Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed na PC

130 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2009 o 11:54, Baluk25 napisał:

Bla bla bla, tak samo mówili przy AC, Spider - man 3, Tony Hawk każdej maści...A na klawiaturze
można wymiatać, wystarczą lata doświadczenia :).

Wiem, że można, sam długo grałem np. w THPS 2 na klawie i też niezły byłem, a ale w porównaniu do pada, to klawiatura ssie. No, chyba że jest się takim kaleką jak mój kumpel, co nawet nie umie grac na padzie w ścigałki (sic!).

Dnia 25.07.2009 o 11:54, Baluk25 napisał:

Co do samej gry, to grałem na PSP. KOKS !

Ja w demko na X360. Prędzej czy później pełna wersja znajdzie się na mojej półce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wciskaniu całej tej ściemy, którą wszyscy zdązyli już powyżej przypomnieć, w dodatku tak długo po premierze grą nie jestem już ani troche zainteresowany, tym bardziej, że nie prezentuje sobą tak na prawdę nic specjalnego.
Pozostaje tylko czekać na newsy typu: "Twórcy zawiedzeni słabą sprzedażą SW:TFU na PC" i QQ wydawców, że nie opłaca się robić gier na blaszaki. Gigantom typu Blizz i Valve jakos się opłaca, trzeba tylko traktować każdego klienta z szacunkiem, a nie jak ostatniego obdartusa i potencjalnego złodzieja, rzucając mu podgniwające już ochłapy starego mięcha.
Edit:
Tbh chętnie bym zagrał, ale tylko jeśli gra wyszłaby za jakies 40zeta. Na pewno jednak będą nam to wciskać w cenie nowości za 100-120zeta, jeśli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 11:57, MaccCry napisał:

No, chyba że jest się takim kaleką jak mój kumpel, co nawet
nie umie grac na padzie w ścigałki (sic!).

Ja tam też wole klawiaturę do gier wyścigowych . Mądrego masz kolegę. ;]
Co do tematu - przedmówca wszystko powiedział. 100% prawdy. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani tworcy, najpierw lza i traktuja PCtowcow jak idiotow, potem wydaja szmat czasu po normalnej premierze i pewnie zdziwia sie, ze ludzie piraca, a nie kupuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O
Zbierałem szczękę z podłogi, gdy tylko wszedłem na gram.
Jeez, thx, że nie zagrałem wczoraj w to u kumpla ;D
Teraz dajta więcej info ;D
Tylko oby nie wyszło w tym roku, zaczyna brakować funduszy na wszystkie tytuły w tym roku i jeszcze na PS2 ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Nie traciłem nadziei na pojawienie się gry na PC, i oto jest potwierdzenie. Gra od razu wbija się na 1 miejsce oczekiwanych gier. Nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze! Na PS2 miałem kupić ale cena odstraszała, to się TFU powita z moim blaszakiem. A że gra podobno słaba? Fan SW, więc takie opinie olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Czekałem na taką wiadomość. Książkę przeczytałem, ale to nic, bo zagram w TFU na kompie z przyjemnością :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam Force Unleashed, dawać sequela Jedi Outcast! :) Jedi Knight II uważam, za najlepszą część serii i jednocześnie najlepszą grę z uniwersum SW (tak wiem, jest jeszcze KotOr, ale jego formuła średnio mi odpowiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... Ostatnimi czasy obserwuję dziwny marketing. Twórcy wydają gry na konsole jednocześnie zapierając się, że wersja PC nigdy nie powstanie "bo to, bo tamto". A później, kiedy prawie wszyscy co chcieli w to zagrać już to zrobili, zapowiadana jest wersja PC... Swoją drogą nie warto czekać, bo gra aż taka fajna nie jest. Nie jest to najgorsza gra z SW w tytule, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:58, Azvar napisał:

Co tam Force Unleashed, dawać sequela Jedi Outcast! :) Jedi Knight II uważam, za najlepszą
część serii i jednocześnie najlepszą grę z uniwersum SW (tak wiem, jest jeszcze KotOr,
ale jego formuła średnio mi odpowiada).

I że niby co? Mają znowu zresetować Kyle''a? Czy może mamy zaczynać grę mega bossem i zjadać mistrzów sith jako pomniejszych przeciwników? JA jest jak najbardziej odpowiedni, tylko misje są za bardzo stand alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:01, sirdoom napisał:

OMG... Ostatnimi czasy obserwuję dziwny marketing. Twórcy wydają gry na konsole jednocześnie
zapierając się, że wersja PC nigdy nie powstanie "bo to, bo tamto". A później, kiedy
prawie wszyscy co chcieli w to zagrać już to zrobili, zapowiadana jest wersja PC...

I potem oczywiście narzekanie, że na PC się nie sprzedało dobrze. Ale już pamiętać o tym, że prawie wszyscy napaleńcy zagrali w grę wcześniej na konsoli, że wydanie PC jest poparte śmieszną kampanią reklamową w porównaniu do premiery na konsolach to nie łaska. Do tego w przypadku gier średnich jak omawiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:31, SoundWave napisał:

Kochani tworcy, najpierw lza i traktuja PCtowcow jak idiotow, potem wydaja szmat czasu
po normalnej premierze i pewnie zdziwia sie, ze ludzie piraca, a nie kupuja.

Świetna zemsta, Ty mnie okłamiesz, a ja Cię okradnę. Ciekawe co na to prokuratura ... A ludzie i tak będą piracić bez względu na to czy by gra wyszła razem z innymi wersjami czy 5 lat później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:04, hans_olo napisał:

I że niby co? Mają znowu zresetować Kyle''a? Czy może mamy zaczynać grę mega bossem i
zjadać mistrzów sith jako pomniejszych przeciwników? JA jest jak najbardziej odpowiedni,
tylko misje są za bardzo stand alone.


A czy w tytule gry jest "Star Wars: Adventures of Kyle Katarn"? :P Nie. To też mogą dać nowego bohatera, albo nawet podzielić akcję na dwóch, gdzie powiedzmy Kyle wbijałby do gry w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować