasność, czy ktoś nam odpowiedział,
czy nie...

No zgadzam sie stobą...tez to zauważyłem ze nie ma tej informacji czy jest odpowiedz na twoje posty czy nie...(zastanawia mnie to jak beta testerzy oraz sam zespół CDP mogli o tym zapomniec) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:25, BaRt3k. napisał:

No zgadzam sie stobą...tez to zauważyłem ze nie ma tej informacji czy jest odpowiedz
na twoje posty czy nie...(zastanawia mnie to jak beta testerzy oraz sam zespół CDP mogli o tym zapomniec) :(

Podejrzewam, że nie zapomnieli, ale podczas beta-testów, kiedy było mało użytkowników i tematów, ta ikonka wydawała się wystarczająca... Praktyka jednak pokazuje co innego. W dodatku zabiera niepotrzebne miejsce przy każdym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vel Grozny - Witaj ;-D

Ale kiszka z tymi brakami w Forum... Nie ma tego systemu do odpowiedzi... skad mamy wiedziec, czy ktos odpowiedzial?
No i ten sklep... ale porazka!

Niestety, mimo iz uwielbialem CD-Projekt i uwazalem ich za nalepszego dystrybutora (nota bene najlepszym Dystrybutorem zostala w tym roku Cenega... czyzby ludzie przewidzieli, ze Gram.pl to nie bedzie rewolucja? BTW Chodzi mi tu o nagrode Imperatory przyznawana przez wp.gry, do tej pory chyba wygrywal CD-Projekt...), ale teraz to juz nie wiem... czuje sie oszukany a Wy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te Forum jest poprostu Zwalone nie ma danych o innych forumowiczach, nie ma starych statusów znów musimy ubiegać sie od nowa, nie ma wiadomości że ktoś odpisał na twój post. do bani.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:((((( To forum wyglada dla mnie fatalnie!! Zbyt przypomina mi forum GOLa,ktore jest dla mnie porazka.Forum na CDP bylo duuuuuuzo lepsze.Rozumiem,ze to nie jest wersja ostateczna,ale wolalbym stare forum :/ Na szczescie nie jest to phpBB lub Invision bo to by bylo straszne ;] Chce stare forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem czego jeszcze mi brakuje! Zielonego znaszka, kiedy ktos jest na forum! Nie dosc, ze wtedy wiemy, ze mozemy za chwile otrzymac odpowiedz w danym watku, to jeszcze latwiej znalezc ostatni posta jaki pzreczytalismy - zawsze szukalem swojego ostatniego postu, przy ktorym byl zielony znaczek wyrozniajacy sie sposrod czerwonych. Tak wiele genialnych rzeczy bylo na forum cdp, ktorych brakuje na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować