Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Tak wiem, że trochę późno odpowiadam, ale tym mnie po prostu zabiłeś.

Dnia 12.11.2009 o 08:33, KrzysztofMarek napisał:

Zmiany w zachowaniu:
1.nagłe zmiany nastroju i aktywności, okresy wzmożonego ożywienia przeplatane ze zmęczeniem
i ospałością;

>/ciach/

Połowa z tego to raczej efekt DORASTANIA, słyszałeś kiedyś o tym? Wg. Ciebie w każdej klasie w szkole jest ok. 70% ćpunów.

Rzygam już tym prawicowym paplaniem.

A LSD nie uzależnia fizycznie, tylko psychicznie. Jak marihuana, ale nie np. heroina. BARDZO DUŻA różnica wbrew pozorom.

I życzę powodzenia przy "zaćpaniu się" wypalając 5 kg marihuany (dawka krytyczna). A może raczej słodkich snów po 1g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:55, kr0pek napisał:

I życzę powodzenia przy "zaćpaniu się" wypalając 5 kg marihuany (dawka krytyczna). A
może raczej słodkich snów po 1g.

Po 1g nic mu nie będzie. W sensie, że nie będzie spał :>

Ja tam się czuję wyśmienicie po dzisiejszym 3-krotnym paleniu. Oby tak dalej! MOAR! \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 00:50, KlocekLego napisał:

> I życzę powodzenia przy "zaćpaniu się" wypalając 5 kg marihuany (dawka krytyczna).
A
> może raczej słodkich snów po 1g.
Po 1g nic mu nie będzie. W sensie, że nie będzie spał :>

Zależnie od człowieka, ale patrząc po jego postach raczej nigdy nie zażył niczego złego (w tym marihuany).

ZŁEGO w sensie marihuana, która zabija ludzi i podżega do kryminałów.

Hohoho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przestańcie się tu chwalić Waszymi wyczynami, bo Wojman dawał już degrady za fajkę w awatarze. Jest regulamin i dla dobra tematu i Waszego lepiej, żeby nie prowokować. Ja od siebie już chyba wszystko napisałem na temat, ciekawi mnie tylko jak to nowe prawo będzie działać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:13, KlocekLego napisał:

Nie można swobodnie popisać? :|

Taki system prawny... Wolnośc słowa na forach jest ograniczana, oczywiście dla dobra samych użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:29, noobie napisał:

> Nie można swobodnie popisać? :|
Taki system prawny... Wolnośc słowa na forach jest ograniczana, oczywiście dla dobra
samych użytkowników...

Na niektórych forach, bo na innych o tym pogadasz normalnie. Nie chodzi mi nawet o forum hyperreala, ale np. o takie PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:32, KlocekLego napisał:

> > Nie można swobodnie popisać? :|
> Taki system prawny... Wolnośc słowa na forach jest ograniczana, oczywiście dla dobra

> samych użytkowników...
Na niektórych forach, bo na innych o tym pogadasz normalnie. Nie chodzi mi nawet o forum
hyperreala, ale np. o takie PSX.

Ale czasami też różni ludzie są bardziej wrażliwsi na pewne sprawy i inaczej reagują od innych, mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:32, noobie napisał:

Ale czasami też różni ludzie są bardziej wrażliwsi na pewne sprawy i inaczej reagują
od innych, mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi :)

Fakt. Ale powinni mieć to na uwadze, że skoro są bardziej wrażliwi, to nie powinni wchodzić do takich tematów, cokolwiek ;/

MJ <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za to możemy my się wykazać inteligencją i faktycznie, jak to powiedział Budo, ''przestać się już chwalić'' co kto gdzie i kiedy robił...

Swoją drogą. Zastanawia mnie, czy gdyby w Polsce doszło do legalizacji, jakby zaczęli rozprowadzać MJ, o ile by była w sprzedaży. Z chęcią po ukończeniu 18lat, chodziłbym do galeri w naszym mieście do cofeeshopu na chwile relaxu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:40, noobie napisał:

za to możemy my się wykazać inteligencją i faktycznie, jak to powiedział Budo, ''przestać
się już chwalić'' co kto gdzie i kiedy robił...

Da radę.

Dnia 15.11.2009 o 12:40, noobie napisał:

Swoją drogą. Zastanawia mnie, czy gdyby w Polsce doszło do legalizacji, jakby zaczęli
rozprowadzać MJ, o ile by była w sprzedaży. Z chęcią po ukończeniu 18lat, chodziłbym
do galeri w naszym mieście do cofeeshopu na chwile relaxu :)

Nasz kraj by był do tego bogaty ;) Jednak uważam, iż na pewno by skład chemiczny tego był zmieniany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2009 o 12:45, KlocekLego napisał:

> do galeri w naszym mieście do cofeeshopu na chwile relaxu :)
Nasz kraj by był do tego bogaty ;) Jednak uważam, iż na pewno by skład chemiczny tego
był zmieniany ;/

Wiesz, z kumpalmi myślałem że wtedy chyba nie byłoby problemu z importem z Holandii. A znajomi, którzy byli mówią że jest tam wiele rodzajów zielska, a natura działa nie lepiej niż niejedna chemia, którą mogłeś palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:47, noobie napisał:


> > do galeri w naszym mieście do cofeeshopu na chwile relaxu :)
> Nasz kraj by był do tego bogaty ;) Jednak uważam, iż na pewno by skład chemiczny
tego
> był zmieniany ;/
Wiesz, z kumpalmi myślałem że wtedy chyba nie byłoby problemu z importem z Holandii.
A znajomi, którzy byli mówią że jest tam wiele rodzajów zielska, a natura działa nie
lepiej niż niejedna chemia, którą mogłeś palić :)

No, chyba masz rację. Import byłby dozwolony :) Za rok mam zamiar na wakacje jechać do Amsterdamu na Heinekena (;D), to spróbuję w kofiszopie zielska. Tylko tam chyba od 21 wpuszczają :| 21 jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam bardzo przestrzegają wieku pełnoletości... Wstęp jest chyba od każdego wieku, ale sprzedaż MJ jest od 18. Bez dowodu jakiegoś nie da rady ;). I jeżeli chcesz prosić kogoś o kupno, to nie przed cofeeshopem, bo ochroniarze (czy ktoś tam, nie pamiętam, znajomy opowiadał), mają dobre ucho i mogą to usłyszeć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:55, kr0pek napisał:

/.../ > Połowa z tego to raczej efekt DORASTANIA, słyszałeś kiedyś o tym? Wg. Ciebie w każdej

A tak, nawet w tej chwili widzę, na tym forum i w tym wątku. Tylko zapomniałeś przed "DORASTANIEM" dopisać "NIE".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:21, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ > Połowa z tego to raczej efekt DORASTANIA, słyszałeś kiedyś o tym? Wg.
Ciebie w każdej
A tak, nawet w tej chwili widzę, na tym forum i w tym wątku. Tylko zapomniałeś przed
"DORASTANIEM" dopisać "NIE".

W takim razie wg. Ciebie ŻADEN nastolatek nie ma gorszego dnia, nie ma ani jednej słabej oceny, nigdy nie zaśpi do szkoły, nigdy nie wkurzy się na nauczyciela. Nawet ojciec mi kiedyś powiedział "Uczeń bez niedostatecznego to jak żołnierz bez karabinu". I jest w tym trochę racji

Żyjmy w naszej perfekcyjnej, idealnej utopii, gdzie każdy się miłuje, nie ma zła i występku.

O, czekaj, coś nie pykło. Nie ma prawa istnieć taki świat z prostych przyczyn. Zastanów się, jakich.

Tak więc od czasu do czasu jednak idź na piwo do baru i pogadaj normalnie z normalnymi ludźmi.

C'nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie palę , ale uważam, że marihuana powinna być legalna, a państwo na dodatek w przyszłości mogło by na tym dobrze zarobić.Poza tym człowiek po marihuanie na pewno nie stanowi zagrożenia dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by zlegalizowali marihuane to jakie mialo by to skutki? wieksza ilosc za 1 gram? jaka to by byla trawa? jakas slabsza/mocniejsza? lapali by za palenie w miejscach publicznych, tak jak jest to z alkoholem? ciekawe, jak by to wszystko wygladalo w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:38, kaczoor napisał:

jak by zlegalizowali marihuane to jakie mialo by to skutki? wieksza ilosc za 1 gram?
jaka to by byla trawa? jakas slabsza/mocniejsza? lapali by za palenie w miejscach publicznych,
tak jak jest to z alkoholem? ciekawe, jak by to wszystko wygladalo w polsce

Nie wiem jak w Polsce, ale w Holandii jest większa szansa, że ktoś może dostać mandat za palenie papierosa w miejscu publciznym, niż za palenie jointa. W Polsce pewnie by było to "tępione"

btw. Nie zmienia mi się avek od dwóch dni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować