Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 11:37, Adamido napisał:

Nie wiem na razie.Pożyjemy,zobaczymy.

Obecnie moim zdaniem wizytówki byłyby prostsze. Dlaczego? Bo po pierwsze, jest ich wzór ze Starego Forum. Po drugie, prace teoretycznie trwają. Bynajmniej tak było rok temu ;)

Dnia 13.12.2006 o 11:37, Adamido napisał:

BTW.I tym sposobem nabiliśmy sobie komplet punktów na rano;]

Bywa. Mało potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich.
Mam takie pytanie, czy można zmienić jakoś swój login na gram.pl?Osobiście rejestrowałem sie jeszcze ne starej stronie cdprojekt.info i z tego co pamiętam login został mi automatycznie przydzielony oparty na adresie e-mail.Czy teraz da rady jakoś zmienić?Czy jak teraz w ustawieniach zmienie swoj adres to login także się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że lepiej jakby domyślna wielkość awatarów przy założeniu nowego konta była duża. Na małym awatarze właściwie w większości przypadków nic nie widać, a bardzo wielu nowych użytkowników nie wie w ogóle o istnieniu opcji, już o zmianie rozmiaru awatara na duży nie wspominając... Ja sam przyznam że zauważyłem to po jakimś miesiącu przebywania na forum... ;) A nie jestem odosobnionym przypadkiem, wielu się do tego przyznało :D
Myślę że moja propozycja nie jest jakimś wymysłem z kosmosu a jest bardzo praktyczna :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 18:13, Deejay napisał:

Tak sobie pomyślałem, że lepiej jakby domyślna wielkość awatarów przy założeniu nowego konta
była duża. Na małym awatarze właściwie w większości przypadków nic nie widać, a bardzo
wielu nowych użytkowników nie wie w ogóle o istnieniu opcji, już o zmianie rozmiaru awatara
na duży nie wspominając... Ja sam przyznam że zauważyłem to po jakimś miesiącu przebywania
na forum... ;) A nie jestem odosobnionym przypadkiem, wielu się do tego przyznało :D
Myślę że moja propozycja nie jest jakimś wymysłem z kosmosu a jest bardzo praktyczna :)

Pozdrawiam :)

Popieram, ja zauważyłem tą opcję po ok. 2 miesiącach, kiedy zerknąłem do tematu o Awatarach. Wcześniej musiałem się nieźle wysilić, by coś zobaczyć :) Popieram i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ten pomysł juz był ale fajnie by bylo gdyby cd-projevt miała swoje gazatki np. takie jak w 13 numerze cd-action ale chodzi o to ze gracze beda mogli zamówic prenumerata tej gazetki bo po co cały magazyn ale zeby gracze mogli za to pąłcic wirtualnymi pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki pomysl juz by, ale na pewno nie zostal zrealizowany.
Wydaje sie ze dobrym pomyslem byloby stworzenie FAQ i tematu "pytania wszelakie".
Tak na prwde nie ma zadnego tematu ktoryby je zastepowal. Jest tylko temat dla poczatkujacych, gdzie polowa postow to offtop. W dodatku nikt z odswiadczonych nie ma gdzie zapytac o nurtujace go kwestie techniczne... A zapytanie sie w watku dla poczatkujacych ktory de facto jest tozsamy z "pytaniami wszelakimi" konczy sie degradem, w dodatku z powodu ktorego regulamin nie przwiduje. Rozumiem ze pewnie jest to pisanie nie na temat, ale jakos nikt o tym nie wspomnial...
Wg. TYHE nalezy w takich przypadkach zakladac nowe tematy, ale to moim zdaniem jest zwykle zasmiecanie forum.

Posdumowujac takie dwa tematy na pewno rozwiazalyby wiele kwestii. Temat dla poczatkujacych mogbly zostac tematem gdzie mozna sie przywitac :) a kwestie pytan bylyby w calosci przejete przez FAQ i "Pytania wszelakie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:33, balduran2 napisał:

Witam, wszystkich.
Mam takie pytanie, czy można zmienić jakoś swój login na gram.pl?Osobiście rejestrowałem sie
jeszcze ne starej stronie cdprojekt.info i z tego co pamiętam login został mi automatycznie
przydzielony oparty na adresie e-mail.Czy teraz da rady jakoś zmienić?Czy jak teraz w ustawieniach
zmienie swoj adres to login także się zmieni?

Musisz poprosić moderatora i podać wyraźną przyczynę, czemu chcesz zmienić login. Tak mi to ktoś kiedyś wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem zapytać, czy tylko ja nie mogłem przez ostatnią godzinę zalogować się na forum, ale spojrzałem na daty przy tematach i wszystko jasne. W związku z tym mam pytanie, czy to tylko chwilowe problemy techniczne, czy po prostu serwery gram.pl nie wyrabiają z powodu dużej ilości użytkowników. Mam nadzieję, że to pierwsze...
Chciałbym zauważyć, że to nie pierwszy raz i wcześniej też zdarzały się sytuacje, że strona gram.pl nie działała. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać czy nie dałoby się lekko zmodyfikować wyszukiwarkę, by po wpisaniu nicka wyszukiwała tematy, które zostały założone przez użytkownika tego nicka?
Zagmatwane pytanie, ale myślę, że zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja mam inną propozycję, aby w temacie po wpisaniu w wyszukiwarkę nicku osoby, wyswietlały się także posty napisane przez tą osobę. Często nie mogę znaleźć posta napisanego przez konkretna osobę, a to bardzo by ułatwiło życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 13:31, rob006 napisał:


Ja mam inną propozycję, aby w temacie po wpisaniu w wyszukiwarkę nicku osoby, wyswietlały się
także posty napisane przez tą osobę. Często nie mogę znaleźć posta napisanego przez konkretna
osobę, a to bardzo by ułatwiło życie.


zgadzam się, wystarczyła by taka "fajka" koło szukajki z "szukaj według : nicka" do zaznaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 15:18, Adamido napisał:

Żeby niektóre osoby pisały każde zdanie innym kolorem??NIE.Nie podoba mi się to.


W końcu, mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 13:34, edeń napisał:

Nie wiem, czy ktoś to zgłaszał, ale chciałbym, żeby można było edytować swoje posty (dodanie
przycisku "edit")

Zgłaszał niejeden...
Oto pewien cytat:"

Dnia 20.12.2006 o 13:34, edeń napisał:

Umozliwienie uzytkownikom edytowanie wlasnych postow
Umozliwienie kasowania wlasnych postow
Mozliwosc kasowania wlasnych tematow

te opcje nigdy nie były i nie są planowane."
Autor: Destro
Więcej komentarza nie potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już coś takiego funkcjonuje, ale przydałaby się możliwość kontaktowania z newsmenami. Po co? Przykładowo znajduję ciekawą informację, która nie została jeszcze opublikowana na Gram.pl, a uważam, że powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować