Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> ''Prywatna wiadomosc''
do rozważenia przy okazji wizytówek, Generalnie jednak po co duplikować maile?

Czy już wypracowaliście stanowisko w sprawie PW?
Ja obecnie dochodzę do wniosku, że to rozwiązanie by się przydało. Nie każdy ma ochotę udostępniać swój prywatny adres mailowy (chyba sami po sobie to obserwujecie), bo potem się on może rozejść po necie i będziemy mieli zalew spamu na skrzynce. Natomiast bezpośredni osobisty kontakt między 2 forumowiczami jest nieraz bardzo potrzebny.
Osobiście bym się ucieszył gdyby to rozwiązanie zostało jednak wprowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 31.01.2007 o 02:51, A-cis napisał:

Osobiście bym się ucieszył gdyby to rozwiązanie zostało jednak wprowadzone.


Eee, średnio mi sie to widzi... najłatwiej napisać do moda przez gg, jak ktoś nie ma to na czacie, a mail to dla wielu uz zbyt duży wysiłek. Za to pw pewnie będzie wyslać łatwo, co będzie dla nas oznaczało codzień kasowanie x wiadomości.. może trochę panikuję, ale dmucham na zimne..
Btw Ty sie nie boisz pw typu:"powiedz mi jak szybko awansować i wejdź na mój stroblon"?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:32, Budo napisał:

najłatwiej napisać do moda /.../ pw pewnie będzie wyslać łatwo, co będzie
dla nas oznaczało codzień kasowanie x wiadomości.. może trochę panikuję, ale dmucham na zimne..

Fakt. Pisząc to, nie myślałem o moderatorach :-D
Ale myślę, że można to będzie bardzo prosto uregulować. PW - to prywatna wiadomość. Ogłosicie więc na wątku moderatorskim, że nie załatwiacie tam "służbowych" spraw, a kto będzie takowe zgłaszał dostanie ostrzeżenie ;-P
Po drugie, można będzie stworzyć osobną skrzynkę, czyli jedno PW "moderatorskie", do którego mogliby wchodzić wszyscy moderatorzy, co tylko ułatwi i przyspieszy "służbowy" kontakt z moderatorami.

Dnia 31.01.2007 o 09:32, Budo napisał:

Btw Ty sie nie boisz pw typu:"powiedz mi jak szybko awansować i wejdź na mój stroblon"? :)

Niezbyt. Myślę, że większość tego typu PW będą otrzymywali HumanGhost i KrzyszofMarek ;-)
Poza tym, jesli to będzie sympatyczna osoba, a zwłaszcza znajomy, to czemu mu nie mam powiedzieć tego co wiem. Stworzę sobie szablon odpowiedzi i będę tylko przeklejał :-D
Inne PW (dotyczące stroblonów) będę tylko kasował.

BTW. Piszemy trochę nie na temat (ale sam zacząłeś ;-P) i jest to klasyczny przykład tekstu pasującego idealnie na PW :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję ;)

Przez ponad rok na głównej Forum było po lewej stronie. Przyzwyczaiłem się do tego. Odświeżając forum zacząłem klikać tam nieświadomie. Teraz jednak na krańcu lewej strony są Gramsajty. Przez to zamiast kliknąć Forum wchodzę do Gramsajtów :/ Nie można byłoby zamienić tych dwóch przycisków miejscami? Wiem, ze może to wydawać się śmieszne, ale przyzwyczajenia robią swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie pojmuje ludzi, którzy łowią zbędnie założone tematy żeby dopisać zupełnie zbędne "temat do zamknięcia" i nic więcej. Zero na temat, zero pomocy, ale post nabity jest. Śmierdzi to spamem na kilometr. No chyba, że moderatorzy przeszukują forum w poszukiwaniu słowa "zamknięcia". W takim wypadku można obdarować delikwentów rangą "Bezinteresowny Pomocnik Moderatora". Wysoce irytuje mnie to na tym forum. Uważam, że takie zachowanie powinno być zabronione w regulaminie i karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:45, Scrapek napisał:

Zupełnie nie pojmuje ludzi, którzy łowią zbędnie założone tematy żeby dopisać zupełnie zbędne "temat do zamknięcia" i nic więcej.

/.../

Dnia 06.02.2007 o 21:45, Scrapek napisał:

Wysoce irytuje mnie to na tym forum. Uważam, że takie zachowanie powinno być zabronione w regulaminie i karane.


Hmmm takie zachowanie jest właśnie przez nas karane ;) Niestety mimo tego i tak czasem tacy delikwenci się znajdą którzy muszą koniecznie wtrącić swoje całkowicie zbędne trzy grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

I przeważnie karzemy za to. Na pewno nie zostanie bez kary osoba, która odgrzebuje wątek po kilku tygodniach, miesiącach po tym jak spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 21:57, Budo napisał:

I przeważnie karzemy za to. Na pewno nie zostanie bez kary osoba, która odgrzebuje wątek po
kilku tygodniach, miesiącach po tym jak spadł.


Obawiam się, że nie do końca mnie zrozumiałeś. Pozwól, że posłuże się przykładem tematu, który Ty chwilkę temu zamknąłeś. Jakiś tam Obywatel założył temat: "W jakie gry najczęściej gracie?" (czy jakoś tak) czyli powielił temat, o którym wątki już istnieją. No to wiadomo linki, regulamin, wyszukiwarka, kłódka i tyle. Jednak zanim takie, jak najbardziej właściwe, działania zostały dokonane pewien użytkownik, o randze Brygadzisty, którego nick z litości przemilcze, zdążył wypowiedzieć się w wątku w taki sposób:

Jak ja lubię jak Obywatel zakłada temat ;]

To nie jest cytat! To jest cała treść posta. Perfidny spam, nabicie posta i tyle. I dla mnie coś takiego powinno być regulaminowo zabronione. Takie rzeczy można na ircu pisać, a obawiam się, że co po niektórzy nie rozróżniają czatu od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehh, przeoczyłem, faktycznie. No cóż, to mój błąd. Właśnie czegoś takiego nie lubię i karze, albo upominam za taki spam i nie tylko ja. Dzisiaj akurat mam dużo roboty na forum i poza i zamykam tak jakoś mechanicznie, nie zawsze wyłapię wszystkie takie posty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś od początku serwisu mi brakuje przycisku z linkiem do strony głównej :)
Co sądzicie o tym? Moja sprytna mydyfikacja by Paint ;>

20070207174452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:46, szerszeń45 napisał:

Jakoś od początku serwisu mi brakuje przycisku z linkiem do strony głównej :)
Co sądzicie o tym? Moja sprytna mydyfikacja by Paint ;>


Wygrałeś tym postem. To kliknij na logo gram.pl nad belką :)
Dobre, nie? Normalnie magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe xD
I ja przez cały czas głowiłem się dlaczego nie ma takiego linku ^_^. Cały czas myślałem, że to tylko logo :]. Jestem bardziej niepełnosprytny niz myslałem :)
A co wygrałem? xD Posmiewisko na forum pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym o zamknięcie tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16550&u=3 sam go założyłem jednak nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie i raczej nie uzyskam, pytałem też w problemach z kompem i nic.
Przypadkowo założyłem duplikat o tym adresie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16552&u=1 bo coś długo wczytywało i kliknąłem drugi raz. Nie wiem czy to dobre miejsce dla tej prośby, wiec wybaczcie jeśli to offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 17:46, szerszeń45 napisał:

Jakoś od początku serwisu mi brakuje przycisku z linkiem do strony głównej :)
Co sądzicie o tym? Moja sprytna mydyfikacja by Paint ;>



Z góry sorki za offtop''a, ale jak można zmienić skina forum gram.pl, bo widze, że ty masz tło czarne, a napisy złote... Prosze o odp.

PS Jeszcze raz przepraszam za offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:07, Domon napisał:

Może by tak emotki wprowadzić takie jak na tym czacie??


Raczej nie. Było by tutaj zbyt kolorowo, a biorąc pod uwagę, że sporo osób używa tutaj emotów oczy by bolały :P

tomek ostry --> Na dole strony głównej forum masz Ustawienia i tam zmieniasz skiny :D
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:07, tomek ostry napisał:

Z góry sorki za offtop''a, ale jak można zmienić skina forum gram.pl, bo widze, że ty masz
tło czarne, a napisy złote... Prosze o odp.

PS Jeszcze raz przepraszam za offtopic


Na głównej stronie forum klikasz ustawienia (na samym dole) - tam możesz zmienić skina. Wybór jest bardzo trudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować