Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel obniża ceny swoich dwu- i czterordzeniowych procesorów

14 postów w tym temacie

i dlatego nadal uwazam, ze kupowanie kompa do gier jest malo oplacalne;) jak kupilem xboxa rok temu, tak moj laptop jest juz uzywany tylko do multi CoD4 i ogolnie pojetej "pracy";) a xbox coraz tanszy, chyba nawet tanszy od quad core;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, może i mało opłacalne, ale gry na PC >>>>>> konsolówki... Przynajmniej dla takich old-school-owych graczy jak ja :)

Przynajmniej zarabiam tyle, że stać mnie na GTX280 i QuadCore''a. Chociaż przyznam, ze i7 jeszcze bym nie kupił za obecną cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że jak tak "sprytnie" przerobiłeś link do swojego Brute''a, to moderatorzy tego nie zauważą?

A co do obniżki cen: fajnie, bardzo fajnie, zastanowię się nad wymianą mojego starego dobrego E2180, bo już zaczyna nie wyrabiać w nowych grach, nawet po O/C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mój stary dobry Flight Simulator 2004 nie ma wysokich wymagań i nadal mogę pozostać przy swoim Athlonie X2 4200+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio składałem komputer i włożyłem Intela Dual Core E5200 za 265 zł., a tu widzę, że można by było wyrwać coś lepszego po podobnych cenach, ale cóż pech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Quad''y też potaniały troche.. Póki co mam mojego Dual Core 2.44 GHz, i wszystko spokojnie chodzi i dobrze współpracuje.. Ale jak coś się zmieni odrazu walę sobie Quada.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo to nieźle, w dodatku mój q6600 jest już nieosiągalny a co za tym idzie droższy o 100 zł niż półtora roku temu gdy go kupowałem. Mistrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować