Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe projekty w świecie Halo

17 postów w tym temacie

Nie. Wszystko tylko nie anime. Uchrońcie mnie przed tym... Ja z góry jestem do anime uprzedzony, a do tego świat Halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam oglądać anime, lubię uniwersum Halo; trzecia część to dla mnie jedna z najlepszych sieciowych strzelanek. Przywitam więc Legends z szerokim uśmiechem na twarzy :) Chociaż jak znam życie kreska będzie bardziej przypominać Batman: Gotham Knights, czyli wszystko będzie wyglądało bardziej jak komiks amerykański niż zwykła manga. Szkoda, wielka, wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robią go twórcy ghost in the shell''a to nie martwię się o wykonanie wizualne. Pozostaje fabuła ale to też na pewno rozwiążą znośnie. Pozostaje zatem czekać : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo mnie nie "jara" ale jak za pracę biorą się ludzie od Cowboya Bebopa to innej rekomendacji mi nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-halo-legends/53157type=wmv
Trailerek owego anime. Wygląda całkiem solidnie. To nie znaczy w sumie, że nie może być nieźle wyglądający średniak albo nawet gorzej(zdarzają się wypadki), chociaż robią to firmy z naprawdę solidną renomą (wśród nich Bones - twórcy wielu bardzo dobrych tytułów, ale jedną adaptację - Soul Eater zdołali spartolić przy spin-offie od oryginalnej historii ; p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również Halo nie za bardzo jara, ale to panowie od Ghost in The Shell. Sukces gwarantowany. Nie wiem, może przełamie się i obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ten trailer przypomina połączenie Code Geassa z Gundnamem i muzyką z hirołsów3 tylko lekko podrasowaną oczywiście z japońskimi szablonmi (ten misiek to pewnie talizman jakis xd)
aż chce zobaczyć czy to spieprzą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować