Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #93: Na które filmowe adaptacje gier najbardziej oczekujesz?

63 postów w tym temacie

Hehe. Zaznaczyłem oczywiście Devil May Cry (ale i tak myślę że do gry i anime to nawet nie ma szans żaden nawet dobry film o przygodach Dantego), Duke Nukem (no myślę że by z tego była totalna kicha no ale może już nigdy nie zobaczymy gry to przynajmniej film powstanie). Oczywiście chciałbym zobaczyć też Lost Planet (film na mrozie, pełen śniegu i strzelaniny jak dla mnie bomba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer/Warhammer 40,000 w klimatach Władcy Pierścieni - moje marzenie. Ach, wielka bitwa Imperium z Chaosem lub Krasnoludów z Orkami z rozmachem bitwy o Helmowy Jar lub Minas Tirith...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 20:57, kcu napisał:

Jedno kurcze pytanie: GDZIE JEST DIABLO ?


Diablo siedzi w swojej kanciapie. Filmu na razie nie ma w planach - chociaż ze dwa lata temu mówiło się o możliwej produkcji...


xRaphaelx--> z różnych źródeł- zebranych z serwisów growych i filmowych oraz IMDB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Gothic? Zaznaczyłem Boishock, Gears of War i Splinter Cell. Ciekawe jak by zekranizowali WoW... 2 godziny gapienia się jak bohater expi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 15:43, zajacisko napisał:

A gdzie Gothic? Zaznaczyłem Boishock, Gears of War i Splinter Cell. Ciekawe jak by zekranizowali
WoW... 2 godziny gapienia się jak bohater expi:)


Podaj info o kręceniu Gothica.

Rizzan--> o pac-manie słyszałem, ale żeby tetris był w produkcji to nic mi nie wiadomo :) Chyba, że mówisz o tym: http://www.youtube.com/watch?v=VE_1KlWFJyA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Silent Hill 2 bo 1 czesc byla udana, Neverhood bo jak film bedzie tak zryty jak gra to bedzie bosko i na WoW zeby zobaczyc jak bardzo to spieprza :D
No i oczywiscie - APAGE Uwe Boll!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę najwięcej osób czeka na WoWa? No tak, to wspaniałe, oglądać jak Troll łowi ryby. Co do WoWa, rok czy dwa lata temu grałem w to, wytrzymałem niecałe 3 miechy. Na początku było zabawnie.. ale to potworna nuda. Tylko instancje z kolegami (ile razy można napi**rzać w daną instancję?) + rzeczy które można robić w Simsach. Naprawdę nie wiem jakim cudem TO osiągnęło taką popularność.
Ja bym zagłosował na 5 - Bioshock, oba GoWy, Halo i Army of Two. Przez limit głosuję tylko na Halo, Bioshocka i Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego jest.
Zdziwiłem się że robią dalej film SH 2
1-2 lata temu zobaczyłem na pewnej strące że będzie SH 2 film, po miesiącu napisali że filmu nie będzie bo się reżyser wycofał a teraz znowu jest w produkcji, hmm to fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zawsze będą adaptacje gier tylko tych gdzie mamy jednego głównego bohatera takiego unikatowego no i jego przyjaciół.

Sam Fisher ze Splinter Cella
Solid Snake z MGS
Nathan Drake z Uncharted(tutaj już cała gra prezentuje się jak film, jeszcze tylko przenieść na wielki ekran i extra)
Czy Marcus Fanix z Gears of War.

Ale WoW czy Halo?? To tytuły do neta i szczerze nie wiem jakby to miało wyglądać. O ile w WoW jakieś super walki wojsk to z Halo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 16:09, Laid_back napisał:

Podaj info o kręceniu Gothica.


Jakieś plotki w którymś czasopiśmie o grach kiedyś były, nie pamiętam w którym. Nie mówię o kręceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell, Devil May Cry, Prince of Persia. Każda z tych gier ma potencjał, by stać się dobrym filmem. Oby tylko twórcy nie podeszli do nich bez wyobraźni...

A co do pomysłu o filmie Warhammer 40,000 - pomysł dobry, ale niestety na 95% głównymi bohatera będą ci nieszczęśni Space Marines... do tej pory to chyba tylko Fire Warrior (gra) wyłamała się z tego głupawego schematu pt. "tfardzi tfardziele oczyszczają galaktykę z heretyckiego ścierwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować