Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Uhhh...
Na starym forum byłem kimś, a teraz jestem nikim :D To bug!!! :D
Czemu nie poprzenosiliście stopni ze starego forum. Teraz znowu musze po brzydkiemu spamować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:27, Golem napisał:

Uhhh...
Na starym forum byłem kimś, a teraz jestem nikim :D To bug!!! :D
Czemu nie poprzenosiliście stopni ze starego forum.
Teraz znowu musze po brzydkiemu spamować :P


To fakt.... :/
Jestem stałym bywalcem forum od....dobrych paru lat...od dawna miałem tam własny tytuł a teraz.... o_O
Zwykły ze mnie paź ;)
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 16:09, S4jm0n napisał:

Zwykły ze mnie paź ;) :(

Nawet nie tyle paz co obywatel :P. Ojj, Sajmon Sajmon. Patrz co sie porobilo, teraz znow trzeba sie wysilac ;P
No i dzien dobry :), bo jeszcze Twojego posta tutaj chyba nie widzialem :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 14:05, LifaR napisał:

Jeśli tak bardzo zależy Ci na mniejszej ilości stron zwiększ limit postów
na stronę. Zresztą jeśli masz do przeczytania np. 100 postów, a po proponowanej operacji posty połączą się i zostanie ich
np 90 to czytania będzie ciągle tyle samo ;-) To taka mała uwaga co do Twojej argumentacji ;-) Ogólnie też jestem za wprowadzeniem
jakiegoś łączenia postow, jeśli nie będzie możliwości ich edycji, bo jeśli będzie, to łączenie będzie chyba niepotrzebne.


Chodzi tak naprawde o to, ze skoro kilka razy pod rzad odpowiedzi pisze jedna osoba, to dobrze by bylo, zaby to sie znalazlo w jednym poscie. Tak jest bardziej przejrzyscie i nie ma zarzutow o spmowanie. Widzialem to kiedys na jakims forum w phpBB fajnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ tutaj jest miejsce na propozycje - przyłączam się do prośby, aby zwiększyć liczbę znaków w recenzji do jakichś 2-2,5 tysiąca. Mi z reguły zajmuje jakieś 1100 i muszę coś usuwać, a tak byłby duży margines...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 10:35, A-cis napisał:

To liczba przypiętych tematów jest ograniczona?!


chyba nie ale nie chcialbym tez tracic nowych watkow a jak przypne za duzo to w zasadzie bede poruszal sie tylko wsrod tych w ktorych sie udzielalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:41, scooby01 napisał:

chyba nie ale nie chcialbym tez tracic nowych watkow a jak przypne
za duzo to w zasadzie bede poruszal sie tylko wsrod tych w ktorych sie udzielalem.

---> Dlaczego ? Ja oprócz 20 przypiętych ;-) mam jeszcze 50 innych, więc liczba tych przypiętych nie wpływa na ilość reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:17, LifaR napisał:

---> Dlaczego ?


bo jestem leniem z natury :P :) i bede sie musial za duzo rolka namachac zeby strone przewijac :)
a tak na powaznie - po prostu przyzwyczailem sie do opcji ze starego forum, a tak znow musze zmieniac przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 14:32, Pan_Sza napisał:

> A czy jest jakakolwiek szansa na edycję postów?

Oczywiście. Napisz coś wyjątkowo niestosownego, moderatorzy zajmą
się edycją.



Mówię poważnie i chciałbym prosić o odpowiedź moda jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 14:32, Raylin napisał:

A'''' propos gadżetów - może moglibyście sprzedawać za wpln gadżety z gier "pudełkowych"; chodzi mi o jakieś mapki (jak np.
z Morrowinda), książki, koszulki i inne tego typu rzeczy.



Taaaak, tu też prosiłbym o zabranie głosu przez któregoś z modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 21:36, upiordliwy napisał:

> może moglibyście sprzedawać za wpln gadżety z gier "pudełkowych"; chodzi mi o jakieś mapki
(jak np.
> z Morrowinda), książki, koszulki i inne tego typu rzeczy.

ogólnie jest taka możliwość ale wszystko zależy od typu gadżetu - konkretnego gadżetu. Nie ma możliwości udzielenia jakkolwiek bardziej konkretnej odpowiedzi. Warto jednak wiedzieć, że znakomita większość gadżetów związanych z grami ma całkowity zakaz sprzedaży. Te sprzedawane nie raz sporo kosztują, więc szansa rozdawania ich w całosci za wPLN jest także niska. Ale wszystko sprowadza się tu do konkretnych przypadków. Na pewno chcielibyśmy aby takie ofery w sklepie były :).

Dnia 13.10.2005 o 21:36, upiordliwy napisał:

Taaaak, tu też prosiłbym o zabranie głosu przez któregoś z modów.

moderatorzy to osoby pilnujące porządku na forum i pomagające użytkownikom. Poza pojedynczymi dodatkowymi funkcjami, osoby te są zwykłymi użytkownikami i wiedzą dokładnie tyle co i Ty =nie mają możliwości udzielenia odpowiedzi na tego typu pytania.

PS: to jest wątek do zgłaszania propozycji dot strony i forum, nie pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy nie można zrobić URL i Odpowiedz w prawym górnym rogu posta?
bo napis "to jest opowiedź na posta dodanego przez X" i tak w pewnym sensie rezerwuje tę przestrzeń.
i nie muszą te buttony byc takie wielkie.
zamiast nich pod ksywką byłoby miejsce na awatara...... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował by usprawnić propozycje ;-) Już wyjaśniam: ktoś z CDP mógłby zebrać podane w tym wątku propozycje, napisać które zostaną wykorzystane, nad którymi trzeba się zastanowić, a których napewno się nie uda wprowadzić. I umieścić wtedy to wszystko w przypiętym pierwszym poście. Dzięki temu propozycje nie powinny się powtarzać, a nad propozycjami nad którymi się zastanawiacie mogliby pozastanawiać się i forumowicze pisząc co myślą o danej propozycji. Forum stałoby się wtedy bardziej "naszą własnością" bo każdy mógłby jakoś "namacalnie" zauważyć że to co pisze na forum jest jakoś brane pod uwage przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:25, LifaR napisał:

A ja bym proponował by usprawnić propozycje ;-)

Bardzo dobry pomysł, o ile się nie mylę na forum Wiedźmina to zrobiono i bardzo mi to przypadło do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje dość przyziemną, acz ważną.

Więcej kolorów na tym forum i całym serwisie!!!
Jak bym chciał pooglądać sobie biel, to bym się patrzył w ściane albo w Worda. A ja chce mieć wszytsko ładnie, pięknie. Widziałem już w ustawieniach, że będą skórki do wyboru, ale narazie ich nie ma. Więc... DO ROBOTY!!! :D

[Powyższa prośbe składam, jako stary wyjadacz tego forum]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką prośbę o możliwość tworzenia swojej wizytówki tak jak na starym cdprojekt.info. ( i możliwość wstawiania avatarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi najbardziej brakuje co do gier na pleja ilośc graczy jaka może grać w grę jednocześnie.
I najlepiej sposób w jaki to się odbywa, np. dwie osoby na podzielonym ekranie, lub jedna po drugiej, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie proste ale bardzo skuteczne!! Ilez to razy mozna czytac, by w koncu wprowadzono wizytowki, awatary czy inne rzeczy, ktore w tym i innych tematach przewinely sie juz kilkukrotnie :/...


Co do tego rzecz, ktora daje w kosc ;). Fajnie by bylo, ze jak temat ma kilka stron, to zeby (na stronie z nazwami watkow) mozna bylo wybrac nie tylko 1-sza i ostatnia strone ale tak powiedzmy 3 ostatnie strony. Do tego, gdydy sie dalo pogrubic lub jakos wyroznic ta strone, na ktorej znajduje sie nasz ostatni post to juz w ogole byloby super :). Teraz w tych najbardziej popularnych watkach najpierw musze wejsc na ostatnia strone a potem, juz w temacie, przejsc do strony poprzedniej :/. Za duzo roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to, dlaczego nie można łączyć promocji ze zniżką heyah i wirtualnymi pieniędzmi ...
Gdyby połączyć te dwie promocje byłaby to rewolucja rewolucji ... CDP chyba nie traci na czymś takim.
Może mi to ktoś wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować