Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2005 o 21:25, DemoBytom napisał:

Witamy LifaRa (z samych końców świata?) :) Wróciłeś na Forum :) Dawno, cię stary nie widziałem :P

Wow, ktoś ten dopisek jeszcze pamięta ;>

Dnia 06.10.2005 o 21:25, DemoBytom napisał:

Czy dałoby się wprowadzić system odpowiadania w jednym poście na kilka postów?

Jestem za ! Choć szczerze mówiąc jeszcze tego na żadnym forum nie widziałem, ale z drugiej strony zbyt dużej ilości odwiedzanych forów na koncie nie mam ;-)

Dnia 06.10.2005 o 21:25, DemoBytom napisał:

I czemu nie ma już odnośnika do wszystkich tematów, gdzie ktoś ci odpowiedział. Teraz
muszę przeglądać pół forum, by sprawdzić czy ktoś nie odpowiedział na moje posty :/

Nom, racja, na razie kiedy mam tylko diwe strony z tematami, nie jest to aż tak dużym problemem, ale gdyby tematów było więcej, gdybym nie odwiedzał forum kilka dni, to znalezienie tematu z odpowiedzią na mojego posta mogłoby trochę czasu zająć. Ale wszystko możliwe, podobno modyfikacje tego forum są jeszcze możliwe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:29, DemoBytom napisał:

Aj. Bo zapomniałem :P Kiedy będzie można zmieniać avatara?

Soon ;). Tak poza tym, witam wszystkich na nowy forum. Pewnie niektorzy mnie jeszcze pamietaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Dziwne to forum...sprawia wrażenie strasznie ascetycznego i...jakby niedokończonego...Jeśli rezczywiście nadal nie ma edycji postów, to trochę dziwne. Ale to standard u CDP.
Dziwi mnie za kompletny brak kolorów...Przewija się coprawda kilka wyblakłych, ale ogólnie sprawia wrażenie "martwego". Dodatkowo jest strasznie męczące dla oczu kiedy nastają godziny ciemności za oknami.
Ciesze się, że w końcu wprowadzono...albo i nie bo jakoś nie pojawiają się znaczniki pod FF. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione. Chodzi o pgrubianie itd.
Ale wyskakujące okienko jest trochę bezsensu. Mam wrażenie, że nadal zapomina się o użytkownikach czegoś innego niż gołego IE. W momencie kiedy pojawia się to okienko, całe okno FF zostaje zmniejszone. :/

Na razie więcej nie powiem, bo dopiero zacząłem przeglądać...niemniej wygląda tak samo jak porzednie tylko w innych kolorach...

BTW
Czy ta opcja do zmiany skórek jest tylko do ozdoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:36, LifaR napisał:

Wow, ktoś ten dopisek jeszcze pamięta ;>


Tja... szkoda, ze orginala nie umie napisac :/

Dnia 06.10.2005 o 21:36, LifaR napisał:

Jestem za ! Choć szczerze mówiąc jeszcze tego na żadnym forum nie widziałem, ale z drugiej strony zbyt dużej ilości odwiedzanych forów na
koncie nie mam ;-)


No, na wielu forqach wpisujesz (qoute ) i jedziesz czyjs cytat. moze daloby sie to zautomatyzowac (np. w oknie dodawania posta podglad watku bez grafiki)
Klikasz na "odpowiedz" a potem w podgladzie na kolejne "odpowiedz" w innych postach :/ Może by działało :/
Ale pewnie feeest ciężkie do zrobienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:36, LifaR napisał:

> Witamy LifaRa (z samych końców świata?) :) Wróciłeś na Forum :) Dawno, cię stary nie widziałem :P
Wow, ktoś ten dopisek
jeszcze pamięta ;>

.............ale ten dopisek był po czesku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 21:39, Draghmar napisał:

Ale wyskakujące okienko jest trochę bezsensu. Mam wrażenie, że nadal
zapomina się o użytkownikach czegoś innego niż gołego IE. W momencie kiedy pojawia się to okienko, całe okno FF zostaje
zmniejszone. :/


troche nie rozumiem bledu o jakim piszesz - ktore okno zostaje zmniejszone? To z lista postow czy to gdzie wpisujesz tresc dodawanego nowego posta?

Bo to drugie okienko powinno sie zmniejszcy do rozmiaru formularza - to popup jest!!! Jesli masz wylaczona obsluge popupow i odpala Ci sie to okienko na zakladce to nie dziw sie - to samo mialbys w kazdym innym browserze.

Ogolnie w FF dziala tak samo jak w IE. Powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no lol O_o wracam ci ja sobie na CDP.nfo (zapomniałem o "rewolucji" ;] ) a tu... huh...

fajnie że mam naprawdę sporo wZŁO na koncie :) ale... na tym się dobre kończy :|

... jak się okazuje tylko CZĘŚĆ wartości gry można w wZŁO opłacić ;]
... forum "zniknęło" a nowe przejżystsze wcale nie jest :/ i nie ma wizytówki ani niczego
... stronka tradycyjnie jest Opera-NiePrzyjazna :/ i wogóle wygląda jakby to wciąż była wersja robocza...!
... zniknęły recenzje użytkowników...(?)
... na forum zaczynamy od zera (szkoda ściubionego od lat czterech tytułu :( )
... jakoś ubogo na gram.pl jakkolwiek może to być syndrom wieku niemowlęcego O_o

... wogóle jakoś "stara" witryna CDP.nfo była lepsza... ale chyba już nie ma wyjścia :''(

[ to moje zdanie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:27, KHRoN napisał:

no lol O_o wracam ci ja sobie na CDP.nfo (zapomniałem o "rewolucji" ;] ) a tu... huh...

fajnie że mam naprawdę sporo wZŁO
na koncie :) ale... na tym się dobre kończy :|

... jak się okazuje tylko CZĘŚĆ wartości gry można w wZŁO opłacić ;]
...
forum "zniknęło" a nowe przejżystsze wcale nie jest :/ i nie ma wizytówki ani niczego
... stronka tradycyjnie jest Opera-NiePrzyjazna
:/ i wogóle wygląda jakby to wciąż była wersja robocza...!
... zniknęły recenzje użytkowników...(?)
... na forum zaczynamy
od zera (szkoda ściubionego od lat czterech tytułu :( )
... jakoś ubogo na gram.pl jakkolwiek może to być syndrom wieku
niemowlęcego O_o

... wogóle jakoś "stara" witryna CDP.nfo była lepsza... ale chyba już nie ma wyjścia :''''(

[ to moje zdanie
]

Niebój nic niedługo się wszystko rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby można z tym quote, ale z tego co wiem, to daje to jedynie możliwość ładnego wyróżnienia cytowanej wypowiedzi, powiadomienie o odpowiedzi jest tylko do osoby z pierwszego quote (tak mi się wydaje przynajmniej).

TYHE -> No to było coś takiego "Ze Vsech Koncic Sveta" tak mi się zdaje, bo czeskiego nie znam osobiście, no i oczywiście nie pamiętam gdzie była jakaś specjalna literka ;-)

Draghmar -> Ogólnie masz rację, z tym, że nie wiem czy ascetyczność tego forum to coś złego. Mi się takie bardziej podoba, przynajmniej jeśli chodzi o kolorystykę, a kiedy robi się ciemno na zewnątrz to po prostu zapalam światło - mnie oczy bardziej od tego forum nie bolą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW nie ma ani możliwości poznania/wysłania komuś maila, ani żadnej wizytówki/sygnaturki/avatara... bosz... NICZEGO!?! O_o

... dlaczego mam wrażenie że beta(crash)testy trwają...!?! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 22:52, LifaR napisał:

Draghmar -> Ogólnie masz rację, z tym, że nie wiem czy ascetyczność tego forum to coś złego. Mi
się takie bardziej podoba, przynajmniej jeśli chodzi o kolorystykę, a kiedy robi się ciemno na zewnątrz to po prostu zapalam
światło - mnie oczy bardziej od tego forum nie bolą ;-)


Nie powiedziałem, że to coś złego...kwestia gustu...Niemniej przez brak "czegoś" wygląda tak pusto...Może poprawi się to trochę jak awatary się pojawią. ;)


D2T-> Chodzi mi o całe okno przeglądrarki. Mam ustawione, żeby wyskakujące okna otwierały się w zakładkach. Przez co to tutaj rozwala mi wygląd :/. Jest to niedopracowanie, bo zmusza do albo dostosowania się do założeń forum albo męczenie się. Oczywiście mógłbym wyłączyć w FF odpowiednią opcję, ale chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:07, Draghmar napisał:

D2T-> Chodzi mi o całe okno przeglądrarki. Mam ustawione, żeby wyskakujące okna otwierały się w zakładkach. Przez co to tutaj rozwala mi wygląd :/.


bardzo interesujacy bug. Czy takie ustawienie (odpalanie popupow w zakladkach) mozesz uzyskac na czystym FF bez stosowania zewnetrznych dodatkow? Sorry za pytanie ale np ja w FF nie jestem w stanie odtworzyc takiego efektu, choc nie korzystam z Windowsa i to moze byc problemem....

Natomiast ciekawostkowo to w innych browserach na Windowsie to sprawdzalem dzis w poludnie (bodaj Maxton czy jakos tak), tam rowniez popup odpalal sie w zakladce i podobny efekt nie mial miejsca. W sumie to bardzo glupio ze Firefox pozwala aby jeden popup kontrolowal rozmiar calego browsera - defaultowo nie powinno miec to miejsca :/

Anyway cos z tym powinni zrobic. A przypadlosc sama w sobie ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To forum nie sprawia takiego wrazenia tylko rzeczywiscie nie ma tutaj nic... A szkoda, bo stare forum oprocz kolorkow bardzo ladnie sie prezentowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:03, KHRoN napisał:

BTW nie ma ani możliwości poznania/wysłania komuś maila, ani żadnej wizytówki/sygnaturki/avatara... bosz... NICZEGO!?! O_o
dlaczego mam wrażenie że beta(crash)testy trwają...!?! O_o


mysle, ze masz takie wrazenie poniewaz nie przeczytales pierwszego posta. Opcji wysylania maili najwyrazniej nie planowali oddzielnie a to wiaze sie z tematem wizytowki-avatara o ktorym jest napisane - z tego co naskrobali planuja cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 23:18, D2T napisał:

bardzo interesujacy bug. Czy takie ustawienie (odpalanie popupow w zakladkach) mozesz
uzyskac na czystym FF bez stosowania zewnetrznych dodatkow? Sorry za pytanie ale np ja w FF nie jestem w stanie odtworzyc
takiego efektu, choc nie korzystam z Windowsa i to moze byc problemem....


Dodatków to ja trochę mam ;) i jest też odpowiadający za ogólne zachowanie zakładek (TabMix). Zapewne gdybym go nie miał, to może było by ok...Jednak go mam bo chce aby nowe okna nie otwierały mi się w nowej przeglądarce (nie po to mam zakładki ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować