Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

A ja podrzucę modyfikację, gdyby to co Abi zaproponował nie weszło. Niech osoby z wyższymi statusami będą miały możliwość odpięcia tych tematów. (bo z tego co rozumiem, tematy są przypinane, żeby nowi userzy nie zakładali nowych tematów z problemami do danej gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie propozycja, którą opiszę była już zgłaszana na forum, ale do tej pory jej nie wprowadzono. Chodzi mi o to, żeby była możliwość "odpinania" przyklejonych tematów na forum. W tej chwili jest ich, aż cztery i... ani jeden mnie nie interesuje, a przez to, że nie da się ich "odkleić" jestem zmuszony je ciągle oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:04, Marrbacca napisał:

A ja podrzucę modyfikację, gdyby to co Abi zaproponował nie weszło. Niech osoby z wyższymi
statusami będą miały możliwość odpięcia tych tematów. (bo z tego co rozumiem, tematy są przypinane,
żeby nowi userzy nie zakładali nowych tematów z problemami do danej gry)


A wpadłeś na to, że działa też to jako reklama? Nie wszystko tu jest tak jak się na pierwszym rzut oka wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:15, Vaxinar napisał:

A wpadłeś na to, że działa też to jako reklama? Nie wszystko tu jest tak jak się na pierwszym
rzut oka wydaje.

To na mnie to działa na odwrót. Się wkurzam widząc tytuł który zupełnie mnie nie interesuje, to po co mnie on... i na pewno dalsze wkurzanie nie wpłynie na ewentualną decyzję kupna tej gry... jeśli już to przypieczętuje decyzję nie kupowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do możliwości odpięcia niektórych wątków.(i to już któryś raz)
Mam dosyć oglądania tematu: "Jesteś tu pierwszy raz?" Kiedyś moja cierpliwość się skończy i założę z 10 tematów o nazwie" NIE,NIE JESTEM TUTAJ PIERWSZY RAZ!!!

Ach,ulżyło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przydałyby się :
- większe avatary
- możliwość zmiany mojego loginu :(
- wyświetlanie liczby postów pod użytkownikiem
- możliwość zobaczenia kolekcji gier innych użytkowników(
I to w sumie jest wszystko ale i tak wiem że nie zostanie to spełnione ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:44, YahooPL napisał:

Najbardziej przydałyby się :
- większe avatary


Moim zdaniem 64x64 wystarczy, a większe mogłyby zakłócić harmonie tego forum;)

Dnia 04.12.2006 o 17:44, YahooPL napisał:

- możliwość zmiany mojego loginu :(


Nick jest niepowtarzalny i wyjątkowy, bardziej jest potrzebna edycja postów niż nick''ów.

Dnia 04.12.2006 o 17:44, YahooPL napisał:

- wyświetlanie liczby postów pod użytkownikiem


Statystyki nie wystarcza?

Dnia 04.12.2006 o 17:44, YahooPL napisał:

- możliwość zobaczenia kolekcji gier innych użytkowników(


Można się chwalić w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1040&u=270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:03, Michał Raven napisał:

Nick jest niepowtarzalny i wyjątkowy, bardziej jest potrzebna edycja postów niż nick''ów.

Ta, żeby potem były słowa w stylu:
"Ja tego nie napisałem."
"Udowodnij mi to, przecież od poczatku pisałem tak, a nie nie!"
"etc."
Byłby większy chaos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 18:11, PolishWerewolf napisał:

Byłby większy chaos...

Może i tak, ale można by podawać w takim poście, że było modyfikowany, wtedy byłoby wiadomo, że jego zawartość jest inna niż była początkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja może oznaczać dodanie kropki, jak i zmianę całego szyku zdania, dodanie/odjięcie nowych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:22, Abi Dalzim napisał:

Chyba nasz pomysł upadł, bo żadnego odzewu... A szkoda, bo przypięte tematy, które mnie nie
interesują jakoś mi na nerwy działają ;)

No niestety :(. W ogóle, to nawet nie pamiętam, kiedy tu jakiś niebieski pisał... ehh, trzeba będzie to przeboleć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, i pomyśleć, że przyszedłem tu właśnie z tym samym problemem - nie chce mi się patrzeć na wciąż rosnącą grupkę tematów "przypiętych na siłę", które mnie zupełnie nie interesują. Myślę, że problem ten można rozwiązać a dwa sposoby:
Albo sprawić, by dany wątek można było odpiąć samodzielnie po upływie np. tygodnia jego istnienia.
Albo robiąc trzeci, oddzielny, zwijany pasek tego typu tematów (i to IMO byłoby najlepsze rozwiązanie).

A że żadnego CeDePa nie widać, to się może coś na to poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wołam Cię w taki sposób (odp.) ale dawno w tym temacie nikogo Niebieskiego nie było, a chyba nie ma sensu ani tworzyć osobnego wątku na ten temat, ani rozsyłać maili. Dlatego zerknij proszę na kilka(naście) postó powyżej i zadziałaj, proszę, w odpowiednim kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki pomysl dopiero probujcie ulepszyc swoja firme a potem forum a nie ze dajecie takie szajsowate spolszczenie jak w homm V hof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym zaproponowac, by byla mozliwosc zmiany podpisu takze w ustawieniach wlasnego konsta. Pamietam kilka sytuacji, gdy chcialem zmienic podpis (zauwazylem ciekawy cytat w Internecie itp.), ale nie chcialem akurat napisac zadnego posta. A jak juz posta pisalem, zapominalem zazwyczaj o zmianie podpisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, rozwiązanie ze starego forum było faktycznie lepsze.
Także ze względu na sytuację odwrotną - daje posta z podpisem i chwilowo nie mam nic do napisania a po iluś godiznach pisze jakiegos posta a tu bęc ten sam podpis zupełnie już nieadekwatny.
Ja to jeszcze moge wykasować, ale w pamięci systemu nadal jest i musze znowu o tym myśleć przy kolejnym poście ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować