Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Małpia Wyspa na iPhone

10 postów w tym temacie

Przy remakeu takiego klasyka trudno się dziwić świetną sprzedażą i wysokimi ocenami :)
Mam nadzieję, że to zachęci Lucasów do wydania pozostałych części serii w odświeżonej formie... marzy mi się Monkey Island Seriers: Special Edition (czyli wszystkie części w jednym pudełku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:46, Konrad512 napisał:

Już kupiłem na Steamie, czekam na remake drugiej części, no i na pozostałe przygodówki LucasArtsu (Grim Fandango!)

Wątpię, żeby przerabiali Grim Fandango, za nowa gra ;) jak na te czasy, no i do tego to już jest pierwsze 3D. Mogą przerobić te starsze, pewnie Looma, Indianę Jonesa, Maniac Mansiona, Diga czy Zak McKrackena, bo Full Throttle wygląda dobrze, tak jak MI2 na SCUMMIE. 1 część też nie wygląda źle jak się ustawi ten pseudo AA.

@penny
Sądzę, że to samo tyczy się 3 i 4 części MI, za dobrze wyglądają, by przerabiać je do tego czegoś. Choć 4 część mogli by zrobić animowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 20:52, John_McClane napisał:

Czy jest jakaś szansa że gra wyjdzie po polsku?


Na iPhone? Żadna. Polska nie ma nawet dostępu do całego sklepu iTunes, jest traktowana jak drugorzędny kraj. Samych appów w języku polskim też nie ma zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:02, Strange101 napisał:

> Czy jest jakaś szansa że gra wyjdzie po polsku?

Na iPhone? Żadna. Polska nie ma nawet dostępu do całego sklepu iTunes, jest traktowana
jak drugorzędny kraj. Samych appów w języku polskim też nie ma zbyt wiele.


Chodziło mi o remake na PC. Nie wiem czemu napisałem to w tym temacie oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować