Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekranizacja World of Warcraft

96 postów w tym temacie

Oczywiste jest, że film na pewno będzie robiony pod fanów WoW. Moim zdaniem, film na pewno będzie podobny do Władcy Pierścieni, ale to się dopiero okaże. Oby tylko film nie był takim kiczem jak ekranizacja Eragona, która pod bardzo wieloma względami różni się od wspaniałej książki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy Raimi podtrzyma tradycję i choćby w epizodycznej roli umieści Bruce''a Campbella i brata Teda :) Występowali w niemal wszystkich jego filmach. Bruce w roli human paladyna ;]. Hail to the king baby! i młotem przez łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Raimi jest dobrym reżyserem ale poza spider-men nic wysoko budżetowego nie zrobił a i spider-many były średnio oceniane. No cóż ale na pewno lepiej że on niż Uwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolałbym, żeby do tego nie doszło :(. Ew. jakby panowie z Blizzarda pokusili się o porządny, pełnometrażowy film wykonany techniką komputerową - oni są w tym zresztą wybitni. No cóż... może jednak odszczekam swoje słowa, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli film ma być robiony na podstawie World of Warcraft, to ze smutkiem stwierdzam, że większość dialogów opierałaby się na: "Omg, wtf, what a noob", tudzież "aggro!", "i take plate drops", albo i takie "he''s fuckin'' ninja". Stwierdzenie "ekranizacja World of Warcraft" ssie. Bardziej pasuje "ekranizacja świata Azeroth w czasach, w których dzieje się akcja World of Warcraft".
Moim zdaniem mogli by już zainteresować się światem Warcrafta od pierwszej wojny, albo chociaż drugiej, gdzie działo się najwiecej i najciekawiej, ale niestety - w oczach przeciętnego gracza nie występuje słowo Warcraft bez słów "World of". Oglądanie ugrzecznionej Hordy Thralla jest trochę, ych, bolesne.
Cóż, jeżeli łapę do tego przyłoży przynajmniej Chris Metzen, to będzie dobrze. Zresztą, czy to będzie kit czy hit, to i tak pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Raimi - niestety mam uraz do tego pana bo nie potrafi odzwierciedlac klimatu ekranizowanej powiesci czy komiksu - Jestem fanem Terreygo Goodkinda wspanialej sagi fantasy a on zrobil z tego cos tak plytkiego jak serialowy Hercules czy Xena ktorych z reszta byl rezysesrem :/ Nie oczekujcie wiec zbyt wiele :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Uwe Boll potrafi to i owo zmaścić. Nawet ja, będąc nieobeznanym za bardzo z kinem, widziałem, jakie wpadki zaliczał reżyserskie. No ale Postal mu wyszedł. Ale co to za bilans, jedna średnia produkcja na 10 słabiutkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie komentarze z tego forum ale to normalne dla tej witryny no ale ponieważ nie którzy uważają że w filmie będzie tylko lecieć słowa noob, wtf itd. widać na jakim poziomie są bo każdy zdrowo myślący człowiek już wie że nad filmem będzie czuwał sam Blizzard warz z Legendary Pictures więc jeśli Blizzard przeniesie to co robi z grami na film to szykuje się ciekawy hit fabuły narazie nie znamy itd. ale jak dobrze pamiętam ktoś od Blizza pisze ją ale za to info nie dam sobie ręki odciąć ale jeśli to jest prawda to już z tego można wnioskować że od tej strony film będzie idealny kolejną rzeczą jak pamiętam film nie będzie miał żadnego oznaczenia typu od 12lat tylko prawdopodobnie film będzie od 16-18lat ale by trafić do większego grona widzów film zapewne otrzyma 14+ i tak będzie bardziej brutalny niż inne podobne filmy w tym przedziale lecz miłym zaskoczeniem będzie większe ograniczenie wiekowe i mocniejsze sceny walk ;).

Kolejnym faktem będzie budżet kilka lat temu mówiono o 150ml$ teraz myślę że ta granica podskoczy nawet do 200mln$ (jak nie więcej jeśli Blizz od kilku lat odkładał na film + kasa od Legendary Pictures) a to oznacza epicke bitwy i ciekawe efekty ale na to trzeba poczekać aż coś Blizzard ujawni bo gdybanie jak będzie do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można zrobić film na podstawie gry, która nie ma fabuły? Chyba, że WoW ma fabułę. Niech mnie ktoś oświeci w tej kwestii. Grałem w WoWa trochę, ale jakiejś ciągłości fabularnej nie zauważyłem. Tu mi facet każe zabić x koboldów, gdzie indziej x pająków, inny facet chce, żebym odzyskał jakieś klejnoty, czy coś, oczywiście nie ma to nic wspólnego z poprzednim zadaniem. Doszedłem do 20lvlu i nadal nie widziałem żadnej fabuły. Ot idę sobie od gościa do gościa, dają mi questy w ogóle ze sobą niepowiązane. Nie przeczę, że jest to fajne i wciąga, ale jak z tego można film nakręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 17:35, Econochrist napisał:

Co masz do Uwe Bolla?

To, że poziomem jest niżej niż niejeden "pierwszak" na akademii filmowej?

@Wintesun

Widziałem, całkiem niezły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi w tym temacie to zastanawiam się czy niektórzy ludzie są aż takimi wielkimi idiotami czy tylko udają. To nie jest film będący przedstawieniem jak wygląda rozgrywka w WoWa idioci tylko film na licencji World of Warcraft, innymi słowy film którego akcja osadzona jest w Azeroth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować