Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #93: Na które filmowe adaptacje gier najbardziej oczekujesz?

63 postów w tym temacie

Tylko 3 odpowiedzi? Lipa. Duke Nukem, The Suffering, The Neverhood (chyba najbardziej, bo ciekawym, jak oni by to zrobili), World of Wacraft (kufa, Warcraft po prostu), Earthworm Jim, a nawet BloodRayne, ale to tylko tak z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock, Gears of War, Splinter Cell :-). Kane & Lynch w wersji Tarantino też mogłoby być bardzo ciekawe ale cóż tylko 3 odpowiedzi do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War, God of War, Prince of Persia, Duke Nukem, Resident Evil 4, Silent Hill 2, Lost Planet. Tyle zaznaczyłbym gdyby można było ile się chce. Ale nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 17:14, tommy88c napisał:

A gdzie starcraft i diablo? Też by mogły być ciekawe adaptacje jak by się tylko postarali.


Rany... to jest lista tytułów, które są aktualnie w produkcji. Jakby podać listę życzeniową gier mogących zostać zekranizowane, to zajęłaby kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:28, Laid_back napisał:

> A gdzie starcraft i diablo? Też by mogły być ciekawe adaptacje jak by się tylko
postarali.

Rany... to jest lista tytułów, które są aktualnie w produkcji. Jakby podać listę życzeniową
gier mogących zostać zekranizowane, to zajęłaby kilka stron.


Wiadomo. Więc ankieta mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niah niah, wybrałem gry które zajmują szczytową pozycję, ale to nie ważne, omówię co i dlaczego. Prince of Persia, film pełen akcji i napięć, w arabskich klimatach, tylko frytek mi do tego brakuje. World of Warcraft, takie fantasy mogłoby być ciekawe, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że gdyby był to film animowany, sporo by stracił na atrakcyjności, chociaż nie wyobrażam sobie nieanimowanego WoWa :) I ostatnie, Bioshock, hm, fabuła gry mimo, że w nią nie grałem pozwala wnioskować mi, że Bioshock powinien być grą na podstawie filmu, a nie na odwrót ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem- taki kiczowata sensacja by wyszła pewnie, ale i tak zaznaczyłem, przez sentyment..
Driver- też jakaś sensacja pewnie, mi się wydaje ze jak gra jest taka dynamiczna, to i film pewnie byłby też dynamiczny..
no i...
God of War- coś pewnie typu Troja, tylko bardziej krwawe, gra mi się podobała, więc jak zrobią film to będe chyba na premierze..
a jakbym zaznaczył inne, to chciałbym pewnie adaptacji takich tytułów jak:
Assasin''s Creed (nie wiem jak to napisać)
WoWa bym nie zaznaczył, chyba że byłoby WIII, bo to jest dobry pomysł..
a w jakąś część wymienionych tutaj gier nie grałem...
a Diablo byłoby dobre na serial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem w stronę fabuły i zaznaczyłem: The Suffering (fajny horror by wyszedł), Kane & Lynch (najemnik wciągnięty wbrew woli do bandytów), Hitman 2 (jedynka mi się nawet podobała ale nie działał jak w grze - zbyt głośno :))) ), zaznaczył bym też Gears of War (potwory wyłażące przez tunele na powierzchnie - miodzio!) i BloodRayne (ale zrobiony jak należy bo jedynka była totalną kichą)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno było się zdecydować, tylko trzy odpowiedzi. No ale coś trzeba było wybrać. Ja tam i tak zresztą staram się oglądać wszystkie filmy, na której podstawie byłą gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować