Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2 nadejdzie 13 października

12 postów w tym temacie

Okładka prezentuje się naprawdę fajnie.
Kurczę i teraz gdzie zamówić i jakie bonusy wybrać.

Ech już tylko czekam na demo by tylko utwierdzić się w przekonaniu że gra wymiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa uwielbiam tą grę ;d podobna do kurde Tomb Raider, Indiana Jones i różne takie o skarbach, wysmienita.!
A teraz część 2 O_o w tym roku, będzie się działo ;d
No cóż bonusy fajne ale ja z nich nie skorzystam niestety. No ale dla mnie ważne żeby w nią już pograć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze widziec ze PS3 bedzie mialo jakiegos wiekszego exclusiva tego roku. Po konferencji E3 obawialem sie ze wszystkie gry wyjda w 2010.
Mam tez nadzieje ze gra zaoferuje wiecej rozmaitosci a nizli pierwsza czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się świetna gra (jedynka jest dlamnie ciągle najlepszą grą na PS3), szkoda tylko że znowu doczekamy się kiepskiej pełnej (pewnie znowu bez wyboru języka) polskiej wersji:/
Eh dobrze że są zagraniczne sklepy które wysyłają do polski (inna sprawa że wszystko wychodzi nieco drożej ale jak mus to mus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:16, FreeKnight napisał:

Czy bedzie Uncharted w pelnej wersji polskiej?jedynka niebyla ale dwojka moze tak


Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:15, MC_Black napisał:

> Czy bedzie Uncharted w pelnej wersji polskiej?jedynka niebyla ale dwojka moze tak


Oby nie.

Dokładnie. Nie mam zamiaru kupować z UK.

Jak chcą PL to niech zrobią optymalną z ENG. Bo w InFamous polska wersja była PRZYMUSOWA i innej nie było. Bardzo mnie to zabolało dlatego też sobie gierkę odpuściłem.

Jednakże Uncharted 2 jest dla mnie 100% must have więc nawet z UK będę kupował jeśli już będę musiał w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plz dzieci, nie podrzucajcie pomysłu polonizacji gry dla prawie dorosłych. Z Killzonem 2 już pokazali na co ich stać. Tam przynajmniej był wybór angielskiego, ale z inFamousem już tak miodnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj gra zapowiada sie świetnie, okładka bdb. W grze teksty po naszemu PL by się przydały. Co do gry zamawiam chyba z UK no chyba że u nas też coś dadzą... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować