Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Force Unleashed na PC

130 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2009 o 13:08, Namaru napisał:

Świetna zemsta, Ty mnie okłamiesz, a ja Cię okradnę. Ciekawe co na to prokuratura ...
A ludzie i tak będą piracić bez względu na to czy by gra wyszła razem z innymi wersjami
czy 5 lat później.

Prokuratura? Wprawdzie nie ma u nas precedensów, ale niech zacytuję fragment odpowiedzi prokuratora na moje zgłoszenie pobicia (sprawca podany z nazwiska i miejsca zamieszkania).
"Poszkodowany (a więc niby przyznaje mi rację) jest osobą dorosłą i powinien potrafić sam zadbać o swoje sprawy. Dlatego sprawa zostaje odrzucona". Nie ma to jak uzasadnienie poparte artykułami kk.
Tyle na to prokuratura.
Azvar
Ale to już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 13:08, Namaru napisał:

Świetna zemsta, Ty mnie okłamiesz, a ja Cię okradnę. Ciekawe co na to prokuratura ...
A ludzie i tak będą piracić bez względu na to czy by gra wyszła razem z innymi wersjami
czy 5 lat później.

Zemsta jest dobra tylko wtedy, kiedy pokrzywdzona czuje sie usatysfakcjonowana.
I poradze sobie bez prokuratury- LA rzuca mi bycza kupa w twarz, mota, kreci i klamie i za to nie ma kary? Hah, dobre sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą żałowałem, że nie będzie wersji na PC, bo gra zapowiadała się świetnie, ale miałem okazje zagrać u kolegi na PS3 i powiem jedno taka chała, że nie wiem. Dużo lepiej odpalić starego Jedi Outcast zabawa jest nieporównywalnie lepsza. Dodatkowo, kiedy gra zapowiadała się na hit mówili, że nie będzie wersji PC, ale widać gra sprzedała się kiepsko, więc trzeba wyciągnąć kasę z pececiarzy. Proszę nie dajcie się nabrać i nie kupujcie tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pie****ę!
Sory, ale tylko tak można podsumować tę kłamliwą, obłudną, chamsą akcję LucasArtsu! To ja zapłaciłem ciężkie 200 zeta za wersję na PS3, zabugowaną, pełną niedoróbek, glitchy graficznych i rażących błędów (w stylu lewitującego Starkillera, czy nie aktualizujące się objectivy przez dwie misje, co uniemożliwia odblokowanie nagród) - tylko dlatego, bo byłem pewien, że gra na PC nie wyjdzie, a teraz okazuje się, że będzie, pewnie ok. 2 razy taniej, załatana, z kompletem dodatków?!
Brak mi słów. Chrzańcie się, Lucasi. Gra jest wydawana na PC, bo pewnie się kiepsko sprzedała na konsolach i zebrała słabe oceny? Właśnie przedłożyliście mi pierwszą grę, której za to nie kupię, a bezczelnie ściągnę. Życzę Wam, by to samo zrobili, wszyscy, którzy w to na PC zagrają. Chrzańcie się, Lucasi.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby plujące na LucasArts - teoretycznie słusznie plujące - winny zapoznać się z pewnym faktem... Mianowicie, w firmie doszło do zmiany zarządu - właśnie dlatego pozwolono marce Monkey Island wrócić do łask, właśnie dlatego zdecydowano o przeniesieniu The Force Unleashed na PC. Zażalenia pokroju "zarzekali się, że PC są za słabe itd." kierujcie do osobnika, który w owym okresie w LucasArts szefował.

Sama gra jest OK, fabuła to jej mocna strona - inna sprawa, że do Dark Forces II jej daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:04, hans_olo napisał:

I że niby co? Mają znowu zresetować Kyle''a?


Ale dlaczego Kyle''a? Pisałem już wcześniej, moim zdaniem świetnym bohaterem kolejnej części byłby np. Corran Horn. Wystarczy przeczytać "I, Jedi" (polski tytuł to bodajże "Ja, Jedi") z samej postaci Horna możnaby było zrobić świetną grę. Wystarczy tylko trochę się postarać. Powracanie do postaci Katarna mija się z celem (bo, jak sam zauważyłeś, byłoby to trochę jak zaczynanie cRPG postacią o jeden poziom poniżej limitu doświadczenia), ale wypadałoby go jakoś wpleść do gry (w JA w jednej z misji też przecież był Katarn).

Tak czy siak, albo kolejny JK, albo dalsza część X-Winga byłyby bardzo mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:28, Ringno5 napisał:

Tak czy siak, albo kolejny JK, albo dalsza część X-Winga byłyby bardzo mile widziane.


Chrzanić X-Winga, proszę o TIE Fighter 2. Symulator, nie zręcznościówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że "uciekł" Wam (Konsolowcom) kolejny exclusive, z czego się cieszę jak cholera. Do konsol nic nie mam (Sam mam nawet PS2), ale niesamowicie wkur*** mnie to pieprzenie że konsole są lepsze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, lepiej późno niż wcale.

Najgorsze jest to, że ten tytuł dzięki naszemu "kochanemu" dystrybutorowi nie wyjdzie w żadnej tańszej reedycji (chyba że się coś zmieni). Obym kiedyś mógł ją capnąć na Allegro czy czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Jestem usatysfakcjonowany, że LucasArts przestał się wykręcać i oficjalnie zapowiedział wersję PC. Jakoś od początku głoszenia newsów o tej grze (jeszcze zanim wyszła w ogóle) nie wierzyłem, że nie zrobią wersji PC - to po prostu za duży rynek, a i same komputery mają większe możliwości techniczne (np. co do równoczesnego przetwarzania dużej ilości różnych danych albo zapisu w dowolnym momencie). GTA IV też miało być tylko na konsole.. a czy ktoś wątpił, że będzie wersja PC? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:38, Ragnos napisał:

No. Jestem usatysfakcjonowany, że LucasArts przestał się wykręcać i oficjalnie zapowiedział
wersję PC. Jakoś od początku głoszenia newsów o tej grze (jeszcze zanim wyszła w ogóle)
nie wierzyłem, że nie zrobią wersji PC - to po prostu za duży rynek, a i same komputery
mają większe możliwości techniczne (np. co do równoczesnego przetwarzania dużej ilości
różnych danych albo zapisu w dowolnym momencie). GTA IV też miało być tylko na konsole..
a czy ktoś wątpił, że będzie wersja PC? ;)

Stawiam 100, że mój komp, który był kupiony półtora roku temu (i to nie z najwyższej półki) puści ją w high - bo całe to pieprzenie o wymaganiach to był piec na wodę, fotomontaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nie zebrało dobrych recenzji, ale sprzedało się znakomicie. Miałem okazję ukończyć dwukrotnie na xboxie, gra bardzo przyjemna i sprawia dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz teraz czowieku tym producentom gier.... "Nie, TFU nie pojawi sie na PC"... co prawda czasu troche uplynelo, ale gra jednak wychodzi o dziwo na blaszaki.... oczywiscie, posiadam TFU na xbox''a i kupie na PC (powinna znacznie lepiej wygladac no i bedzie z dodatkami). Teraz zastanowie sie pare razy, zanim kupie jakiegos "exclusive''a" na konsole.... wciaz czekam na fable 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weźcie się ogarnijcie! pieprzycie takie głupoty tu, że żal mi was ;d
wydają na PC po roku bo jest zła sprzedaż? z tego co pamiętam gra sprzedawała się rewelacyjnie na konsolach!
że niby źle bo po roku zostaje na PC wydana? hm a jak Rockstar wydaje każde GTA po rocznej przerwie to się kurw. wszyscy cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 13:43, hans_olo napisał:



Mój komp był kupowany w lutym 2008 za 1830 PLN i do tej pory świetnie daje radę wszystkim grom. Nawet GTA IV chodzi na nim nieźle - Moc jest w nim silna. ;)
Może twórcy z okazji edycji specjalnej jeszcze pomajsterkują przy fizyce, efektach itp., ale na pewno wymagania nie będą takie straszliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@morgan-kacper
To źle pamiętasz. Gra została najszybciej sprzedającą się grą marki SW w historii, co nie oznacza, że ostateczna sprzedaż w sztukach developera usatysfakcjonowała. Bo tego nie zrobiła. Gdyby tytuł przyniósł zadowalające zyski, nie byłoby potrzeby tworzenia wersji PC albo przeciwnie - zrobiono by ją znacznie wcześniej, by owe zyski jeszcze zwiększyć. A co do GTA, to chyba Ragnos wyjaśnił to dostatecznie. Nie było siły, by gra nie wyszła na PC, zresztą od nieoficjalnych informacji huczało już niedługo po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować