Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P


Wszyscy? Osobiście nie zamierzałbym palić tego g.. nawet jakby legalne było. Uzaleznia jak nikotyna i ma więcej skutków ubocznych. Dziękuję, postoję.
Legalizacja? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P

Menele naje***i chodzą po ulicach i jest dobrze. Chcą jarać niech jarają mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?


Nie ma różnicy między legalizacją posiadania małych ilości narkotyków a całkowitą legalizacją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P

Jacy wszyscy ? W d... mam to cholerstwo. Tak samo jak fajki których w życiu nie ruszyłem. Szkoda forsy i zdrowia, niezależnie od tego jak bardzo jest to miękki narkotyk. Uzależnia jak wszystko inne.
Poza tym szczerze wątpię by legalizacja w naszym kraju przeszła. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P


Pomyliło ci się. To ma być tak, że jeśli Policja by cię złapała, a ty byś miał małą ilość narkotyków, to ten PIERWSZY raz mógłby ci ujść płazem. Za drugim byś poniósłbyś konsekwencje karne. Chyba że miałbyś wcześniej takie problemy prawne to byś miał dużo gorzej :E

A co do tematu, to jestem stanowczo na nie. Ludziom by się do reszty w głowie poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P

Looknij tutaj
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&u=32562
Budo i KrzysztofMarek się żrą ostro o tą Marihuanę, a przynajmniej żarli

Co do samego palenia, papierosów nigdy nie paliłem a i trawka mi obojętna. Jeśli zaczną ścigać Przede wszystkim dilerów, a nie użytkowników to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 14:52, HumanGhost napisał:

Wszyscy? Osobiście nie zamierzałbym palić tego g.. nawet jakby legalne było. Uzaleznia
jak nikotyna i ma więcej skutków ubocznych. Dziękuję, postoję.
Legalizacja? Nie.


Uzależnia akurat słabiej niż nikotyna i ma MNIEJ skutków ubocznych... Trochę się w tym temacie orientuję i za legalizacją - także jako przyszły psycholog - jestem. Ale jak znam nasze piękne państwo, to nawet jeśli projekt ustawy się pojawi to po pierwsze - nie przejdzie, po drugie - jeśli jakimś cudem przejdzie, to w takiej formie, ze będzie bublem prawnym na miarę ćwierćwiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P


Po pierwsze to nie jest to legalizacja. Po drugie jak już zaczynasz temat to wypadałoby coś więcej napisać o tym kto wpadł na taki pomysł, a nie napisać "jacyś politycy".

Owszem jeśli zostaniemy złapani z niewielką ilością marihuany nie pójdziemy za to do aresztu, ale będziemy musieli współpracować z wymiarem sprawiedliwości, by dobrze się to dla nas skończyło. Projekt póki co jest jeszcze w bardzo wstępnej fazie i jest jeszcze dużo do zrobienia/poprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 14:53, DonSzabla napisał:

Menele naje***i chodzą po ulicach i jest dobrze. Chcą jarać niech jarają mi to nie przeszkadza.

To już Twoja sprawa że najebani menele ci nie przeszkadzają. Dopóki Ciebie nie zaczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?


No i dobrze :D Nie rozumiem części "posiadanie małych ilości marihuany" wiec przypuśćmy, że mówimy o legalizacji to od razu dziura w budżecie się załata bo sprzedasz by musiała być opodatkowana :)

Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P


No raczej nie, a czemu społeczeństwu odbierać trochę szczęścia. Popatrz na Holandię, jest legalizacja a jak jest tam a u nas... jakoś państwo się nie pogrążyło w chaosie a kiedyś czytałem, ze 90% mieszkańców tam paliło przynajmniej raz w życiu...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:57, Darkstar181 napisał:


> Menele naje***i chodzą po ulicach i jest dobrze. Chcą jarać niech jarają mi to nie
przeszkadza.
To już Twoja sprawa że najebani menele ci nie przeszkadzają. Dopóki Ciebie nie zaczepią.


Czy ja napisałem że mi nie przeszkadzają? Alkohol też traktuje jako narkotyk i uważam że równie dobrze taki ćpun po ulicy może chodzić jak menel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:52, HumanGhost napisał:

Uzaleznia
jak nikotyna i ma więcej skutków ubocznych. Dziękuję, postoję.
Legalizacja? Nie.


Pitolicie Hipolicie, w wątku o polityce już od dwóch, czy trzech stron walczę z KrzysztofMarkiem.

Ogólnie ta poprawka ma wyglądać tak, że posiadanie małych ilości ma być być niekarane, gdy ktoś będzie złapany pierwszy raz, wsypie handlarza, lub pójdzie na leczenie. Nie wiem ile z tych warunków trzeba naraz spełnić.

Moje zdanie jest takie, że niewielkie ilości (np. do 3g) powinny być legalne bezwarunkowo. Oprócz tego dobrą opcją byłoby pozwolenie na hodowanie jakiejś niewielkiej ilości krzaków na własny użytek. To działa w naprawdę wielu krajach i dobrze się sprawdza. Na pewno będzie to prawo łagodniejsze dla zwyczajnych użytkowników, handlarzom prościej nie będzie- wręcz przeciwnie, bo mają podnieść kary za handel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawa tez uzaleznia, w duzych ilosciach jest nie zdrowa. i co?
ja jestem za legalizacja, czy tam posiadaniem malych ilosci. kto pali ten pali, a tak to przynajmniej mniej problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:58, Massa napisał:

Teraz jest zabronione i tak sporo ludzi to pali. Więc nie będzie specjalnej różnicy.

Tak "mądrego" tekstu już dawno nie słyszałem. ;-DDD

A co do samego tematu hm ... ja jestem generalnie przeciwko legalizacji, choć moim zdaniem to jak ma się sytuacja z dragami obecnie a to jak wyglądałoby to po wprowadzeniu tych planów w życie to dwie, zupełnie różne rzeczy - w dodatku imo obie sytuacje wymagają gruntownych zmian by to jako tako się trzymało "kupy" bo i obecny stan rzeczy jak i projekt zmian nieco kuleją.

20090725145923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 14:55, Darkstar181 napisał:

Uzależnia
jak wszystko inne.

Lubie jak ludzie wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia
Znam duzo ludzi ktorzy pale pare lat- praktycznie 0 uzaleznienia
Sam pale od czasu do czasu i nie jestem uzalezniony psychicznie
Papierosy sa 10000x bardziej niebezpieczne i na dodatek zabojcze i sa ogolno dostepne, trawka praktycznie nie szkodzi zdrowiu i jest nielegalna
Gdyby to ode mnie zalezalo do zlegalizowalbym trawe i zdelegalizowal fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:03, Starscream napisał:

Gdyby to ode mnie zalezalo do zlegalizowalbym trawe i zdelegalizowal fajki


Trawa jest już zalegalizowana, rośnie tu i tam, możesz sobie nazrywać i zapalić (pod warunkiem, że lubisz oszczaną przez psa trawę :P)...a tak na serio to mimo wszystko jestem przeciw legalizacji - o maryśce wiem dużo, jakieś tam przeżycia z nią związane mam dlatego mam pewien obraz sytuacji. Ci którzy chcą legalizacji "trawy" chyba nigdy nie palili - łatwo to wyczuć ;)

A co do fajek to chyba o tytoń Ci chodziło, bo wiele osób woli sobie kupić tytoń i skręcić papieroska samemu. Poza tym taka ustawa nigdy nie wejdzie w życie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować