Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 12:07, Tyler_D napisał:

A ktoś upalony zielonym to niby inaczej od pijaka się zachowuje [ pod względem sensowności
gadki ]? Pierniczy takie same jeśli nie większe głupoty. A widziałem i chcąc nie chcąc
czasami musiałem z takimi ludźmi rozmawiać. Sensu w ich tekstach na próźno szukać.


W dziwnym mieście mieszkasz, dziwnych ludzi widujesz, naprawdę. Znam od groma ludzi którzy palą, znam też tych którzy palą baardzo dużo i za każdym razem jak sa upaleni można się z nimi dogadać. Nic nie plotą, zupełnie nic. Wszystko normalnie, tylko uśmiechnięci są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 12:07, Tyler_D napisał:

A ktoś upalony zielonym to niby inaczej od pijaka się zachowuje [ pod względem sensowności
gadki ]? Pierniczy takie same jeśli nie większe głupoty. A widziałem i chcąc nie chcąc
czasami musiałem z takimi ludźmi rozmawiać. Sensu w ich tekstach na próźno szukać.


tak samo, chociaz nie, ja tam cierpliwy jestem i nawet z lezacym i nie mogacym juz wstac pijakiem sie dogadam, a z upalonym nie da rady, jakbys rozmawial z kompletnym kretnem, ktory nic nie rozumie z tego co do niego mowisz. Chodzi o mocno spalonym gosci a nie takich po kilku buchach. Odurza jak inne uzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 12:07, Tyler_D napisał:

A ktoś upalony zielonym to niby inaczej od pijaka się zachowuje [ pod względem sensowności
gadki ]? Pierniczy takie same jeśli nie większe głupoty. A widziałem i chcąc nie chcąc
czasami musiałem z takimi ludźmi rozmawiać. Sensu w ich tekstach na próźno szukać.



Bez Kitu lekko mylisz się z tym chyba że Ci twoi znajomi to wzmacjniają sobie faze albo chcą pokazać jacy to oni nie są i jaraja jakie ilości.. Chłopie ja z włąsnego Expa mam tak. Po alkoholu nie potrafie jeżdzić autem jak juz jestem mocno wcięty. Koncentracja spada -30% Załącza się agresja. Obraz się rozmywa (Lata nam cały) chyba każdy w zyciu był pijany jak Bela i wie jak to jest. <--- I Za kółko nie usiąde. A po ganji OFC nawet jak mam juz w miare grubo. Wbija się taka fajna fraza w głowę "MISJA" się nazwya <-- Chyba każdy ją miał. I na Misji ja moge wszysko. Nie bełkocze a najlepsze jest to ze potrafie się skoncentrować jakims cudem ale potrafie. I Nie zasypiam!! to jest najważniejesze za kołem. Nie zasnąć!!! Więc nie mów mi że ktos pijany jak beeela nie różni się niczym innym od kogos kto wypalił nawet 5 sketów albo z 4 wiadra :)

Pozdrawiam :)

Edit: LOL XD ile ludzi ZRiposotwało na Twojego posta widocznie tez mają rację :) a twoją podważają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury plotą żeby dać upust swojej poprawności i tyle, ja to widzę z zupełnie innej perspektywy a prawie 9 lat paliłem (swego czasu uczestniczyłem w terapiach dla narkomanów,próbowali mnie przekonać,że albo monar,albo będę rośliną-i co? i przestałem chodzić :p A teraz jestem szczęśliwym człowiekiem,zdobyłem wykształcenie i serce mojej kobiety , dokonałem tego jako palacz :)) Grunt to sobie radzić, kto tego nie potrafi,niech się za temat nie zabiera,ale to samo dotyczy alkocholików,zakupocholików,hazardzistów i innych amatorów mocnych wrażeń-jak nie potrafią przy tym funkcjonować w społeczeństwie jak ludzie, to powinni się leczyć.Ale nie można stanąć na piedestale i udawać przyzwoitki szufladkując palaczy z lunatykami,którzy często mieszają trawę z amfą,alko, a do tego jeszcze koksami i innym gównem; Osobiście jako osoba prowadząca działalność gospodarczą wolałbym zatrudnić praktykującego palacza, niż praktykującego pijaka, z bardzo wielu względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:14, kodi24 napisał:

Bzdury plotą żeby dać upust swojej poprawności i tyle, ja to widzę z zupełnie innej perspektywy
a prawie 9 lat paliłem (swego czasu uczestniczyłem w terapiach dla narkomanów,próbowali
mnie przekonać,że albo monar,albo będę rośliną-i co? i przestałem chodzić


Ja też miałem swego czasu Ostre Meetinngii dzień dzień spore ilości. Powrót do domu z tak przekrwionymi oczami że mała bania ale jest na to spoób. Krople do oczu Vissin xD ale mi szkoda tych oczu wiec nigdy nie dawałem :D bo jak patrzyłem w lustro i mialem fajne oczka to myślałem że jestem Darthem Vaderem xD i jestem po ciemnej stronie mocy i zawsze się tłumaczyłem matce że jestem pijany choć alkoholu nie czuła :P. Ale bez jaj na dłuższą mete dla tych co nie są silni i tak jak wspomniałes nie potrafią funkcjonować to nie ma szans kaplica i koniec. Znam kilku takich znaczy znałem bo trudo co kolwiek o moich były znajomych powiedzieć. Jedno w głowie DRAGI zostali pochłąnięci a tłumaczyłem im : Weź się za jakąś robotę zabij nude zabij czas a nie tylko ćpasz. Cpasz bo Ci sie nudzi. Idź gdzies poszukaj dziewczyny... a oni dalej swoje.. Z gorszymi tak jak sie mowi zerowy kontakt

Dnia 17.12.2009 o 15:14, kodi24 napisał:

jestem szczęśliwym człowiekiem,zdobyłem wykształcenie i serce mojej kobiety , dokonałem
tego jako palacz :)) Grunt to sobie radzić, kto tego nie potrafi,niech się za temat
nie zabiera,ale to samo dotyczy alkocholików,zakupocholików


Właśnie. Ja Aktualnie konczę się kształcić :D ale tez mam kobiete juz prawie 2 lata jestemy . Ona wie że pale i ona też pali od czasu do czasu. Ze mną :) i żyjemy z tym. Lubi sobie zapalić i koniec a najlepiej to przy jakiejś komedii xDŁach nie z tej ziemi. Najważniejsze to być sobą w każdej sytacji. Będe sobą nawet jesli skoncze licząc drobne w kubku :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:44, Braveheart napisał:

... ale tez mam kobiete juz prawie 2 lata jestemy
. Ona wie że pale i ona też pali od czasu do czasu. Ze mną :) i żyjemy z tym. Lubi sobie
zapalić i koniec a najlepiej to przy jakiejś komedii xDŁach nie z tej ziemi.


Ehh, Ja osobiście chciałbym znaleść taką kobietę, która od czasu do czasu by ze mną zapaliła....Można tylko pozazdrościć..

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:38, Arkads napisał:

W dziwnym mieście mieszkasz, dziwnych ludzi widujesz, naprawdę.

No shit.
>Znam od groma ludzi którzy /.../
A ja znam takich jakich ci opisałem nieco wyżej. I czego to ma niby dowodzić? Albo któraś grupa brała jakiś syf a nie czystą marychę [ w której dostępność jakoś nie chce mi sie wierzyć ] albo tak to po prostu na nich działało. Moje ekhm ... "rozmowy" z upalonymi były mało sensowne i naprawdę nie chce mi się dowodzić czemu i dlaczego. Tylko jakoś dziwnym trafem jak nie byli pod "wpływem" to zachowywali się normalnie. Dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:47, Braveheart napisał:

Bez Kitu lekko mylisz się z tym chyba że Ci twoi znajomi to wzmacjniają sobie faze albo
chcą pokazać jacy to oni nie są i jaraja jakie ilości.

Nie wiem ile i co dokładnie [ czy czystą, czy mieszaną etc etc ] jarają ale zapach marychy poznać poznam bez większego problemu. I nie obchodzi mnie czy sobie podkręcają fazę, czy są takimi debilami czy ich udają - wyglądają i zachowują się jak imbecyle.
>. Chłopie ja z włąsnego Expa mam

Dnia 17.12.2009 o 14:47, Braveheart napisał:

tak.

Po twojej pisowni i chaotycznym stylu wypowiadania się już nie wiem czemu to zawdzięczasz. Czy własnej ... ''inteligencji'' czy paleniu trawy ...
>Więc nie mów mi że ktos pijany jak beeela

Dnia 17.12.2009 o 14:47, Braveheart napisał:

nie różni się niczym innym od kogos kto wypalił nawet 5 sketów albo z 4 wiadra :)

Słuchaj, po pierwsze te twoje pseudowywody są tak popierdzielone że aż głowa mała. Stek bzdur i gadania od rzeczy. Po drugie - trzeba być skrajnie tępym idiotą i bezmózgiem żeby wsiadać za kółko pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Jakbym dorwał taką mendę to bym chyba mu nogi z d**y powyrywał.

Dnia 17.12.2009 o 14:47, Braveheart napisał:

Edit: LOL XD ile ludzi ZRiposotwało na Twojego posta widocznie tez mają rację
:) a twoją podważają :P

Tak, tak ... masy nie mogą się mylić. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:47, Braveheart napisał:

Po alkoholu nie potrafie jeżdzić autem jak juz jestem mocno wcięty.
A po ganji OFC nawet jak mam juz w miare grubo.


Dlaczego w tym kraju nie przejdzie jeden sensowny przepis, który coś takiego podpina pod usiłowanie zabójstwa? No dlaczego ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 00:24, Tyler_D napisał:

Tak, tak ... masy nie mogą się mylić. -.-


Żryjmy gówno - miliony much... i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 00:24, Tyler_D napisał:

Po twojej pisowni i chaotycznym stylu wypowiadania się już nie wiem czemu to zawdzięczasz.
Czy własnej ... ''inteligencji'' czy paleniu trawy ...


Oceniasz ludzi po pisowni ? czasami po prostu nie chce mi się ładnie pisać z kropkami itp itd
Polonista się znalazł -.- xD

Dnia 18.12.2009 o 00:24, Tyler_D napisał:

Słuchaj, po pierwsze te twoje pseudowywody są tak popierdzielone że aż głowa mała. Stek
bzdur i gadania od rzeczy. Po drugie - trzeba być skrajnie tępym idiotą i bezmózgiem
żeby wsiadać za kółko pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających. Jakbym dorwał taką
mendę to bym chyba mu nogi z d**y powyrywał.


Widać że mocny to Ty jesteś ale tylko przez internet. Po co odrazu takie ciśnienia i wielkie słowa " skrajnie tępym idiotą i bezmózgiem" <--- Człowieku Wychilloutj się. Widać za co te degrady masz bo kiedys z tego co pamiętam jako "KŁEJK" byłes przewodniczący albo sekretarz" Czyżby mody dały Ci degrad za obrażanie ludzi albo za zbyt mocne słowa nie interesuje mnie to. Chilll. Po drugie gdybym nie potrafił jeździć to bym tego nie robił. Wiem co robie to, to robie. Nie chcę się tu kłócić albo coś bo to nie ma sensu.. Co do naturala to jest. Ostatnio kumpel miał
niczym nie polewany chodowany na ptasim łajnie. Mniej pachniał jak typowy Jazz oraz inaczej wyglądał. Pozatym Ganją z ust śmierdzi tylko przez chwile. Wystarczy się tylko napić albo czyms zagryść i jest Gitara. Wiec nie wiem moze masz jakies mocniejsze sensory :)

Dnia 18.12.2009 o 00:24, Tyler_D napisał:

Tak, tak ... masy nie mogą się mylić. -.-

Czemu odrazu ludzi nazywać masą. Nie jestem "Masą" tylko człowiekiem.

BTW:
Nice Spam :)

Pozdrawiam


@FUMIKO

Eee tam. Jesli mam byc czegos pewien to jestem pewny siebie. Nie twierdze że dorosłem do decyzji by gadać za innych, bo to wymaga precyzji. Nie mowie tu o długiej jeździe ale przejachać się albo tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

Oceniasz ludzi po pisowni ?

Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele czasami można z takiej pierdoły wywnioskować.
>czasami po prostu nie chce mi się ładnie pisać z kropkami

Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

itp itd
Polonista się znalazł -.- xD

Pisanie zgodnie z ortografią to jedno, pisanie zgodnie z interpunkcją to drugie, pisanie z polfontami lub bez to trzecie, po czwarte - pisanie logicznie też miejscami u ciebie siada.

Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

Widać że mocny to Ty jesteś ale tylko przez internet. Po co odrazu takie ciśnienia i
wielkie słowa " skrajnie tępym idiotą i bezmózgiem"

Wielkie słowa? Albo kpisz sobie albo nie wiesz o czym mówisz. A jak inaczej nazwać frajera który napity lub naćpany wsiada za kółko? Zabije kogoś, potrąci, cokolwiek. Ciekawe co byś powiedział rodzinie zabitego. "Sorry, mojemu ziomusiowi lvl spadł i mission failed"? Poza tym nie wiem dlaczego odbierasz to personalnie ... no chyba że masz coś na koncie to wtedy rozumiem twoje oburzenie ... -.-

Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

Widać za co te degrady masz bo kiedys z tego co pamiętam jako "KŁEJK" byłes >przewodniczący
albo sekretarz"

Miałem nawet WT i co z tego? A degrady dostałem za co innego, ale litości dla debili którzy wsiadają za kółko pod wpływem czegokolwiek nie mam i mieć nie będę. Nigdy.
>Wiem co robie to, to robie. Nie chcę się tu kłócić albo coś bo to nie ma sensu..
"Moja racja jest mojsza niż twojsza". Cool story bro ...

Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

Czemu odrazu ludzi nazywać masą. Nie jestem "Masą" tylko człowiekiem.

Ręce opadają ... _-_
>Nie mowie tu o długiej jeździe

Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

ale przejachać się albo tu i tam :)

Sure, sure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale litości dla debili którzy wsiadają za kółko pod wpływem czegokolwiek nie mam i mieć nie będę. Nigdy

Wpadnij na Szczecin to Cie przwiozę i zobaczymy czy jestem kolejny "Debilem" który nie potrafi się kontrolować.
Mówie serio. Mam nerwy ze stali wręcz z tytanu oraz stoicki spokój :) Poznaj mnie na ulicy a nie przez internetowy pic. Choć znam już odpowiedź i wiem zapewno jak zareagujesz :) :P

>"Moja racja jest mojsza niż twojsza". Cool story bro ...

Jestes Anty all dragowiec ?? i nienawidzisz wszkitkich tych co sobie lubią czasami "Przyćpać". A ty co taki grzeczny poukładany nigdy nic nie tego <--- Kogo pod maską zgrywasz ? Zakazane najlepiej smakuje:)

>Ręce opadają ... _-_

Skoro tak opadają to niech spadną jeszcze niżej może nie rozkminiłes zdania :) nie jestem idelany jestem tylko człowiekiem.

>Sure, sure.
Wsiadam za kółko tylko wtedy kiedy muszę a nie że lubie bądź mi sie chce bo mam taki kaprys. :) Z resztą dla każdego kto ma swoje racje, jego racja zawsze będzie "Jegojsza"

Tak na marginesie. Lekki offtop się zrobił. Nie sądzisz ? Najlepiej zakończyć to co bylo delikatnym Errorem
Offtop to zło a po co offtopować :D

CzaZZ SPADŹ 3m Się Dobranoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 00:38, Braveheart napisał:

@FUMIKO

Eee tam. Jesli mam byc czegos pewien to jestem pewny siebie. Nie twierdze że dorosłem
do decyzji by gadać za innych, bo to wymaga precyzji. Nie mowie tu o długiej jeździe
ale przejachać się albo tu i tam :)


Każdy, powtarzam, KAŻDY z kierowców którzy pod wpływem substancji odurzających spowodowali wypadek był "pewny siebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 01:10, Braveheart napisał:

Wpadnij na Szczecin to Cie przwiozę i zobaczymy czy jestem kolejny "Debilem" który >nie
potrafi się kontrolować.

Po pierwsze z ludźmi pod wpływem czegokolwiek jeździć nie zamierzam - dla własnego i innych bezpieczeństwa. Po drugie z tego co wiem to jest nielegalne i można za to odpowiadać karnie więc sorry Winetou - nie i nie.

Dnia 18.12.2009 o 01:10, Braveheart napisał:

Mówie serio. Mam nerwy ze stali wręcz z tytanu oraz stoicki spokój :)

Taa ... każdy tak mówi.

Dnia 18.12.2009 o 01:10, Braveheart napisał:

Jestes Anty all dragowiec ??

Tak, to takie dziwne w tych czasach prawda?
>i nienawidzisz wszkitkich tych co sobie lubią czasami "Przyćpać".
Może nie nienawidzę co gardzę takimi.

Dnia 18.12.2009 o 01:10, Braveheart napisał:

A ty co taki grzeczny poukładany nigdy nic nie tego

Różnie bywało ale akurat do narkotyków mnie nigdy nie ciągnęło.
><--- Kogo pod maską zgrywasz ?
Nie ćpałem i nie zamierzam, w dodatku gardzę takimi więc na pewno kogoś zgrywam. Cool.

Dnia 18.12.2009 o 01:10, Braveheart napisał:

Skoro tak opadają to niech spadną jeszcze niżej może nie rozkminiłes zdania :)

Niestety to akurat ty nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 01:19, Tyler_D napisał:

>i nienawidzisz wszkitkich tych co sobie lubią czasami "Przyćpać".
Może nie nienawidzę co gardzę takimi.


Czyli gardzisz wszystkimi którzy piją również kawę, herbatę czy też napoje energetyzujące? Huh, trudno będzie znaleźć kogoś kogo szanujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować