Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekranizacja World of Warcraft

96 postów w tym temacie

Przecież wiadomo że nikt nie będzie przenosił WoW bezpośrednio na film - chodzi o sam wykreowany świat, bohaterów, a przede wszystkim przyciągający uwagę tytuł. Zobaczcie książki Warcraft - już wiecie jak może wyglądać fabuła filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 11:56, Ostrowiak napisał:

Jako gnom warlock! :D


lmao Faktycznie pasowałby

Dnia 22.07.2009 o 11:56, Ostrowiak napisał:

A ekranizacja mogłaby wyglądać jak The Noob Comic.


Oby tylko tempo mieli lepsze, bo ostatnio Gianna się opierdantes, chyba wenę straciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a premiera 2012 rok kiedy już wszyscy będziemy leżeć w szpitalach z powodu nerwicy. Nie lubię gdy fajne gry/filmy są zapowiadane kilka lat wcześniej. Założę się że film będzie przypominał wladcę pierścieni. Kilka ras naparza się ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:11, Laid_back napisał:

Przecież wiadomo że nikt nie będzie przenosił WoW bezpośrednio na film - chodzi o sam
wykreowany świat, bohaterów, a przede wszystkim przyciągający uwagę tytuł. Zobaczcie
książki Warcraft - już wiecie jak może wyglądać fabuła filmu...


No wiadamo, że tytuł tylko dla przyciągnięcia widzów, a o fabule tak sobie tylko pitolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ekranizacja mogłaby wyglądać

Dnia 22.07.2009 o 11:56, Ostrowiak napisał:

jak The Noob Comic.


To już bardziej wolałbym w stylu Looking For Group i Richarda :)

@up: Mówili kiedyś że mają osadzić akcję pomiędzy częściami, bodajże między jedynką a dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fabuła będzie opierała się o historię zawartą w kampaniach Warcraft III, a w szczególności chodzi mi o Arthasa, i będzie to trwało do 3 godzin jak Władca Pierścieni, to film będzie dobry. W przeciwnym wypadku wymyślanie jakiejś historyjki o zaczepkach hordy z sojuszem będzie co najwyżej dobrym pokazem efektów specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, świat Warcrafta jest prześliczny, ciekawy i klimatyczny, ale dlaczego chcą zacząć od ostatniej części?;/ !!!!!!!! Nie jest lepiej od początku zacząć sagę filmową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha tak samo stworzył też serial Herkules i ostatnio kolejny Serial Legend of the seeker, zobaczymy bo ten pan to raczej jest od seriali a nie od filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Warcraft będzie na poziomie Spider-Mana 2, to ja się piszę.
Tylko jak, cholera, chcą zrobić aktorów Taurenów, Trolli czy Orków?
Aaa, zapomniałem. To będzie film o ludziach. Trzeba się trzymać ograniczenia wiekowego 7+. Jeszcze dzieci się przestraszą zębisk orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fail zią.
"We're definitely not going to make a G or a PG version of this. It's not PillowfightCraft." -- Chris Metzen
Po polskawemu, film będzie od 16 albo 18 lat.

Tauren - pełen kostium
Troll - chudy aktor, kostium, akcent
Ork - napakowany aktor w zielonym make-upie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:36, Vernio napisał:


Kiedyś było mówione, że akcja będzie sie dziać na przełomie WarCrafta I i WarCrafta II. Niby ma to byc pokazane od strony nocnych elfów, ale to wszystko raczej plotki. Zresztą Blizzard aż taki głupi nie jest żeby stracić taka mozliwość na zarobienie pieniązków, żeby robic nowy film. Zrobia to co bylo w jedynce, będa zyski to będzie kontynuacja. Jest tez moim zdaniem dryga możliwość, zaczną od WoW''a i połączą fabułe z grą, choc to było by głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale ja juz dzis wiem ze to bedzie jedna wielka kupa zrobiona pod 14 letnich "fanow", podobnie jak to mialo msc z innymi ekranizacjami gier ktore z filmem mialy malo wspolego,ostatnio mialem nadzieje ze maxpayne to przelamie no ale niestety tak jak spora ilosc osob wyszedlem z kina w polowie seansu. Tak wiec ja nie spodziewam sie niczego ponad dotychcasowe "produkcje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pytania, ludzie pomyślcie trochę, jak zrobili niemal 10 lat temu orków, trolle, balroga i inne potwory we Władcy Pierścieni? Co dzisiaj sobie nie poradzą?

I uważam że Blizz będzie trzymał na tym łapkę, moim zdaniem zawarli umowę pod pewnymi warunkami i kiczu z tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować