Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Najgorsze w tym temacie jest to, ze jak ktoś jarał, wie juz ocb z tym wszystkim, jakie ma skutki, jak działa itd. Nigdy nie dojdzie do porozumienia z ludźmi, którzy nie palili, a wpojone mają do głowy czyjeś ideologie o tym, ze trawa jest ciężkim w ch** narkotykiem i zabija po spożyciu 1g oO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie to ty powielasz głupie i krzywdzące stereotypy. Znajdź mi tu gdzieś osobę która napisała coś w stylu "trawa jest ciężkim w ch** narkotykiem i zabija po spożyciu 1g". Jest grupa która jest za i ma na to argumenty, jest i opozycja - też z argumentami. Gdzieś po drodze są osoby niezdecydowane co do jednej i drugiej opcji oraz ci którzy mają to zwyczajnie gdzieś. Ci pierwsi najwidoczniej nie chcą widzieć lub nie widzą zagrożeń jakie ze sobą to niesie a ci drudzy nie widzą rzekomych korzyści i jak sądze owa dyskusja się będzie tak toczyć w nieskończoność bo jak sądzę i tak tego u nas nie zalegalizują w takiej czy innej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

nawet na małą hiperbolę nie mogę pozwolić sobie? oO

Tak czy owak, ja się wypowiedziałem w tym temacie i nie zamiaru wnikać w koleją dyskusje wymieniając się argumentami za i przeciw, tylko po to by na końcu zostać osoba uzależnioną "i nie widząc tych zuuuuyych stron MJ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 14:49, Shadover napisał:

Jacyś politycy (chyba z PO) chcą zalegalizować posiadanie małych ilości marihuany.
Co o tym sądzicie ?
Ja uważam że to troche głupie jest. Wszyscy najarani chodzić po ulicach będą ;P


w sumie wszytko jest dla ludzi, sam gardze kazda chemia, a to co sprzedaja dilerzy to nafaszerowane chemia gowno, strach brac, a zeby brac juz trzeba byc nie do konca normalny... jestem jednak za legalizacja kazdych narkotykow - jak ktos chce sie przecpac na smierc to prosze bardzo, panstwo powinno mu to umozliwic pobierajac przy okazji danine w postaci akcyzy i jednoczesnie zaprzestac leczenia uzaleznionych - przez legalizacje ograniczymy tez zyski grup przestepczych. A no i fakt przepelnionych wiezien - za posiadanie paru gramow wiezienie - oplacane z podatkow, a za pobicia zawiasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:48, noobie napisał:

nawet na małą hiperbolę nie mogę pozwolić sobie? oO

coś w stylu "trawa jest ciężkim w ch** narkotykiem i zabija po spożyciu 1g"

Już jasne? Czy ktoś tu napisał że po jednorazowym zapaleniu jest się uzależnionym? Że jak się spróbuje to od razu się wpadnie w amfę itd itd? No właśnie.

/.../

To po co w ogóle napisałeś tego posta powyżej? Nie chcesz niby dyskusji a sam ją nakręcasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale ...
>i jednoczesnie zaprzestac leczenia uzaleznionych
To co z nimi zrobić? Wyrzucić na ekhm ... zbity pysk na ulicę żeby się patologia rozprzestrzeniała? A może po prostu zabić? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, może nie odrazu trzeba legalizować wszystko, ale marihuana powinna być legalna. Dlaczego ? Nie uzależnia tak bardzo jak pozostałe środki, choć wiadomo - każdy organizm jest inny. Ale każdy bierze z własnego wyboru, nikt go do tego nie zmusza. Równie dobrze powinny być zakazane papierosy. Palenie też zabija. I też uzależnia. Może nie ma działania halucynogennego, ale końcowy efekt jest w sumie taki sam. Dodatkowo prawo w Polsce jest tak niedorobione, że koleś złapany z ziołem dla własnego użytku może pójść siedzieć na tyle samo, co za rozboje, kradzieże, napady. Częściej do więzienia trafia się za posiadanie narkotyków (posiadanie, nie handel!), niż za rozboje i burdy publiczne. To jest dla mnie debilizm. Kretyn który po meczu rozwala pół miasta dostaje kuratora albo zawiasy, a chłopak który nic nikomu nie zrobił trafia do więzienia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, co ma gorsze skutki dla zdrowia, palenie marihuany (fajka wodna, skręty) czy papierosów? Nie chodzi mi o uzależnienie od tytoniu, tylko skutki np. dla układu oddechowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:56, Tyler_D napisał:

To co z nimi zrobić? Wyrzucić na ekhm ... zbity pysk na ulicę żeby się patologia rozprzestrzeniała?
A może po prostu zabić? Hm?


oznaczenia na uzywkach (na papierosach, alkoholu, narkotykach) sprzedawanych przez rzad i sprawa zamknieta ze strony rzadu. Pierwsze "pokolenie" bedzie cpalo na potege - gowniarze bez wyobrazni, jak nie beda mieli na leczenie to ulica - bedzie to idealny przyklad dla calego spoleczenstwa do czego prowadza uzywki. Jestem zwolennikiem by na codzien pokazywac zdjecia do czego prowadza szlugi/alkohol/narkotki - jedno zdjecie znaczy wiecej niz 1000 slow fachowej lekarskiej opinii. Ja glupcow nie bede zalowal, patologia nie bedzie sie rozpowszechniala juz o to badz spokojny, ludzie ucza sie (w zdecydowanej wiekszosc) na swoich bledach no i ludzie odpowiedzialni sa za swoje czyny - skonczmy wreszcie z panstwem opiekunczym!

jak chesz takim pomagac prosze bardzo - 1% z podatku na odpowiednie osrodki czy prywatne przelewy na konta roznych fundacji - ja na glupcow (takie mam zdanie o tych co biora) nie mam zamiaru dokladac z podatkow, bo niby dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:02, Outstaller napisał:

Witam. Mam pytanie, co ma gorsze skutki dla zdrowia, palenie marihuany (fajka wodna,
skręty) czy papierosów? Nie chodzi mi o uzależnienie od tytoniu, tylko skutki np. dla
układu oddechowego.


Papierosy maja wiecej substancji szkodliwych dla zdrowia. Pal zioło ;) Choc oczywiscie mozesz trafic na jakis shit moczony w chemii co moze byc szkodliwe, dlatego towar kupuj tylko u dystrybuowanych i sprawdzonych dilerow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale każdy bierze z własnego wyboru, nikt go do tego nie zmusza.
Powiedz to rodzicom tych 15 - 17 latków którzy zaczynali od trawy a skończyli na czymś o wiele gorszym. Mogli nie brać - jasna sprawa ale to tylko omijanie problemu pod pretekstem "nie chcesz - nie bierz".

Dnia 16.12.2009 o 19:00, koLLLL napisał:

To jest dla mnie debilizm. Kretyn który po meczu rozwala pół miasta dostaje kuratora
albo zawiasy, a chłopak który nic nikomu nie zrobił trafia do więzienia. Pozdro

Owszem, to wszystko prawda ale zauważ - wysokość kary to jedno ale druga strona medalu jest taka że ów "chłopak" przecież wiedział [ bo nikt mi nie wmówi że nie ] że posiadanie jest nielegalne. Wiedział co mu grozi więc ryzykował świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w 100% pod powyższym postem Kaliguli podpisuję. Jak ktoś jest idiotą, żeby w ogóle zacząć ("ale to tylko skręcik!" - no proszę, żałosne...) to niech sobie na tej ulicy zdycha. Każdy ma swój rozum i nie wierzę w to, że ktoś zaczął, bo coś go do tego zmusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:56, Tyler_D napisał:

Wszystko ładnie pięknie ale ...
>i jednoczesnie zaprzestac leczenia uzaleznionych
To co z nimi zrobić? Wyrzucić na ekhm ... zbity pysk na ulicę żeby się patologia rozprzestrzeniała?
A może po prostu zabić? Hm?

Tak zabić uzaleznionych, dobry pomysł:D haha Zabij od razu wszystkich. Zastrzel ich swoim pistoletem na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:08, Undertaker napisał:

Ja się w 100% pod powyższym postem Kaliguli podpisuję. Jak ktoś jest idiotą, żeby w ogóle
zacząć ("ale to tylko skręcik!" - no proszę, żałosne...) to niech sobie na tej ulicy
zdycha. Każdy ma swój rozum i nie wierzę w to, że ktoś zaczął, bo coś go do tego zmusiło.

W takim razie niestety nie doceniasz ludzkiej głupoty. Szczególnie tej u nastolatków gdy celem ich życia jest przypodobać się rówieśnikom. A bo to rzadko się słyszy o tym że ktoś zaczął palić, albo pić żeby kolegom zaimponować ?? Z narkotykami niestety nie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ktoś jest idiotą, żeby w ogóle

Dnia 16.12.2009 o 19:08, Undertaker napisał:

zacząć ("ale to tylko skręcik!" - no proszę, żałosne...) to niech sobie na tej ulicy
zdycha.


Nie nazywaj idiotami tych ludzi którzy spróbowali MJ. Ja moge powiedzieć że Ty jesteś idiotą bo spróbowałeś Wódki czy taniego Jabola.... Od czasu do czasu, na imprezie, z przyjaciółmi można, czemu by nie ? On Sobie zapali , Ty sobie wypijesz, i po problemie .... Ale uzależnienie to jest inna sprawa, więc Tego Idiote to bardziej do tego bym przypisał.. do osoby która jest uzależniona..

Wszystko dla Ludzi, byleby nie przesadzaćm takie jest moje zdanie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:13, Hubi_Koshi napisał:

W takim razie niestety nie doceniasz ludzkiej głupoty. Szczególnie tej u nastolatków
gdy celem ich życia jest przypodobać się rówieśnikom. A bo to rzadko się słyszy o tym
że ktoś zaczął palić, albo pić żeby kolegom zaimponować ?? Z narkotykami niestety nie
jest inaczej.


tylko kogo to obchodzi, powiedz mi ? chcesz potem aby taki kretyn (bo na wyksztalcenie i prace cpun nie ma najwiekszych szans) okradl lub napadl kogos ? Ci ktorzy chca zakonczyc przygode z uzywkami znajda pomoc w rodzinie (rodzina ufa do pewnego stopnia) czy w specjalnych osrodkach - a jak nie chca sie zmieniac, no to ulica.

ja nie musialem ani pic ani palic niczego aby komus imponowac, ba nikt z mojego towarzystwa (szkoly obowiazkowe juz skonczone, a konczylem mocno srednie placowki) takich rzeczy nie robil - bo nie musial. Byly narkotyki w nich dostepne - mnie nie krecily. glupich nie bede zalowal - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:19, EmperorKaligula napisał:

tylko kogo to obchodzi, powiedz mi ? chcesz potem aby taki kretyn (bo na wyksztalcenie
i prace cpun nie ma najwiekszych szans) okradl lub napadl kogos ? Ci ktorzy chca zakonczyc
przygode z uzywkami znajda pomoc w rodzinie (rodzina ufa do pewnego stopnia) czy w specjalnych
osrodkach - a jak nie chca sie zmieniac, no to ulica.

Wybacz, ale nieco sam sobie przeczysz, jak go wywalisz na ulicę to myślisz że sobie tam spokojnie "zdechnie" ?? O nie, nie ma tak dobrze, osoba uzależniona Musi brać dragi i zrobi Wszystko by móc je zdobyć. Gdy zostanie wywalona na ulicę wtedy dopiero zacznie się "zabawa" okradanie, napadanie ludzi itd. itp. Naprawdę chcesz mieć takich zdesperowanych ludzi na ulicach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pierwsze "pokolenie" bedzie cpalo na potege - gowniarze

Dnia 16.12.2009 o 19:03, EmperorKaligula napisał:

bez wyobrazni, jak nie beda mieli na leczenie to ulica - bedzie to idealny przyklad dla
calego spoleczenstwa do czego prowadza uzywki.

Taa ... i takie coś by na pewno przeszło w naszych czasach w realiach [ ponoć ] humanitaryzmu i dbania o człowieka, prawo i takie tam. Sorry ale to mi śmierdzi utopią.

Strascream - to była ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zapaliłem MJ jak miałem 18 lat. Paliłem wtedy jeszcze kilkanaście razy i eksperymentowałem z grzybkami halucynogennymi i nasionami roślinki o nazwie bieluń dziędzierzawa (nie polecam, myślałem, że straciłem wzrok - ogólnie straszny shit). Potem w ciągu kilku lat paliłem jeszcze z 15 razy. Obecnie mam 30 lat i nie paliłem już ponad rok. Choć jak nadarzy się okazja to się nie odżegnuję ;)

Jak widać ilość moich sesji to jakieś 30 - 40 razy. Nie uzależniłem się, nie ciągnie mnie. Wg mnie trawka powinna być legalna, bo jak ktoś swój rozum ma, to się i tak nie wciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować