Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 17:49, Wiadroman napisał:

Sa za to jakies wPLN''''y? :D


To sama roadość z bycia pierwszym zdegradowanym ci nie wystarcza? :P

Dnia 06.10.2005 o 17:49, Wiadroman napisał:

Jak narazie nie widac naszego nemezis, wiec dalej tzrymam kciuki.


To bardzo niebezpieczne wyrażenie, wiesz? Bo jak on dalej jest modkiem i to przeczyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się bawić w zmienianie adresów stron. Zauważyłem, że ten topic ma numer 50... Pierwszy to oczywiście topic do zgłaszania problemów dla testerów: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1
Jednak postów już tam nie ma. Później trafiłem na temat o ciekawej/dziwacznej nazwie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=40 :P Szukam kolejnych ciekawostek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:59, Egan Wolf napisał:

Zacząłem się bawić w zmienianie adresów stron. Zauważyłem, że ten topic ma numer 50... Pierwszy to oczywiście topic do zgłaszania
problemów dla testerów: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1
Jednak postów już tam nie ma. Później trafiłem na temat
o ciekawej/dziwacznej nazwie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=40 :P Szukam kolejnych ciekawostek :)

Widze ze ci sie baaardzo nudzi...na ale jak tak chcesz to szukaj...moze znajdziesz cos o niespodziankach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:40, DemoBytom napisał:

> > Nonono :) Musze przyznać że większość zmian forum wyszła zdecydowanie na dobre.
Już sprawdziłam ^.^

Nie wiedzialem, ze jestes kobieta :D. Glupia literowka ;) ...

Dnia 06.10.2005 o 17:40, DemoBytom napisał:

A do tego czasu. Może byś założył wątek o wizach - coby nikt ci nie
ukradł :) W końcu to tobie się chyba najbardziej ten wątek "należy" :)

Hm, wiesz. Dopoki nie bedzie wizytowek to jakos nie widze potrzeby stworzenia takiego tematu. Nie bede bral udzialu w wyscigu szczurow ;). Zreszta jak ktos niepowolany ''ukradnie'' to sie z nim policzymy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:59, DemoBytom napisał:

> Sa za to jakies wPLN''y? :D

To sama roadość z bycia pierwszym zdegradowanym ci nie wystarcza? :P

> Jak narazie
nie widac naszego nemezis, wiec dalej tzrymam kciuki.

To bardzo niebezpieczne wyrażenie, wiesz? Bo jak on dalej jest modkiem
i to przeczyta....


I bede mial wPLN''y za pierwszego degrada? :> A tak na serio, to cala wypowiedz brzmiala "Jak narazie
nie widac naszego nemezis, wiec dalej tzrymam kciuki. :D" czyli byl to zart, joke, psikus. :D

Co do forum, to wiem, czego jeszcze mi brakuje - na starym forum pogrubialo tylko tematy, w ktorych pojawialy sie nowe posty. Teraz pogrupione sa wszystkie, ktorych nie pzreczytalismy. Troche to robi zamieszanie jak na moj gust...
No i prosze zwrocic uwage, ze podwaja liczbe apostrofow za kazdym razek, gdy sie kogos cytuje!
Niby byla beta, a tak wiele niedopatrzen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu okres adaptacji (jak na CDPF), mama pomysł jak pogodzić tych którym podoba sie nowe forum i tych drugich. Dajcie skina "stare forum".Reszta OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja np. nie wiem, jaka jest różnica między działem "freestyle" a "na każdy temat"... A poprzednie forum jakoś bardziej mi przypadło do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie bo się już w tym pogubiłem - czy to wszystko oznacza że firma CDProjekt zmieniłą nazwe na jakieś badziewiaste gram.pl ? Czy to już ma tak zostać i teraz gdr wydawane przez firme CDProjekt będą od tej pory sygnowane nazwą GRAM.PL ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba możliwość dodawania obrazków do 500 kB . To całkiem sporor i boję się tylko, żeby nie było zwolnień za dużych. Swoją drogą będzie się trzeba na nowo przyzwyczajać do forum ale zapewne nie będzie to aż takie trudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 19:27, Ajko napisał:

Znowu okres adaptacji (jak na CDPF), mama pomysł jak pogodzić tych którym podoba sie nowe forum i tych drugich. Dajcie skina "stare forum".Reszta OK

ten skin to bardzo dobry pomyls! a swoja droga, czesi nie przeszli takiej metamorfozy jak my. dalej maja moje ukochane "oldskulowe" :p forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:32, s2nto napisał:

Ja mam pytanie bo się już w tym pogubiłem - czy to wszystko oznacza że firma CDProjekt zmieniłą nazwe na jakieś badziewiaste
gram.pl ? Czy to już ma tak zostać i teraz gdr wydawane przez firme CDProjekt będą od tej pory sygnowane nazwą GRAM.PL ??

Absolutnie nie. Po prostu przeniosła graczy na inne podwórko. Nowa stronka CDP ma zostać znacznie odchudzona... Tylko nie wiem pod jakim adresem będzie, bo pod cdprojekt.info odpala się gram.pl
Ale na pewno wydawcą dalej będzie CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:19, Big Moon napisał:

Zrozum, że oni obiecywali, iż każdą grę będzie można kupić za wPLN, a tu lipa! A na dodatek gry
będę mógł kupić taniej w Media Markt.

Ale kto i gdzie tak pisal ? Ja sobie nic nie przypominam (nawet z wywiadow).
Po prostu wszyscy sobie wbili do glowy na swoj sposob, ze bedzie mozna za calosc placic wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 20:34, upiordliwy napisał:

Mi się bardzo podoba możliwość dodawania obrazków do 500 kB . To całkiem sporor i boję się tylko, żeby nie było zwolnień
za dużych. Swoją drogą będzie się trzeba na nowo przyzwyczajać do forum ale zapewne nie będzie to aż takie trudne:)


w opcjach forum masz mozliwosc wylaczenia pokazywania miniaturek - wtedy beda tylko linki do zalaczonych obrazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie jest ciekawie, ale to dopiero początek, najabardziej nie mogę doczekać się na wizytówki i jakieś nowe skiny. Mogliby dodać także edytowanie postów, na jego brak narzeka wiekszosc forumowiczów, a wszystko mogłoby wyglądać bardziej przejrzyście. Co do tytułów to mi jest obojętne, ale wolałbym jednak żeby ich nie było, no ale jak będą to nie będę płakał :D i jeszcze było by fajnie jakby wróciły podpisy ...
Na koniec POZDRO dla CDP i wszystkich forumowiczów, jesteście THE BEST <<= coś mi tak odwala ostatnio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 18:29, Piotrek K. napisał:

Zreszta jak ktos niepowolany ''''ukradnie'''' to sie z nim policzymy ^^

Oj, prawa może sobie wielu rościć :p A właściwie każdy kto "siedział" w wizytówkach jakiś czas, bo założyciela tematu dawno nie widziałem (o ile dobrze kojarzę kto był jego założycielem i o ile uważnie śledziłem forum CDP ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy LifaRa (z samych końców świata?) :) Wróciłeś na Forum :) Dawno, cię stary nie widziałem :P

>>Piotrek K.
>Nie wiedzialem, ze jestes kobieta :D. Glupia literowka ;) ...

Ech.. Wydało się :( tak długo to ukrywałam =) :>

I skoro mamy nowe Forum.. Czy dałoby się wprowadzić system odpowiadania w jednym poście na kilka postów?
Bo jak to zrobie tak jak teraz to Piotrek nie zobaczy, że odpowiedziałem na jego posta. Z drugiej strony pisanie dwóch postów, by odpowiedzieć na jedną linijkę mija się z celem :/

I czemu nie ma już odnośnika do wszystkich tematów, gdzie ktoś ci odpowiedział. Teraz muszę przeglądać pół forum, by sprawdzić czy ktoś nie odpowiedział na moje posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować