Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Ja mam taką propozyjce do twórców gram.pl

Chodzi mi o sposób powiadamiania o odpowiedziach na posty. Z tego co zauważyłem to przy danym temacie pojawia się tylko wykrzyknik. Narazie z tym nie ma problemu, ale gdy będzie około 50 stron z tematami, a trzeba przyznać, że strony z tematami zapełniają się dość szybko. To może wystąpić problem z dostrzeżeniem takiej odpowiedzi na własny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda wiedzy i napewno takie same tematy bardzo dlugo sie nie pojawia. To forum jest mniej przejrzyste. wszedzie biały nie ma wyróżnień kolorem itp.

I też tak jak Hern zastanawiam się jak widze jak malo rozbudowany jest serwis... co oni testowali?:) Może to demo?:)

Za pomysły plus wykonanie minus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:42, Unpredictable napisał:

Ja mam taką propozyjce do twórców gram.pl


To znaczy, jaką masz propozycje? Bo na razie zasygnalizowałeś problem (który już zresztą był zgłaszany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 00:48, Kafar napisał:

zastanawiam się jak widze jak malo rozbudowany jest serwis...


eee czy mozesz rozwinac swoja mysl? Cale gram.pl jest malo rozbudowane tak? (porownujac z cdpinfo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... duzo bardziej wolalem CDP ;P... a moze to przyzwyczajenie, ale brakuje mi odnosnikow do oficjalnych polskich stron o grach jak KPC [zniknely one wraz wejsciem gram.pl]. Mozna tam isc itp, ale jak ktos chce odwiedzic strone, a nie zna adresu to juz ma problem. Kiedys one byly po prawej na dole na stronie cdprojekt.info i w opisie danej gry...

No i własnie brakuje mi odnosnikow przy grach do oficjalnych stron a''la BioWare, czy tez KPC... o ile ja sie orientuje jakie sa adresy itp. to ktos mlody może niemiec najmniejszego pojecia. Dlatego dodalbym odnosniki do stron. Mozna byloby tez umieszczac jakies profesjonalne recenzje gier jak na serwisach a''la gamespot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 23:12, GanD napisał:

Mniejsza z tym, teraz o nowej drabince: uważam, że stworzenie nowej było dużym błędem, wystarczy
się rozejrzeć po innych wątkach, już zaczął się wyścig po tytuły, wyścig wcale nie merytoryczny. Uważam, że
skoro skasowano stare forum (czyn równei karygodny co spalenie biblioteki:() to i drabinka powinna odejść w
zapomnienie. Dwóch nowych moderatorów wcale nie zapobiegnie rozwojowi tej sytuacji, nie żebym wątpił w ich
umiejętności, po prostu od czasów pierwszego forum ilość użytkowników znacznie wzrosła.


Może i brak drabinki to dobry pomysł, dla ograniczenia pisania jedynie dla tytułów, ale Twoje uzasadnienie jest conajmniej dziwne. Skasowano stare forum CDP, więc możnaby oczekiwać skasowania starych tytułów, ewentualnie zamianie starych nazw na nowe. A wg. Ciebie jeżeli CDP tworzy nowe forum, to nie prawa ustawić na nim nowych tytułów i drabinki ? Mieli do tego prawo tylko przy pierwszym forum ? IMHO to trochę dziwne...

Night Elf ---> Ja mam od tego http://www.cdprojekt.com , tam są wszystkie linki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje nie dotyczącą forum.
Dodalibyście do swojego sklepu możliwość przeglądania gier według serii wydawniczych jak np. wszystkie gry z nowej extra klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:33, Night Elf napisał:

Mozna byloby tez umieszczac jakies profesjonalne recenzje gier jak na serwisach a''''la gamespot.


gamespot to niezależny serwis o grach, natomiast gram.pl to serwis przede wszystkim skupiający usługi dla naszych klientów - kupno gier z systemem zniżek, nową gwarancję, sprzedaż itd. Jest to dosyć spora różnica, choć niektórzy uparcie zafiksowali się i twierdzą że jeteśmy serwisem o wszystkich grach (mam tu na myśli pewien serwis o piłkarskiej ;) nazwie, który uparcie kasuje na swym forum każdą wypowiedź ze słowem gram.pl, a z treści presów usuwa wszystkie prowadzące tu linki bądż w ogóle ich nie zamiesza :D)

Tak czy owak, umieszczanie tu recenzji mogłoby zostać odebrane jako stronnicze, obojętnie jak bardzo obiektywna byłaby ich treść; na pewno już nie zyskałyby nigdy takiej wiarygodności jak pisane przez wspomniany gamespot. Ew alternatywa to tłumaczenie recenzji takiego właśnie gamespota i zamieszczanie ich u nas. Nie jest to prosta kwestia, temat jednak jest na pewno wart przemyślenia :)

Natomiast przy okazji przypominam, że cały czas istnieje możliwość zamieszczania waszych recenzji - prywatnie sądzę że są one najbardziej wiarygodną oceną każdej naszej gry. Możecie to zrobić na karcie katalogowej każdej gry, lub bezpośrednio ze swojego konta dla każdej zarejestrowanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro --> Serwis z piłkarską nazwą ;p wyrzuca linki do wszystkich konkurencyjnych serwisów więc chyba specjalnie nie ma jakiejś wojny tutaj po prostu zasada jednak musimy pamiętać że w przypadku prawie każdego z serwisów (CDP jest tu wyjątkiem ) chodzi i zebranie kasy zarówno za informacje dotyczące gier jak i wydawnictw poszczególnych za to CDP informuje nas głównie o rzeczach powiązanych w jakiś sposób z serwisem. To zrozumiała polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie zauważyłem coś, co mi się nie podoba. Mianowicie w zamkniętym temacie jest przycisk "dodaj post". Gdy się go naciśnie wyskakuje windosowskie okienko "Ten temat został zamknięty". To brzydko wygląda :P Lepiej byłoby tak jak w starym forum, że nie ma wogóle tego przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji przepraszam za bardzo sporadyczne odpowiedzi w tym wątku i BARDZO BARDZO dziękuję za nadesłane pomyśly. Zapewniam że wszystko skrupulatnie czytamy; część ze zgłoszonych propozycji oraz uwag (jak np. lepsze wyróżnianie wątków zawierających odpowiedzi na Wasze posty; zmiana listy używek na bardziej "efektywną" itp) została już zaplanowana do wdrożenia w "pierwszej wolnej chwili" :).

Aktualnie skupiamy się przede wszystkim na poprawkach pojedynczych błędów zgłoszonych w sąsiednim wątku i nadzorowaniu dwóch dużych rzeczy jakie wprowadziliśmy: sklepu i dożywotniej gwarancji, stąd przez ostatnie dwa dni mała ilość naszych wypowiedzi, natomiast zapewniam, że o forum nie zapomnimy.


Co do designe''u samego forum - jego konstrukcja jest na tyle giętka, że samym plikiem CSS można dowolnie dopasować caluteńki design, kolorystykę a nawet układ (i uzyskać identyczny wygląd jak np starego forum) - ogólnie da się wszystko :). Czemu o tym mówię? Ano dlatego, że niedługo planujemy udostępnić Wam wspomniane CSSy i gotowe pliki forum aby osoby które chciałyby zobaczyć forum np na różowo ;) mogły tego dokonać. Jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem z Waszej strony to razem z Wami wybierzemy potem kilka najlepszych projektów i wdrożymy je jako nowe "skórki". Oczywiście najlepsi "modderzy" nie wyjdą na tym pokrzywdzeni :).


Tyle z mojej strony. Życzę wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> upiordliwy
tak będą konkursy, bez obaw :). Na razie będzie natomiast sporo promocji po 1zł w sklepie - tu mogę zdradzić, że będzie kilka dużych, baaaardzo świeżutkich hiciorów. Oczywiście za 1 zł :)

-> Egan Wolf
bardzo proszę o zgłaszanie błędów do sąsiedniego tematu - to bardzo ułatwia nam pracę. Z góry wielkie dzięki za pomoc w tropieniu bugów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 08:43, D2T napisał:

> zastanawiam się jak widze jak malo rozbudowany jest serwis...

eee czy mozesz rozwinac swoja mysl? Cale gram.pl jest
malo rozbudowane tak? (porownujac z cdpinfo?)


oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie propozycja, a tylko "głośne myślenie": na FilePlanet istnieje usługa o nazwie Direct2Drive - jest to możliwość zakupienia gry w formie elektronicznej, ściąganie gry na dysk własnego kompa za kasę. Sens tego dla mnie byłby taki: czasem zdarza się sytuacja, że ktoś posiada podstawkę gry i nie można już kupić dodatku, bo całość już się ukazała w "tańszej edycji". W formie elektronicznej można by kupić każdą część oddzielnie. Jeśli kupi się dla dodatków jakąś Platynę, to potem zostaje niepotrzebna podstawka, której nikt raczej nie kupi.
Dla mnie jednak podstawą jest gra wydana z pełną papierową instrukcją, więc ww. forma byłaby wyjściem awaryjnym, jak teraz - brak Warcrafta III: Frozen Throne w Poznaniu, bo szykuje się na listopad komplet w platynie. Takie wyjście awaryjne nie byłoby jednak prawdopodobnie opłacalne dla dystrybutora.

--> Powiadamianie o odpowiedziach na posty: poprzednie, ogólne powiadomienie, było chyba niespotykane i na pewno funkcjonalne.
Serwis ogólnie robi niezłe wrażenie. Na pewno będą uzupełniane takie rzeczy jak nie całkiem kompletny katalog gier. To wszystko musi się dotrzeć i wypraktykować, a ja jestem na ogół cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie to swiezutkie hity maja byc za ten 1zl... Mogliby nie robic z tego tajemnicy, bo zamowie sobie teraz z ta zwykla znizka na 1/3 ceny a tu nagle wyjdzie mi po 1zl i klops... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować