Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed na PC

130 postów w tym temacie

Aha - widać komputery już nie są za słabe i w końcu prześcignęły mocą obliczeniową Wii.

Szczerze - byłem grą zainteresowany ale po zobaczeniu co sobą prezentuje postąpię tak samo jak w przypadku Assassins Creed na PC - jak będzie w cenie poniżej 50 zł to zastanowię się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to na konsoli, ale przeszedłem tylko kilka misji, dlatego na pewno kupię wersję PC. W to mi graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia gra, portowana tylko po to, żeby jeszcze parę groszy na niej zarobić... Ech, żałosne. A nie lepiej byłoby zrobić, jak to napisał Phobeus powyżej, kolejną część Jedi Knight? PORZĄDNĄ kontynuację Jedi Outcasta, a nie jakieś mizerne wypociny w rodzaju Jedi Academy tym razem.

Nie nalegam, że musi to od razu być kolejna część przygód Katarna, może być inna postać, ot, choćby taki np. Corran Horn. Świetny materiał na postać z gry, może do tego by się jakieś misyjki w X-Wingu wrzuciło... Cóż, to ludzka rzecz - pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 11:13, LittleBigLegend napisał:

Gra jest słaba - na prawdę jedna z gorszych w tym universum. (oceniam to po demie które
jest beznadziejne)


Grałem w większość gier opartych o uniwersum Gwiezdnych Wojen i ta część mnie nie ominie choćby nie wiem jak była beznadziejna.

Ringno5 <- zgadzam się, Jedi Outcast był wyśmienity, więc przydałaby się część następna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 11:39, Damianuss1 napisał:

Na szczęście nie pokusiłem się jeszcze o zagranie w konsolowe wersje : ). Świetnie, ale
i tak jestem zły za te gadki o tym, że PC nie uciągnie FU.

Nie obawiaj się - mogą to zrobić tak, że mało który PC uciągnie grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy twierdzą, że gra jest beznadziejna grali chyba tylko w demo. Jest to jedna z nielicznych gier ostatnimi czasy, która mnie naprawdę wciągnęła. Ma niedociągnięcia i bugi, to prawda, ale podczas grania czerpie się dużą przyjemność. Przeszedłem ją 2 razy i wymieniłem na co innego, czego bardzo żałuję, a ludzi którzy twierdzą że gra jest marna bo tak twierdzą recenzenci zapraszam do zagrania, lub siedzenia cicho... A co do portu, no to cóż, to było do przewidzenia, a ludzie zamiast się cieszyć jęczą, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla, tak samo mówili przy AC, Spider - man 3, Tony Hawk każdej maści...A na klawiaturze można wymiatać, wystarczą lata doświadczenia :).

Co do samej gry, to grałem na PSP. KOKS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować