Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 16:11, sialala napisał:

2 ( i wiecej )posty napisane przez jednego jeden po drugim uzytkownika, automatycznie "sklejane"
w 1

Mi się pomysł bardzo podoba, często mam tak że chcę coś dodać do poprzedniego posta a nie chcę robić spamu w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:41, Fagno napisał:

Mi się pomysł bardzo podoba, często mam tak że chcę coś dodać do poprzedniego posta a nie chcę
robić spamu w temacie :)


No wlaśnie ;)
A biorąc pod uwagę ze edycji postów nie było i nie bedzie, ten pomysł powinien być głębiej przemyślany.
Oczywiście jak tylko "niebiescy" tu lookną ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:51, wip_01 napisał:

Oczywiście jak tylko "niebiescy" tu lookną ^^

Patrza i odpowiedz brzmi: SOON ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:53, PolishWerewolf napisał:

Patrza i odpowiedz brzmi: SOON ;)


No przydała by się taka niespodzianka ;)
Ale coś mi sie widzi że to dopiero na święta dostniemy taki prezent i spis propozycji (ten zakualizowany) pojawi się jako przypięty post wraz z wyjaśnieniami do każdej z propozycji.
Ja mogę poczekać, ale by jakis znak był ^^ I to SOON nie zostało rzucone na tzw. wiater :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można zgłościć propozycje to bardziej podobały mi się tytuły ze starego forum.Te są rodem z PRL "przodownik,sekretarz...".Nie są to najlepsze dzieje i wzorce:/Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 20:32, no-to-gramy napisał:

wiecie co?? ja sie dziwie Destro wiecie dlaczego?? bo musial tyle napisac

A napisał tyle dlatego, żeby poinformować userów jakie pomysły mogą się pojawić, a jakie nie. Żeby potem nie było jakiś pomysłów, które na 100% nie pojawią się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na małą krytykę i wspomnę o kilku rzeczach, których na prawdę tu brakuje :) Tak - zdaje sobie sprawę, że odpowiadam na starusieńkiego posta, ale służy mi raczej jako dobre źródło, a i może wreszcie odpowiednia osoba tu zajrzy :)

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Dodanie innych skinow
> Wprowadzenie skina przypominajacego stare forum
chcemy aby taką opcję mieli użytkownicy, w oparciu o modyfikację pliku CSS - najlepsze przeróbki,
które spotkają się z uznaniem graczy będą umieszczane na stronie.


Pomijam kwestię tworzenie własnych skinów - chodzi o ten jeden dodatkowy, który na forum jest już od dawna i prezentuje się całkiem ładnie (chodzi o citrine carbonized, nie o standardowy biały skin), jednak białe tło w nagłówku całkowicie psuje ogólne wrażenia wizualne :) Fajnie by było, gdyby skin zmieniał wygląd całego serwisu gram.pl, a nie tylko listy tematów i postów.

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Usuniecie pojawiania sie nowego okienka przy pisaniu postow
popup to celowe rozwiązanie - umożliwia przeglądanie wątku w którym odpisujesz - jest do bardzo
pomocne przy udzielaniu się w większych dyskusjach. Jeśli ktoś tego nie chce to dzisiejsze
browsery umożliwiają otwieranie stron "na zakładkach" :).


Okienko to jest faktycznie wyjątkowo praktyczne (dzięki temu mogę np pisać posta, jednocześnie czytając/przeglądając zawartość innej strony, której post może dotyczyć), jest jednak małe "ale"... Przeglądarki takie jak np Opera pozwalają na łatwe przewijanie pomiędzy poprzednio przeglądanymi stronami (chodzi o przycisk "Wstecz"), dzięki czemu na niektórych forach w przypadku kiedy niefortunnie w coś się kliknie (lub w przypadku, kiedy forum padnie i post nie zostanie wysłany i umieszczony na forum) można jeszcze wrócić do strony, na której był niedokończony post i naprawić błąd/spróbować ponownie. W przypadku wyskakującego pop-upu jest to oczywiście niemożliwe (ponieważ popup znika po wysłaniu posta - i to chyba jest główna wada tego rozwiązania), przez co bywa że dokładny, bezbłędny i długo pisany post idzie sobie w ch..olercię ;) Niestety o CTRL+C przed wysłaniem nie każdy pamięta :)

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Wyszukiwarka uzytkownikow oraz wlasnych postow
po wprowadzeniu nowych "wizytówek"


Apropo wyszukiwarki: jeżeli w trakcie przeglądania forum/tematu wpiszę coś w wyszukiwarce i nie znajdzie niczego pasującego do wpisanej frazy, a potem wejdę na jakiś gramsajt i kliknę na link odnoszący do spisu tematów i postów napisanych przez danego użytkownika, to forum nie wyświetla niczego (myśli, że dalej ma wyszukiwać daną frazę :)). Trzeba kombinować z resetowaniem wyszukiwarki i ponownie włazić na gramsajta, aby wyszukiwarka postów/tematów danego użytkownika zadziałała prawidłowo :)

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Dodanie informacji kto ostatnio pojawil sie na Forum
sprawa do przemyślenia - na pewno jest taka możliwość.


Kiedyś była taka funkcja na starym forum (było chyba nawet wyświetlane, kto w dzisiejszym dniu obchodzi urodziny :)), niestety nadal nie ma jej na nowym :(

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Wprowadzenie podzialu statusow/tytulow na zenskie/meskie
obecne są bezosobowe, m.in. z braku podziału na płeć przy zakładaniu konta (ciągle ktoś się
mylił :). Zupełnie inna rzecz, że przodownica czy robotnica (uhhhh) nie brzmią zbyt miło...
:/


Ehh, te feministki :P

Dnia 15.10.2005 o 21:20, Destro napisał:

> Umieszczenie przyciskow ''URL'' i ''Odpowiedz'' w prawym gornym rogu posta
sprawdziliśmy to, bo sami mieliśmy taki plan - ale wyglądało na prawdę źle - przy przewijaniu
szczególnie :). Kwestia jest jeszcze do rozważenia, ale to zależy przede wszystkim od opinii
większej liczby osób.


Przyciski są i dobrze, jednak brakuje jednego (moim zdaniem standardowego na każdym szanującym się moderowanym forum) - "Wyślij donos" ;P Chodzi mi o przycisk, który automatycznie raportowałby dany post jako spam/flaming czy inny łamiący regulamin i wysyłał link do skrzynki moderatorów, tak samo jak robi się to poprzez formularz do moderatora ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99 ) - tyle, że w formie o wiele prostszej dla użytkownika forum.

I jeszcze jedna sugestia - myślę, że byłoby bardzo fair, gdyby moderatorzy przestali być tacy "incognito" i gdyby w KAŻDYM poście edytowanym przez moderatora pojawił się jakiś skromny wpis typu "Post edytowany przez moderatora dnia takiego i takiego, o takiej godzinie" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wysłalem do was wiadomosc to tutaj sie zapytam: czy mozna by było dodac w GS-ach w Moich Statystykach liczbe komentarzy bo człowiekowi(nie mam na mysli siebie) zalezy na komentarzach i ma z 20 wpisów to po co by musial szukac po wpisach czy ktos napisal koma więc prosze was pomyslcie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aby wprowadzić trochę humoru na forum postanowiłem napisać kilka własnych postulatów
Proszę zwrócić szczególną uwagę na zdanie nr. 35 ponieważ jest ono JAK NAJBARDZIEJ SERIO!

1 Wywalić większość modów bo bez sensu banują (np. Volvox)[Zostawić Destro].
2 Uruchomić dział o (anty)piractwie.
3 Zrobić galerie o tibi (takie jak w WoWie "Armory").
4 Założyć klan w Mario.
5 Zmienić nazwę form na 演劇.pl
6 Zmniejszyć cenę gier o połowę
7 Zrobić oficjalne koszulki.
8 Zrobić mnie Adminem.
9 Zmienić Lay-Out na Teletubisia.
10 Skasować regulamin forum. (nowy załączę mailem).
11 Zakupić F-16[(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)nie mniej niz trzy], wyslemy je do akcji (anty)pirackiej.
12 Wynająć Chuck Norrisa.
13 Wyszkolić Polskich dresów do działania w akcji.
14 Zmienić Ministra Edukacji. (głosuj na listę nr. 666,5)
15 Ugotować kompot.
16 Zrobić z kota kisiel i ciastka.
17Wprowadzenie obowiąskowych mundurków strony.
18 Zrobić mojego psa Moderatorem. [Jego IQ to
19 Uruchomić "Szisza Bar".
20 Słomki z napisem 演劇.pl jako reklamę strony...
21 Zwiększyć płace (Moderatorowi Destro). [Wcale sie nie podlizuje].
22 Zarządzić lustracje na Forum.
23 Zorganizować ankietę na najgłupszego moda i użytkownika. (ja nie biorę udziału!)
24 Jeśli nie wyjdzie z adminem, lub moderatorem bardzo proszę o nowa rangę... oryginalna, pomysłową.
25 Wprowadzić specjalne premie dla moderatorów i Administratora. (Szczególnie Destro).
26 NIE BANOWAĆ MNIE ZA TEGO POSTA PROSZĘ! (Destro postaw się za mną!^^)
27 Zwiększyć ilość automatów do kawy w siedzibie gram.pl. (Zwłaszcza gdy juz będę miał pokój administratora)
28 Zwiększyć liczbę niewolników Admina i Destro ( szykuje sie dla Ciebie awans).
29 Rozdzielić po 1 godzinie dodatkowej pracy innym moderatorom, a Destro zmniejszyć czas w zależności od sumy "oddanych".
30 Piszę już tego posta pól godziny niektórzy nabijają w tyle delegata docencie to!!!!
31 Każdy uzytkownik wyrażający chęć posiadania własnego gramsajta MUSI posiadać postać w TIBI na minimum 200 lvlu, to wzbudzi szacunek posród innych!!!!
32 Obowiązkowe testy na HIF i chorobę wściekłych krów.
33 Zorganizować krucjatę (anty)piracka.
34 Zjednoczyć siły z braćmi anty fanami CDA, ODKRYĆ PRAWDZIWA TOŻSAMOŚĆ SZMUGLERA!!
35 Zapoczątkować dystrybucje FF XI w Polsce (CDP)
36 Z Volvoxem to był JOKE! :)
37 NAPRAWDE! NIE PO TWARZY!!!!!!!
38 To nie ja pisałem włamali mi sie na konto... IP hackera to: 128.0.0.1
39 Wyłącznie Firewall''a :D
40 Jutro dokończe bo zaraz dobranocka...


MAM NADZIEJE ZE LEKTURA SIE PODOBALA
PROSZE NIE BANUJCIE MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:37, GeninNaruto napisał:


Aby wprowadzić trochę humoru na forum postanowiłem napisać kilka własnych postulatów
Proszę zwrócić szczególną uwagę na zdanie nr. 35 ponieważ jest ono JAK NAJBARDZIEJ SERIO!



Żałosne, kogo chciałeś tym rozbawić ? Chyba sam siebie. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:29, no-to-gramy napisał:

jest takie cos ze po jakims czasie bez logowania blokuje sie konto?


Z tego co mi wiadomo to chyba nie. Konto istnieje czas nieokreślony.
Ale pewien w 100% nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:29, no-to-gramy napisał:

jest takie cos ze po jakims czasie bez logowania blokuje sie konto?


Nie ma niczego takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:08, no-to-gramy napisał:

a jescze jedno pytanko: jak zrobic temat z szarym kwadratem??


Temat z szarym kwadratem to temat w którym są komentarze do newsów które są wyświetlane na stronie gram.pl.
Jeżeli chce się zostać autorem takiego tematu wystarczy napisać do danego newsa komentarz jako pierwszy, ale nie polecam pisani "Ciekawe..." "Fajnie.." itp żeby tylko być autorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować