Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

W ogóle to przesadzasz z wartością pieniędzy. Pieniądze to tylko pieniądze troche ich ubywa z różnych przyczyn i trudno.
A przecież taki ''ćpun'' też moze normalnie zarabiać i też płaci podatki, a różni się tylko tym, że on czasem lubi się pobawić w taki spodób, a Ty inaczej. Nic nie robi i niczym Ci nie przeszkadza - to nie lata 80'' gdzie heroinistów się widywało na ulicach czy dworcach ledwo stojących na nogach, bo to minęło. Twoje wyobrażenie to taki troche stereotyp, a powiedz mi co będzie robił palacz trawy na odwyku? Siedział i słuchał wykładów jakim to on jest śmieciem społecznym, bo uzaleznienie nie występuje? Współczesny ćpun żyje i pracuje i jeśli on nikomu nie przeszkadza to za co go mamy karać?
Ja bym po prostu chciał, żeby policja zajęła się czymś bardziej pożytecznym niż ściganie młodzieży na gieto w kieszeni. Wiele razy miałem sytuacje, że nas trzepali bez powodu i po co im to? Statystyka jest, a taki człowiek ma potem problemy chociaż szkodzi tylko sobie. Niech państwo mi pozwoli robić z moim własnym organizmem, skoro i tak ja poniose tego konsekwencje - nikt inny, a nie mam nic przeciwko by płacić prywatnie lekarzom, skoro sam doprowadziłem do swojej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 22:22, Black_Dog napisał:

tego konsekwencje - nikt inny, a nie mam nic przeciwko by płacić prywatnie lekarzom,
skoro sam doprowadziłem do swojej choroby.


Choroby ? Czy dalej mówimy o marihuanie ? Marihuana to bardziej leczy niż niszczy organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Choroby ? Czy dalej mówimy o marihuanie ? Marihuana to bardziej leczy niż niszczy organizm.
No jeśli akurat w moim organizmie spowodowałaby coś to mogę płacić za leczenie. A że raczej nie spowoduje to już inna sprawa :D
No i palenie trawy może wyciągnąć na wierzch 'choroby psychiczne' co też wziąlem pod uwage. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeśli się ma jakieś Nerwice i schizofrenie to tak, tworzą się też tzw. "dziury w głowie" ale ja wolę to nazywać "zaćmieniem" bo po odstawieniu palenia na dłuższy czas dziury jakby "zanikają" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Orzeźwia oddech, poszerza płuca, odblokowuje zakamarki umysłu, działa antyrakotwórczo i likwiduje pypcie na 4 literach.


Bez jaj, używka jest używką, słabą czy też nie, przypisywanie jej cudownych właściwości leczniczych to gupota ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nimi i tak nie ma co gadać i tłumaczyć, reszta nie-palaczy i tak będzie dla nich zaślepionymi ludźmi z zamkniętymi umysłami którzy nie widzą tych wszystkich "dóbr" palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:39, Ostrowiak napisał:

Bez jaj, używka jest używką, słabą czy też nie, przypisywanie jej cudownych właściwości
leczniczych to gupota ;<

Istnieją specjalne marihuany medyczne, które faktycznie mają dużo dobrych własciwości.
Nie no faktem jest, że jak jestem chory i zapale to jest mega miazga, ale na następny dzień mija mi ból glowy kaszel i katar ;d no i ból gardła mi tylko został teraz. A na raka nie tyle pomaga co uśmierza ból, chociaż wspomniane ostatnio LSD jest jeszcze skuteczniejsze w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:45, Ostrowiak napisał:

Wut wut - słowo klucz. Medyczne.
Legalne leki, dopuszczone przez min. zdrowia.

Ale normalnie palisz to zioło, tylko jest to odmiana medica i słabiej kopie hehe. W ogóle to jest jeszcze jedno wne działanie o którym wszyscy zapominają czyli gastro. Niesamowicie się chce jeść, więc dla anorektyczek trawa to jest niezłe wyjście ;]
Jakby mary była dozwolona w sprzedaży w ograniczonych ilościach w aptekach po pokazaniu karty, którą wyrabiasz w NFZ i jeśli Ci się coś stanie to płacisz z własnej kieszeni to mi by to w zupełności wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:56, Black_Dog napisał:

Jakby mary była dozwolona w sprzedaży w ograniczonych ilościach w aptekach po pokazaniu
karty, którą wyrabiasz w NFZ i jeśli Ci się coś stanie to płacisz z własnej kieszeni
to mi by to w zupełności wystarczylo.


Podrabianie/wypożyczanie kart. ''nuff sed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:57, Ostrowiak napisał:

Podrabianie/wypożyczanie kart. ''nuff sed

To na dowód osobisty. Zawsze będą przypadki oszustw, alkohol teoretycznie jest od 18, a pratycznie to jak się zacznie pić to się kupi zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STOP! Tu się zaczynają schody. Odsiać/edukować gówniarzerię (pardon), co to lgnie to nakazanego owocu obsesyjnie. O alkoholu i fajkach też mówię, żeby nie było "łee, czepiacie siem skrentuf a te kupy pety i wutka to co".

Wteeedy można pomyśleć o legalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 21:02, Ostrowiak napisał:

STOP! Tu się zaczynają schody. Odsiać/edukować gówniarzerię (pardon), co to lgnie to
nakazanego owocu obsesyjnie. O alkoholu i fajkach też mówię, żeby nie było "łee, czepiacie
siem skrentuf a te kupy pety i wutka to co".
Wteeedy można pomyśleć o legalizacji.

Bracie, z tym to nie ma szans. Młodzież musi się wyszumieć itd. na tym to polega. I tak zielsko pali o wiele mniej osób, bo nasza szeroko zakorzeniona propaganda w kraju powoduje, że jak się pali zielsko to ma się etykietke ćpuna. Zresztą to jest nalepszy czas by imprezować, bo potem rodzina i wszystko, a zawsze rodzice mówią - będziesz miał na to jeszcze czas, a tu go nie będzie. Zdrowie to indywidualna sprawa każdego człowieka i niech z nim robi co chce, póki nie robi tym krzywdy innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu tak oczerniacie zielsko? Alkohol i fajki są dużo gorsze od tego, ale mimo to są legalne. Jaki problem teraz sprzedać 10-latkowi wódkę? - żaden. A skutki są fatalne. Poza tym jak zapalisz to jesteś raczej wyluzowany i nie masz zamiaru wchodzić do auta, więc o wypadkach nie ma co gadać. Ale propaganda w naszym kraju (TV, gazeta) poszerzają, że jest to niezdrowe, niszczy organizm. Nie wiem gdzie to przeczytali, chyba sami sobie dopowiedzieli, tak samo jak z tym gościem co mówił "Wciąga marihuanę i pali amfetaminę " Popatrzcie sobie na Jamajczyków, palą od urodzenia i żyją po 80+ lat ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując tekst z pewnego filmu ... "bla bla bla ... fuc*ing bla". Całe te pieprzenie o konieczności wyszumienia się, o propagandzie anty-mj która to was tak ciemięży jest śmieszne. Palisz - masz etykietę ćpuna ... a czego niby się spodziewałeś? Hm? Najlepszy czas na imprezy? A imprezowanie bez zielonego to nie imprezowanie? Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 20:43, Black_Dog napisał:

Istnieją specjalne marihuany medyczne, które faktycznie mają dużo dobrych własciwości.


Istnieją leki produkowane na pochodnych amfetaminy, legalizujemy amfetaminę, bo jest "medyczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 08:19, WhiteMamba napisał:

Zastanawia mnie czemu tak oczerniacie zielsko?

Mhm ... my też się nad tym zastanawiamy od ponad 90 stron ...
>Alkohol i fajki są dużo gorsze od tego,

Dnia 26.04.2010 o 08:19, WhiteMamba napisał:

ale mimo to są legalne.

Nieraz mówiłem - proszę bardzo, zabrońcie ludziom i fajek i alkoholu, mnie to nie ruszy. Poza tym myślenie na zasadzie "ten syf jest legalny więc czemu tamten nie?" jest bezsensowne.
>Ale propaganda w naszym kraju (TV, gazeta)

Dnia 26.04.2010 o 08:19, WhiteMamba napisał:

poszerzają, że jest to niezdrowe, niszczy organizm.

Taaa ... to PAŃSTWO jest ZUE i ciemięży biednych palaczy trawki ... jakież to smutne. Normalnie się wzruszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 14:54, Fumiko napisał:

> Istnieją specjalne marihuany medyczne, które faktycznie mają dużo dobrych własciwości.


Istnieją leki produkowane na pochodnych amfetaminy, legalizujemy amfetaminę, bo jest
"medyczna".


w znieczuleniu dentystycznym jest jakiś środek który jest w kokainie, to co koks też zalegalizujemy :)


jak dla mnie to ni bo nie bakam, ale zam kila osób i są to normalne osoby i nawet spokojne, więc nie są tacy jak ci ćpuni których sobie wyobrażamy, ale denerwują się jak się ich określi mianem ćpunów, ja będąc na miejscu państwa zalegalizowałbym to bez problemów bo zawsze szła by kasa dla państwa a i ta sklepowa była by czystsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować