Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa mapa do Warcrafta III

16 postów w tym temacie

Hej, nie żebym się czepiał, ale troche denerwujące jest to że do każdej nowej mapki do Warcrafta, czy choćby tapety jest pisany nowy nius. W sumie niby lepiej że jest więcej niusów, ale troche chyba przesada żeby do jednej tapetki pisać nowy nius...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:33, misioo napisał:

Hej, nie żebym się czepiał, ale troche denerwujące jest to że do każdej nowej mapki do Warcrafta, czy choćby tapety jest
pisany nowy nius. W sumie niby lepiej że jest więcej niusów, ale troche chyba przesada żeby do jednej tapetki pisać nowy
nius...


Nie musisz ich czytać. Są ludzie, którzy się tym interesuję. Jeżeli to nie Twoja tematyka to nikt nie zmusza do jej czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo newsów o WarCrafcie III normalną koleją rzeczy, bo to popularna i grywalna gra. Mapki, które Blizzard wydaje są czymś w rodzaju okresem próbnym (beta?), ponieważ po pewnym czasie część z tych map dodawana jest do Laddera Battle.netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, na starej stronie nitk nawet nie raczyl napisac komentarza dot. nowych map/tapet do W3, a teraz widzac mozliwosc nabicia kilku punktow kazdy probuje cokolwiek napisac. Ech... rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Wy ludzie gadacie? Bardzo dobrze że zamieszczają te newsy. Jestem fanem warcrafta i mi się to podoba. A newsy z innych gier np. guildwars też przecież są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajna rzecz z nowymi mapami. Niedosc ze nie musimy ich szukac bo mamy je w newsach to jeszcze sa fajne i widac ze blizzard sie o nas troszczy.(nas czyli warcraftowiczow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dobra mama w3 spoko gierka a nowe mapy do niej to jest cos, zobaczcie w innych grach aby dostac takie firmowe mapy trzeba kupowac dodatek...np Heroes 4 the gathering storm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować