Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 11:45, Kafar napisał:

> eee czy mozesz rozwinac swoja mysl? Cale gram.pl jest malo rozbudowane tak? (porownujac z cdpinfo?)

oczywiscie.


bardzo rozwinales swoja mysl nie ma co.

podsumujmy: forum jest (szybsze i lzejsze, zgodne z htmlem czoc troche przerobione engineowo), katalog gier z galeriami, plikami i naszymi recenzjami jest, cala baza pomocy technicznej jest, strona glowna z newsami jest, rejestracja elektroniczna jest. doszedl duzy sklep, doszly wirtualne pieniadze, doszla dozywotnia gwarancja, doszla opcja sprzedawania uzywanych gier.
nie ma wizytowek (mala rzecz) i czata (z tego jak pamietam nikt nie korzystal).

twierdzisz ze nowy serwis jest malo rozbudowany a stare cdpinfo bylo bardziej. interesujace. oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania - niektorzy twierdza ze za komuny bylo najlepiej. ich swiete prawo. szkoda tylko ze rzucaja ogolnikami, lub jak ty nie podaja zadnych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:40, Destro napisał:

tak będą konkursy, bez obaw :). Na razie będzie natomiast sporo promocji po 1zł w sklepie - tu mogę
zdradzić, że będzie kilka dużych, baaaardzo świeżutkich hiciorów. Oczywiście za 1 zł :)


A będą może w tych promocjach starsze gry z tańszych serii np. z platynowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:41, LifaR napisał:

A wg. Ciebie jeżeli CDP tworzy nowe forum, to nie prawa ustawić na nim nowych
tytułów i drabinki ? Mieli do tego prawo tylko przy pierwszym forum ? IMHO to trochę dziwne...


Niczego im nie bronię. Sądziłem tylko, że bogatsi w w wiedzę i praktykę działania z czasów pierwszego forum, nie popełnią tego samego błędu. Skoro zaznaczać staż na forum, to ot dajmy pod ksywką datę napisania pierwszego posta i ich ogólną ilość. Efekt będzie podobny, a wyścig, być może, mniejszy... Z drugiej strony poza mną mało kto zwraca na to uwagę, więc może czepiam się?;) Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pokaż mi gdzie są stare recenzje? bo nie wiem czemu ja nie moge ich zauważyć..

Dnia 08.10.2005 o 12:09, D2T napisał:

nie ma wizytowek (mala rzecz) i czata (z tego jak pamietam
nikt nie korzystal).


z czata ludzie korzystali;)

Dnia 08.10.2005 o 12:09, D2T napisał:

lub jak ty nie podaja zadnych argumentow.


gdybys czytal uwaznie to pisalem niekoniecznie w jednym poscie moje argumenty;)
Jak będę miał czas to je spokojnie spisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:09, Konrad512 napisał:

Mam pytanko, czy te promocje z kupnem gier za 1 PLN będą codziennie (również w weekendy)??

gram.pl funkcjonuje juz trzeci dzien, wiec z autopsji mozesz wywnioskowac :). Miejmy nadzieje, ze tak, bo ja nie przegladam Sklepu 24h na dobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:09, Konrad512 napisał:

Mam pytanko, czy te promocje z kupnem gier za 1 PLN będą codziennie (również w weekendy)??

Z tego co pamietam miały być codziennie, ale jak widać dziś żadnej promocji nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:10, Keroth napisał:

Moderatorzy - błagam. Weźcie się w garść, bo mamy straszny burdel, powielające się topiki etc.(...)

O, jeden maly apel i moderatorzy(moderator) od razu biora sie do pracy :). Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:10, Keroth napisał:

Moderatorzy - błagam. Weźcie się w garść, bo mamy straszny burdel, powielające się topiki etc.

Powielające się tematy zamykamy tylko wtedy gdy nowoutworzony jawnie istniejący juz na pierwszej stronie. Tematy o małej popularności i tak spadną na dno. :)
Serwer i tak na pewno pomieści ponad milion bezsensownych postów. :)

Dnia 08.10.2005 o 14:10, Keroth napisał:

Naprawdę coś z tym trzeba zrobić :).

Przykłady są mile wskazane... Wciąz działa (o ile mi się zdaje do teraz) adres moderator@cdprojekt.info
Zbyt duży porządek też nie jest wskazany bo po co tłumić mądrość narodu. ;)
"Wolność rządzi..."*.

*Niautoryzowany cytat Osła ze Shreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie dobra propozycja i czy wykonalna.
Do rozpatrzenia:
Zrobić dla obywatela poczekalnię z nowymi tematami zatwierdzanymi przez moderatorów. Nikomu nie będzie się chciało pracować na awans przez kilka-kilkadziesiąt dni aby się trochę powygłupiać, założyc nowe konto i spamować.
Dla wszystkich broniacych wolnego dostępu do forum, pomyślcie jak po miesiącu będzie przejrzyście na forum bez podwójnych, potrójnych itd. tematów np. Gra x - mam kłopoty.
Uważam, że tylko sprawy odpowiedniego skryptu tutaj ograniczają sprawę i początkowo wzmożona praca modków.
Jeśli taka propozycja padła juz to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 02:40, A-cis napisał:

> Ja mam taką propozyjce do twórców gram.pl

To znaczy, jaką masz propozycje? Bo na razie zasygnalizowałeś problem (który
już zresztą był zgłaszany)


Rozwiązanie jest chyba proste i oczywiste. Wystarczy umieścić w prawym górnym rogu link odpowiedzi na twoje posty. Po klinięciu na ten link pokaż się lista tematów z odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:02, Daimon_Frey napisał:

Ps. Gratuluje Tyhe, a reszte ostrzegam: jesteśmy zgubieni ;D

Ehh, skad macie takie czarne mysli w ogole?? Uwazam, ze akurat ze swoim cietym jezykiem TYHE moze sobie poradzic na tej funkcji. Potrzeba bez watpienia troche czasu.Zreszta jestem przekonany, ze na razie TYHE poznaje ''grunt'' - w koncu to dla niej cos nowego. Wieksza odpowiedzialnosc :). Stara sie poznac co i jak. Nie bedzie karac od razu, albo zamykac duzej czesci tematow. Dla Niej, reguly gry sie zmienily. Ale ja calym sercem zycze jej powodzenia. (Nie daj sie im! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[głosikiem rodem z anime]TYHE! TYHE! :)[/głosikiem rodem z anime]

... BTW nie widziałem tego posta by Czarny Miecz... mam podobne odczucia im dłużej gracz.info... tfu :P gram.pl widzę O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze to forum za pare miesiecy bedzie ok;) ale nadal jak na nei wchodze czuje cos.. cos dziwnego.. nie wiem tu wszystko jest tak zbite duże i w ogole.. ciezko to okreslic.. ale moze to dlatego ze tamto forum bylo kierowane przezemnie intuicyjnie wiedzialem co gdzie ejst nawet nie musialem wiedziec na co klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, aby poprawić opcję odpowiadania na posty. Miałem taką sytuację, że odpowiedziałem komuś na post, ten ktoś znowu mi, i pisząc mu kolejną odpowiedź, miałem duże problemy z odnalezieniem miejsc, w ktorych chciałbym się odnieść do jego wypowiedzi.
Może dałoby się zrobić tak, aby przy odpowiedzi nie było cytowania cytatów, tylko samej wypowiedzi, do której się odnosimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:27, Piotrek K. napisał:

> Ps. Gratuluje Tyhe, a reszte ostrzegam: jesteśmy zgubieni ;D
Ehh, skad macie takie czarne mysli w ogole?? Uwazam,
ze akurat ze swoim cietym jezykiem TYHE moze sobie poradzic na tej funkcji. Potrzeba bez watpienia troche czasu.Zreszta
jestem przekonany, ze na razie TYHE poznaje ''''grunt'''' - w koncu to dla niej cos nowego. Wieksza odpowiedzialnosc :). Stara
sie poznac co i jak. Nie bedzie karac od razu, albo zamykac duzej czesci tematow. Dla Niej, reguly gry sie zmienily. Ale
ja calym sercem zycze jej powodzenia. (Nie daj sie im! :))


A i ja Jej życzę jak najlepiej. Po prostu Tyhe to Pani Chaosu i jedyna w swoim rodzaju, a pożartować trochę można. Przyda się drugi moderator taki jak kNot, który nie będzie dawał taryfy ulgowej nikomu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować