Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Z tego co się zorientowałem rangi na forum są od początku. Ale te nazwy obywatel, robotnik może w załozeniu miały być śmieszne ale trącą komuną. pRLem, Stalinem, brezniewem i co tam jeszcze. Może niektórym się to podoba ale dla mnie to porażkowe nazwy. druga sprawa, że nie mozna zobaczyć profilu uzytkownika. Nie ma takich opisów jak kiedyś na starym forum.
Dla mnie ogólnie kiszka. Stare było ciekawsze i obecne szału nie robi.
dziekuje za uwage. Niestety jestem mocno zawiedziony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować by po dodaniu posta do tematu szedł na górę jak dotychczas, ale by był oznaczony jako przeczytany, bo teraz nie wiem, czy ktoś dodał posta jak nacisnąłem na wróć czy nie i po każdym dodaniu jakiegoś wpisu, wróceniu do strony głównej forum wracam spowrotem do danego wątku, a możnaby tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nistety pierwsze wrażenie po zobaczeniu nowego forum jest niestety marne :/. Tematów jest według mnie za dużo i tak ja to napisał kolega wyżej nowe rangi na forum wydają się co najmniej dziwne. Kolejną smutną sprawą test zasadniczo to co sprawiało byłe forum niebanalnym mianowicie wizytówki. Aby stworzyć dobrą wizytówkę trzeba było poświęcić wiele czasu ale człowiek cieszył się widząc że jego dzieło jako tako wygląda. Kolorystyka forum także podąża moim zdaniem w złym kierunku, ale może wydaje mi sie tak dlatego, że nie przepadam za tlenem (może też dlatego odinstalowałem gg 7.0). Rozumiem jest to na razie nowe forum i jeszcze raczkuje ale proszą zosawcie chociaż wizytówki. A co do stron z opisem gier nie ma odsyłaczy do wątkuw na forum. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 22:00, Ziemas napisał:

/.../
Dla mnie ogólnie
kiszka. Stare było ciekawsze i obecne szału nie robi.
dziekuje za uwage. Niestety jestem mocno zawiedziony :(


Chyba większości nie podoba się to forum 2.0. Na starym jakoś lepiej się czułem. To forum ma jeszcze wiele bledów, gdyż np. nie ma pod wszystkimi buttona "Odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 06:08, Black Morpho napisał:

A co do stron z opisem gier nie ma odsyłaczy do wątków
na forum.


1. pozwoliłam sobie poprawić pisownię wątków
2. nie ma odsyłaczy, bo ich nie może być - teraz zakładając temat nie masz możliwości połączenia go z informacjami o grze - jak to drzewiej było przez wybieranie gry z listy.

Generalnie to forum sprawia wrażenie późnej alfy/wczesnej bety ewentualnie pierwszego dema: jedna lokacja, ograniczony level, połowa funkcji nieaktywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę swoje trzy. Może niekoniecznie o forum, ale propozycja dotycząca serwisu. Mianowicie miło byłoby, gdyby newsy były dostępne w formacie RSS. Może i nowości sklepowe też? Np. informacja o grze za 1PLN.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przy opisie gry podawać adresy do najlepszych polskich stron o nich? Jak moge zarejestrować gry? Nie znalazłem żadnego przycisku na stronie (na starej był, a tu gdzie jest? Na głównej czy w sklepie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 13:47, Łowca Gier napisał:

Jak moge zarejestrować gry? Nie znalazłem żadnego
przycisku na stronie (na starej był, a tu gdzie jest? Na głównej czy w sklepie?)


Pod Twoją ksywką na górze jest link - Moje konto: pierwsze co się wyświetli to lista zarejestrowanych gier i na jej szczycie zielony plus do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 13:49, Meghan_mph napisał:

Pod Twoją ksywką na górze jest link - Moje konto: pierwsze co się wyświetli to lista zarejestrowanych
gier i na jej szczycie zielony plus do rejestracji.


Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Forum brakuje mi przycisku: "zaznacz wszystkie kategorie" i "odznacz wszystkie kategorie". Osobiście jestem zainteresowany tylko kategorią "Gry" i trochę mnie męczy filtrowanie forum po każdym zalogowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 13:59, Sharkeez napisał:

Ale wirtualne pieniądze powinny być we wszystkich waszych grach nawet tych starych.

A jak sie to kalkuluje CDP? Gram.pl ma zachecic do kupna oryginalow i tylko odrobine nagradzac tych, ktorzy juz kupili. W sumie jesli byloby inaczej to nazwalbym ich marketingowymi idiotami, na szczescie wszystko wskazuje na to, ze nie musze :).

Ps. Ktos z obslugi w ogole czyta te nasze dyskusje ;)? Milo by bylo gdyby sie do wszystkich ustosunkowano ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 15:41, Loonatyk napisał:

Ps. Ktos z obslugi w ogole czyta te
nasze dyskusje ;)? Milo by bylo gdyby sie do wszystkich ustosunkowano ;)...


Możliwe, że czytają ale niespecjalnie chcą się udzielać. Z tego co się dowiedziałem pocztą gołębiową niejaki Hern został zbanowany za to, że konstruktywnie krytykował. Jego postów teraz przeczytać nie możemy bo jest coś w rodzaju cenzury. Czyli nie lejesz lukru to jesteś bee. No to by w sumie się zgadzało z tymi nowymi komunistycznymi rangami. Klimacik żywcem wzięty z tych "pięknych" lat.
Lubiłem CDP i nadal czuję sentyment ale to co się dzieje nie zachęca mnie już do odwiedzania tej witryny jak dawniej i podejrzwam, że będę tu coraz rzadszym gościem a szkoda bo mogło być sympatycznie.
Obecna strona Gram. pl wraz z nowym forum w moim odczuciu (i jak widze wielu innych) jest porażkowe. Jeśli CDP nadal będzie uważać, że jest wspaniale i raczyć nas wesołymi newsami a milczeć w sprawach o których tu rozmawiamy to podziękuję za tą witrynę bo wybór mam spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:08, Ziemas napisał:

Możliwe, że czytają ale niespecjalnie chcą się udzielać. Z tego co się dowiedziałem pocztą gołębiową niejaki Hern został
zbanowany za to, że konstruktywnie krytykował. Jego postów teraz przeczytać nie możemy bo jest coś w rodzaju cenzury. Czyli
nie lejesz lukru to jesteś bee. No to by w sumie się zgadzało z tymi nowymi komunistycznymi rangami. Klimacik żywcem wzięty
z tych "pięknych" lat.
Lubiłem CDP i nadal czuję sentyment ale to co się dzieje nie zachęca mnie już do odwiedzania tej
witryny jak dawniej i podejrzwam, że będę tu coraz rzadszym gościem a szkoda bo mogło być sympatycznie.
Obecna strona Gram.
pl wraz z nowym forum w moim odczuciu (i jak widze wielu innych) jest porażkowe. Jeśli CDP nadal będzie uważać, że jest
wspaniale i raczyć nas wesołymi newsami a milczeć w sprawach o których tu rozmawiamy to podziękuję za tą witrynę bo wybór
mam spory.

Cytuję w całości, bo z całością się zgadzam.

Co do Herna - wczoraj udało mi się odpowiedzieć na jego ostatni widzialny post, który stał się niewidzialny (a mój post automagicznie stał się odpowiedzią na post poprzedni - śmieszne, że akurat kNOTa :)). http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=52&u=344
Nowy mechanizm banowania nie pozwala widzieć postów zbanowanego po wpisaniu z ręki adresu posta - to jedyna "poprawka" względem starego forum. Natomiast jak się chce patrzeć po url-ach to widać, że numeracja jest niekompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:08, Ziemas napisał:

Możliwe, że czytają ale niespecjalnie chcą się udzielać. Z tego co się dowiedziałem pocztą gołębiową niejaki Hern został
zbanowany za to, że konstruktywnie krytykował. Jego postów teraz przeczytać nie możemy bo jest coś w rodzaju cenzury. Czyli
nie lejesz lukru to jesteś bee.


Prosze o nie wprowadzanie uzytkownikow w blad tego typu informacjami - dziesiatki ludzi, wyraza swoje opinie na temat cdp i gram i jakos nikt nie jest banowany. Poza tym wszelkiego rodzaju sprawy dotyczace banow, dostepu do forum, mozliwosci udzielania sie na nim, prosimy zalatwiac bezposrednio z firma, poniewaz sa to sprawy pomiedzy cdp a uzytkownikiem. Posty na ten temat beda kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:34, Fajek napisał:

Prosze o nie wprowadzanie uzytkownikow w blad tego typu informacjami
- dziesiatki ludzi, wyraza swoje opinie na temat cdp i gram i jakos nikt nie jest banowany. Poza tym wszelkiego rodzaju
sprawy dotyczace banow, dostepu do forum, mozliwosci udzielania sie na nim, prosimy zalatwiac via email, poniewaz sa to
sprawy pomiedzy cdp a uzytkownikiem.


Tak tak, pamiętamy regulamin, ale faktem jest, że nikt z użytkowników poza Hernem jego postów nie widzi. Pamiętam identyczną sytuację z Maziem swego czasu, przy czym jego posty można było po urlu zobaczyć. Teraz nawet to nam zabraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meghan_mph ---> trudno mi jednozacznie okreslic, czy taka sytuacja w ogole moze miec miejsce. byc moze to kwestia jakiegos problemu technicznego zwiazanego z forum. Niemniej obiecuje, ze przesledzimy problem, tak szybko jak bedzie to mozliwe - w chwili obecnej mamy sporo pracy z gram i z waszymi sugestiami co do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:42, Fajek napisał:

byc moze to kwestia jakiegos
problemu technicznego zwiazanego z forum. Niemniej obiecuje, ze przesledzimy problem, tak szybko jak bedzie > to mozliwe -


Byłem na starym forum pod innym pseudonimem. Gdy podpadłem pewnemu niezależnemu (ma się rozumieć) moderatorowi, to też tylko ja widziałem własne posty. Inni uzytkownicy, lub goście niezalogowani - nie.

Dnia 11.10.2005 o 16:42, Fajek napisał:

w chwili obecnej mamy sporo pracy z gram i z waszymi sugestiami co do forum.


Oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować