Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 14:03, minimysz napisał:

Ja to wszystko wiem przecież.


Heh, przez twoj nowy awatar nie zauwazam, ze to ty :)

Dnia 26.11.2006 o 14:03, minimysz napisał:

- ktoś napisał ileś tam postów pół roku temu i przestał się pojawiać na forum;


To w temacie ''pregierzu'' po pol roku byla by taka lista, ze hej :)

Dnia 26.11.2006 o 14:03, minimysz napisał:

- z degradami hurtowymi jest ten problem, że niektórzy spamujący do tematu zajrzeli tylko raz,
żeby się dopisać; dając degrada hurtowo nie odpowiadasz przecież konkretnemu użytkownikowi;
część z nich, jak znam życie, nie pamięta nawet nazwy tematu, do którego się dopisała i w rezultacie
nie mają pojęcia o powodzie pojawienia się "minusa" na koncie.


Moze mam skrzywione spojrzenie na nich, ale czasem mam wrazenie, ze conajmniej polowa ''dopisywaczy'' by sie pytala za co ma degrada nawet jakby taki temat istnial ;)
Pozatym pewnie pojawila by sie ekipa ''marud'' i zaczela narzekac jak to tak mozna publicznie ludzi pietnowac i takie tam.
No ale nie przekreslam z gory pomyslow wiec moze warto sie nad tym zastanowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 14:55, Volvox napisał:

Moze mam skrzywione spojrzenie na nich, ale czasem mam wrazenie, ze conajmniej polowa ''dopisywaczy''
by sie pytala za co ma degrada nawet jakby taki temat istnial ;)

Ty masz wrażenie, a ja mam pewność. Przede wszystkim spora (nie chcę pisać - większość) liczba użytkowników uważa, że forum służy do tego żeby na nim tylko pisać (a nie - czytać). A zwłaszcza na takich forach gdzie są rangi :-/
Wiele razy spotykałem zadane pytania, na które odpowiedzi były na tej samej stronie, niejednokrotnie 2 - 3 posty wyżej. Mimo to "forumowiczowi" nie chciało się tego przeczytać, lub - co gorsze - pisał świadomie znając odpowiedź, ale chcąc nabić sobie posta.
Jeśli ktoś nie wierzy, to gotów jestem poświęcić nieco czasu i odszukać stosowne przykłady :-)
Tak więc - wracając do tematu - pomysł nie spełniłby swojej roli. Już prędzej zdałby egzamin wątek, do którego prawo wpisu mieliby wyłącznie moderatorzy, a w którym umieszczaliby osoby z otrzymanym ostrzeżeniem. Delikwenci, mający ostrzeżenie może by zaczęli bardziej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w sprawie (kontrowersyjnej,bądź co bądź) edycji postów:

Wg mnie postawa gram.pl,aby nie udostępniać takiej możliwości użytkownikom,którzy np.popełnili jakiś błąd,zapomnieli dodać czegoś,itp. nie jest najszczęśliwsza.To tak na początek.

A czym było to argumentowane?Otóż tym,że jak ktoś coś zawini,albo zrobi coś złego,to nie będzie miał szansy na zmianę tego i zostanie z pewnością ukarany.A co to,gram.pl to wymiar sprawiedliwości?To wy tu czekacie tylko na to,by kogoś ukarać,hm?Bez sensu.Dlatego przydałoby się zmienić coś w tej kwestii,wprowadzić rozwiązania kompromisowe.

Ale nie coś takiego jak łączenie postów.Przecież to bezsensowne rozwiązanie!No bo patrzcie jakby to wyglądało:ktoś pisze posta "bla bla bla bla post spam post bla :P",a potem nagle się kapnie,że czegoś zapomniał dodać i pisze "o kurka,zapomniałem czegoś dodać,sorry za drugi post z rzędu".I wyobraźcie sobie to połączone w jedną całość...No właśnie.I o to chodzi.To rozwiązanie jest całkiem bez sensu i nie wiem,jak można by to wprowadzić.

Dlatego mówię jeszcze raz.Wprowadźcie edycję postów!Możecie również wprowadzić dla Moderatorów coś takiego jak na Wikipedii,czyli historię edycji posta,i jak ktoś zmieni posta,to ten będzie jakoś oznakowany i moderator będzie miał szansę na wgląd w to,co użytkownik wcześniej napisał.I co,fajne rozwiązanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:31, Adam k. napisał:

A może wprowadzić sprzedarz w używkach w wpln? Że można płacić albo tak albo tak, zależy jak
wybierze sprzedawca.



I myślisz, że ktoś chciałby dostać WPLN zamiast prawdziwej kasy??? Bo ja wątpię! Przeważnie ludzie mają po 150 WPLN i nie wiedzą co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może żeby zrobic z temtami nalezy:
załozyyc temat o zakładaniu tematów pytania tpyu czy istenije taki i taki temat
a Moderator by udziel nie wi9em pozwolenia na zalozenie tematu cos w tym stylu to bedize taki wiekszy opzadek z tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy na miejscu jakiegoś Moderatora byś chciał tak robić... Gwarantuję Ci że nie.
Po pierwsze, Moderatorstwo i tak ma pełne ręce roboty.
Po drugie, więcej SPAMu by było niż pomocy.
Po trzecie, nie ma sensu się pytać czy można temat założyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:35, rob006 napisał:

I myślisz, że ktoś chciałby dostać WPLN zamiast prawdziwej kasy??? Bo ja wątpię! Przeważnie
ludzie mają po 150 WPLN i nie wiedzą co z tym zrobić.

Nigdy nic nie widomo, trafiają się różni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rozszerzenie wyszukiwania.
Gdy szuka się jakieś słowo kluczowe w wątku wynik przedstawiony jest jako lista postów pod sobą. Właściwie to można byłoby zrobić prosty mechanizm przy wciskaniu URL. Polegałby on na tym że link powrotny do tematu który jest na stronie z jednym postem (przycisk URL) kierowałby na stronę na której ten post jest. Często zdarzało mi się, że szukając jakiegoś konkretnego rozwiązania znajdowałem zapytanie ale przez cięcie cytowania nie miałem już odpowiedzi. W rezultacie i tak musiałem przeszukiwać cały wątek strona po stronie. Numer posta nieco ułatwiał sprawę ale to trzeba było sobie wyliczać na której stronie może być interesująca nas odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam zaaktualizujcie regulamin. Chodzi o instrukcję używania wyszukiwarki. Nowi użytkownicy nawet nie wiedza co to takiego. Przydałoby się taka instrukcja w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, gdyby emotionki byłyby animowane. Niepogardziłbym czatem. Najbardziej denerwuje mnie brak wysyłania wiadomości prywatnych do forumowiczów. A poza tym jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:11, HumanGhost napisał:

Błagam zaaktualizujcie regulamin. Chodzi o instrukcję używania wyszukiwarki. Nowi użytkownicy
nawet nie wiedza co to takiego. Przydałoby się taka instrukcja w regulaminie.

Zgadza się. Te noobki to już do zwariowania z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:42, Full Wypas napisał:

Fajnie byłoby, gdyby emotionki byłyby animowane. Niepogardziłbym czatem. Najbardziej denerwuje
mnie brak wysyłania wiadomości prywatnych do forumowiczów. A poza tym jest spoko ;)


Na animowane emotki raczej nie ma szans, prywatne wiadomości- coś w tym stylu ma sie pojawić razem z wizytówkami, ale kiedy to nie wiadomo, a co do czatu to testy były latem, ale póki co ani widu ani słychu... może pomysł zarzucili, albo jeszcze nie jest dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował coś takiego: gdy w dyskusji jest więcej niż jedna odpowiedź na danego posta program automatycznie odsyłał do tego, który był pierwszy(jeszcze nie czytany). Oczywiście jeżeli jest taka możliwość, bo w obecnym systemie można przegapić to i owo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie, że fajnie byłoby edytować swój post? To znaczy w tym sensie, że napisałeś coś, nagle patrzysz, ups zrobiłem błąd i musisz pisać drugi post, za co czasem dostajesz ostrzeżenie za spam. A czy nie prościej byłoby dopisanie do posta, że popełniłem błąd? Oczywiście nie możnaby było edytować tego, co już się napisało, po prostu własny dopisek, który nie byłby zaliczany jako drugi post liczący się do statusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję dotyczącą podwieszonych tematów o grach. Niech te osoby, które nie mają zarejestrowanych danych gier na swoim koncie będą miały możliwość odczepienia tematów traktujących o tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować