Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekranizacja World of Warcraft

96 postów w tym temacie

Niezależnie, co z tego wyjdzie, dobrze, że nie zajął się tym Uwe Boll.
Osobiście zaś z chęcią zobaczyłbym ekranizację pierwszej części Gothica. Opowiedziana tam historia naprawdę ma potencjał na niezły film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to bym sobie obejrzał :) .Dziś oglądałem jak robią kręcą nowy film Tekken .Wie ktoś kiedy to bedzie w kinach a moze juz było ? .Odpowiedz na GS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie zgodzę się, WoW to jedynie część całej opowieści to można powiedzieć teraźniejszość i przyszłość świata >Warcrafta podczas gdy strategie to jego przeszłość. No i dochodzą jeszcze książki :-) Każda gra i twór z osobna >stanowią część tego uniwersum

Tyle, że WoW pokazuje i odwołuje się do tego, co było wcześniej - poprzez postacie, historię, księgi (ja grając w WoWa czytam wszystkie księgi i dialogi NPCów, którzy mają więcej do powiedzenia na ten temat)... więc nie mogę się z tym zgodzić. WoW znacznie szerzej opisuje świat Warcrafta niż wcześniejsze strategie.

>Każda gra i twór z osobna stanowią część tego uniwersum

Jeśli część jakiejś większości, to nie z osobna, a razem stanowią całość uniwersum... WoW jest bogaty fabularnie. Trzeba tylko chcieć zająć się czymś więcej niż tylko nabijaniem leveli i zdobywaniem achievmentów.

Jak pomyślę, że Uwe Boll mógł kręcić ten film to słabo mi się robi :) Raimi może i nie nakręcił nic w rodzaju Władcy Pierścieni, ale Jackson też kręcił i z tym jednym wyjątkiem nadal kręci szmiry (vide King Kong).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem film by mógł powstać na podstawie serii "Bitwa Starożytnych" Bo nie wyobrażam sobie że jakiś gracz ma 1 lvl i przez cały film chce wbić 80 albo na ulda idą to by było śmieszne i dlatego mam nadzieje że film powstanie na podstawie jakiejś książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że film fajnie wyjdzie. Nie wiem czy to do tego filmu ale chyba tak, kandydował Uwe Boll, bardzo dobrze, że on tego nie wyreżyseruje bo to by była totalna klapa ;) Jakoś nie przepadam z tym reżyserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie zajebisty...pewnie z ekranizują książkę WoW krąg nienawiści albo zrobią film opierający się po kolei na częściach od warcraft 1 do 3 frozen throne a potem Wow Wow BC WoW WOTLk a na końcu Cataclyzm...było by nice jakby pokazali po kolei wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat "Krąg nienawiści" to najnędzniejsza powieść z serii World of Warcraft. Ekranizacji gier też nie będzie. Przecież już dawno temu powiedziano że film będzie miał swoją fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 13:50, Revan91 napisał:

Blizz robi świetne krótkie filmiki, ale pełnometrażowy film... no nie wiem


No co? Jeden z filmików z SC2 trwa 10 minut, a to już coś. Może to nie to samo, co w MGS, ale spokojnie daliby radę. Czemu wątpisz w umiejętności prawdziwych mistrzów w swoim fachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, pewnie do kina na to pójdę. Co do gothica, to mogliby zrobić trylogię filmów, z jednym zakończeniem z trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 11:51, Revanchist napisał:

> Blizz robi świetne krótkie filmiki, ale pełnometrażowy film... no nie wiem

No co? Jeden z filmików z SC2 trwa 10 minut, a to już coś. Może to nie to samo, co w
MGS, ale spokojnie daliby radę. Czemu wątpisz w umiejętności prawdziwych mistrzów w swoim
fachu?


Się obudziłeś nagle, moje zdanie jest takie jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od fabuły, przez kreacje postaci po styl autora. Słowem - wszystko. Krąg Nienawiści to dno. Jeśli chcesz dobrą powieść Warcraftową to przeczytaj Ostatniego Strażnika, Władcę Klanów lub Arthas - Rise of the Lich King.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować