Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NFS Nitro w połowie listopada

16 postów w tym temacie

Jedyne co mi się podoba w tej grze to to, że osoba która prowadzi widzi malowidła swojego samochodu na płociei budynkach, mimo iż jest to mocno bajkowe. A tak poza tym, to komletnie tandetna i dziecinna wyścigówka. Z hot wheelsami zamiast samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile myslalem ze ten obrazek jest z wersji do DS''a :D
Jakos ten obrazek wyglada na reklame gry na 8-bitowce ;]
No ale ma sie Wii i sie troszke poWIIja ;D
Gra na pewno bedzie faina lecze wlasnie moze byc kiepsko z fizyka samochodow i grafika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grafika może nie jest aż tak piękna ale pamiętajmy o tym że na ekranie nie będzie jednego pojazdu który będzie stał w miejscu więc EA musi się postarać w kwestii optymalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na wii, ale na DSa to będzie największa kupa. Gra jest przygotowywana z myślą o 8 latkach. Każdy zakręt bierze się driftem inaczej się nie da! "zróżnicowanie tras" aha, no będziemy się ścigać na kolejce górskiej zeskakując na asfalt i na innych nierealistycznych miejscach do ścigania... Grę kupię za 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a co Wy chcecie na tego DS''a i Wii?! Przecież to nie są konsole na miarę Xbox 360 czy PS3, a DS to już na pewno nie. Wiadomo jakie Wii ma możliwości. Chcecie fotorealistycznej grafiki jak w Crysisie? Proszę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 21:02, Niesiej napisał:

a kiedy Need for Speed Word online w europie a przede wszystkim w polsce???


Na razie nic o tym nie wiadomo, chwilowo tylko Azja.

Co do Nitro... nigdy NFS nie kojarzył Mi się aż tak cukierkowato, ale to w końcu na takie konsole jak DS czy Wii... no i dla casuali, więc można to wybaczyć. Wiadomo, że konsole te są słabsze technologicznie, ale swoje dobre gry to mają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, postoję. Nie kupiłbym już raczej niczego co ma ''need for speed'' i ''nitro'' w jednym tytule :). Wolę już miniaturki w Burku Paradise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 22:58, OmegaX napisał:

Grafika jak na PSX. :/ Może chociaż jakieś innowacyjne sterowanie za pomocą WIIlotów
będzie.

A mnie tam się podoba taka grafika. Przecież wiadomo że na WII i DS-a to najlepiej takie gry z taką grafiką kolorową. Co do sterowania myślę że żadnej innowacji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować