Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 14:28, Cascad napisał:

wszyscy chcą wszystkiego a na korwina to głosować nie ma komu...


Korwin wykorzystuje legalizację do "objęcia władzy" Wie, że pełno dorosłych dzieciaków zagłosuje na niego tylko z powodu trawki. Sam palę dużo, ale nie głosowałbym na niego tylko dla tego że chce legalizacji... jeśli nasi obywatele będą głosować tylko pod tym względem to w tym kraju będzie jeszcze gorzej. A legalizacji i tak nie będzie.. Za dużo organizacji czerpie pieniądze z tego, że marihuana jest nielegalna. Załóżmy, że legalizują marihuanę i na rynku pojawia się pełno medycznych cudów - na astmę, na jaskrę, alzheimera, raka, stwardnienie rozsiane itd. Myślicie, że NFZ byłby zadowolony? Przypomnijmy sobie wszyscy jakie wałki odwala NFZ na ludziach.. Wolą sprzedawać ludziomleki w tabletkach i zarobić na tym szmal, niż pozwolić na legalizację. Oczywiście nie mowa tylko o samym NFZ, dochodzi do tego jeszcze czarny rynek, który czerpie z tego pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee nie legalizować tego paliłem to gó... i omal nie wpadłem bo wracałem do domu przez tory i akurat szła Policja i dostałem mandacik za tory i prawie się połapali

ps. to chyba najgorsze ścierwo jakie jest i jeszcze wywalić 30zł -.- na takie badziewie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Załóżmy, że legalizują

Dnia 19.08.2011 o 14:43, WhiteMamba napisał:

marihuanę i na rynku pojawia się pełno medycznych cudów - na astmę, na jaskrę, alzheimera,
raka, stwardnienie rozsiane itd.

Chyba jednak za dużo się napaliłeś tego zielska skoro piszesz takie bzdury. Swoją drogą jak już chcecie wciskać kit to wciskajcie go dobrze - sami [ boście jej zwolennicy co nie? ] żeście tu w temacie pisali że marycha "medyczna" a marycha zwykła to dwie różne sprawy także nie widzę powodu by legalizować zielone. Więc marny wasz argument że warto bawić się w legalizację skoro ona taka lecznicza i cudowna ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 14:57, Amaros napisał:

Nieee nie legalizować tego paliłem to gó... i omal nie wpadłem bo wracałem do domu przez
tory i akurat szła Policja i dostałem mandacik za tory i prawie się połapali

Na zasadzie " nie legalizować, bo przez to że jest nielegalne, dostałem mandat"
Cóż za piękny, logiczny wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie legalizować?
Alkohol i skoki z 6 pięter są bardziej szkodliwe, a mimo tego nie zakazujemy budowy 6 pięter.
To jest moja sprawa co ja palę i jak sobie szkodzę i państwu nic do tego.
Państwo traktuje ludzi jak bydlęta, które powinno się prowadzić bo mogą sobie zrobić krzywdę. Tak samo jest z receptami. Kończą ci się leki i musisz iść po następną receptę, bo inaczej pójdziesz do apteki i kupisz leki które ci szkodzą, weźmiesz ich odrazu 30 i umrzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak genialnym pomysłem jest udostępnić ludziom wszystko, niech wpierdzielają [jak np te leki] bez opamiętania.
Państwo tak a nie inaczej reguluje pewne rzeczy, bo spory odsetek ludzi ma iloczyn zamiast ilorazu inteligencji [jaka to by była padaczka społeczna gdyby leki były bez recepty, masz pojęcie ile milionów z budżetu NFZ szło by na leczenie postrzelonych lekomanów ?]

A z maryśką - są wie strony.
Trzeba by legalizując ją dostosować przepisy prowadzenia pojazdów np. Imho jazda po skręcie to to samo co jazda po alkoholu, i tu i tu nie masz 100% kontroli nad odbieraną rzeczywistością, tylko pijaka złapiesz bezproblemowo alkomatem a palacza marychy ? Każdego wozić na badanie krwi ? Potencjalnie niewinnego zatrzymując radiowóz ma zawieźć tez na badanie krwi i zmarnować człowiekowi kilka godzin cennego czasu ?


Poraża mnie płytkość umysłowa pewnych osób, legalizujmy bo tak jest fajnie, bez przemyślenia wszystkich aspektów danej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 16:03, Jcl napisał:

Alkohol i skoki z 6 pięter są bardziej szkodliwe, a mimo tego nie zakazujemy budowy 6
pięter.

Sześciopiętrowe bloki nie są budowane specjalnie w celu skakania z nich.
Odrobina logiki nie zaszkodzi obu stronom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:12, Hellmut napisał:

> Alkohol i skoki z 6 pięter są bardziej szkodliwe, a mimo tego nie zakazujemy budowy
6
> pięter.
Sześciopiętrowe bloki nie są budowane specjalnie w celu skakania z nich.
Odrobina logiki nie zaszkodzi obu stronom.


Lol, niezłe rozumowanie jcl x]
Alkohol, narkotyki, papierosy to dobra trucizna jeśli chce się kogoś wykończyć, zwłaszcza to 2. Dla własnego użytku nie polecam. Nie wszystko jest dla ludzi ;p
Odnośnie państwa to czasami ono woli zapobiegać niż pozwalać na degradację (można to powiedzieć inaczej ale pewnie dostał bym degrada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:08, Pietro87 napisał:

Tak genialnym pomysłem jest udostępnić ludziom wszystko, niech wpierdzielają [jak np
te leki] bez opamiętania.

Zamień "leki" na "zielsko" i dostaniesz w ten sposób dość typowy pogląd wielu ludzi będących za który pisali / piszą w tym temacie. No bo jak to państwo może im zabraniać i mówić co mogą a czego, toż to barbarzyństwo i niewola a oni takie biedne żuczki czy inne stwory leśne ich państwo ciśnie a policja gania bo są najarani, oj jak mi przykro ...

Dnia 19.08.2011 o 17:08, Pietro87 napisał:

Trzeba by legalizując ją dostosować przepisy prowadzenia pojazdów

Że o najaranach pracownikach nie wspomnę - widziałem już paru i tacy zdecydowanie się nie nadają. Ani "luzaków" ani speedziarzy tam nie potrzeba.
>a palacza marychy ?
Są przecież testery na obecność tylko że to spore koszta. Więc lepiej jest tak jak teraz.

A tak zostając w temacie, mnie nadal cholernie dziwi że wy jeszcze dyskutujecie z tym gościem, naprawdę nie znudziły was jego marne prowokacje? A nawet jeśli on taki jest to wszelka dyskusja z nim imo mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2011 o 17:26, Tyler_D napisał:

> Trzeba by legalizując ją dostosować przepisy prowadzenia pojazdów
Że o najaranach pracownikach nie wspomnę - widziałem już paru i tacy zdecydowanie się
nie nadają. Ani "luzaków" ani speedziarzy tam nie potrzeba.


No to był przykład oczywiście pierwszy z brzegu.

Dnia 19.08.2011 o 17:26, Tyler_D napisał:

>a palacza marychy ?
Są przecież testery na obecność tylko że to spore koszta. Więc lepiej jest tak jak teraz.


I o to mi chodzi, bo wydatek pieniędzy na jednorazowe testery jest nieporównywalny z wydatkiem jaki idzie na badanie krwi, oczywiście zapomniałem to dodać do posta uznając za nader logiczne :)

Dnia 19.08.2011 o 17:26, Tyler_D napisał:

A tak zostając w temacie, mnie nadal cholernie dziwi że wy jeszcze dyskutujecie z tym
gościem, naprawdę nie znudziły was jego marne prowokacje? A nawet jeśli on taki jest
to wszelka dyskusja z nim imo mija się z celem.


Mój post niestety w tym temacie do tego usera jest akurat pierwszym bo od dawien dawna tu nie zaglądałem a tym bardziej nic nie pisałem :)


A powiem ci jeszcze tak - dla mnie marihuana mogła by być legalna, bo wisi mi czym się kto truje czy co kto zażywa, aczkolwiek zdaje sobie sprawę z tego jak wiele problemów formalnych i nie tylko by to potencjalnie przysporzyło, dlatego jestem skłonny sie przychylać prawnie do opinii, że co za dużo to jednak nie zdrowo i dragów nie legalizujemy [zwłaszcza w naszym kraju ludzie z plasteliną między uszami... już starczy że mamy trubodebili chodzących do pracy na kacu, na cyku czy tez prowadzących tak samochód... dokładać do tego kolejnej porcji następnych turbodebili co będą na zielsku prowadzić nie potrzeba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:33, Amaros napisał:

Każdy twierdzi ze zioło relaksuję a byłem świadkiem gdzie zioło zmieniła gościa w psychola
;)


Marihuana ma różne skutki. Możesz być na maksa zrelaksowany, ale możesz być też w ciągłym strachu, ot tak, bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:35, Pietro87 napisał:

Mój post niestety w tym temacie do tego usera jest akurat pierwszym bo od dawien dawna
tu nie zaglądałem a tym bardziej nic nie pisałem :)

Ale on właściwie wszędzie plecie trzy po trzy tam gdzie się udziela także wiesz. :-P

Dnia 19.08.2011 o 17:35, Pietro87 napisał:

A powiem ci jeszcze tak - dla mnie marihuana mogła by być legalna, bo wisi mi czym się
kto truje czy co kto zażywa, aczkolwiek zdaje sobie sprawę z tego jak wiele problemów
formalnych i nie tylko by to potencjalnie przysporzyło

Najgorsze jest to że druga strona nie potrafi pojąc tego że jak oni są najarani to problem polega na tym że się nie kontrolują i stanowią zagrożenie / problem dla otoczenia. No chyba że by takich delikwentów potem wiązać w śliczny kaftanik bezpieczeństwa albo do jakieś klatki czy cuś. Wtedy niech sobie jarają dopóki płuc nie wyplują, proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pietro87
To niech wpieprzają te leki. Kilku idiotów mniej.
Po co legalizując dostosowywać przepisy? A czy przepisy są dostosowywane dla pijanych kierowców?
Po paleniu marihuany będziesz jechał ale najwyżej 5km/h.
@Hellmut
A czy marihuana też ma szkodzić ludziom?
Może odrazu też zakażmy jedzenia soli, bo tyle osób umiera z nadciśniena, które jest powodowane jedzeniem jej.
@Tyler_D
Prowokujesz może ty. Widzę, że cię zazdrość zżera. Nigdy nie będziesz taki jak ja! O czym ty gadasz? Jakie prowokacje?
Państwo nie powinno się wwalać do naszego bezpieczeństwa. To jest moje życie i to co palę czy piję to jest wyłącznie moja sprawa. Znajdź mi kogoś po maryśce kto jest niebezpieczny dla otoczenia. A nawet jeśli to co z tego? Jeśli coś zrobi złego to czeka go kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę do ciebie tylko jednego posta bo tylko więcej nie trzeba a i tak zakładam że to na niewiele się zda. Niemniej jednak ...
>A czy przepisy są dostosowywane dla pijanych

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

kierowców?

Odpowiednie przepisy prawne regulują kary za prowadzenie po wpływem, spowodowane w takim stanie wypadki i tym podobne czyż nie? No właśnie, nie bądź śmieszny zadając takie pytania bo jeszcze bardziej się kompromitujesz.

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

A czy marihuana też ma szkodzić ludziom?

Bez znaczenia, szkodzi na pewno więc wniosek jest prosty. Tym bardziej ze względu na jej właściwości i nieprzewidywalność po zażyciu.

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

Państwo nie powinno się wwalać do naszego bezpieczeństwa.

A wy [ palacze ] nie powinniście "wwalać się" do naszego bezpieczeństwa wychodząc naćpanymi na ulicę, do auta czy też do pracy tudzież na imprezę. Proste jak drut.
>To jest moje życie i to co

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

palę czy piję to jest wyłącznie moja sprawa.

Dopóki dopóty robisz to samemu, "dla siebie" i nie angażujesz w to w sposób pośredni lub bezpośredni innych. A tak się w 99 % przypadków nie da.
>A nawet jeśli to co z tego?
To z tego że od dawnych czasów wszelkie oszołomstwo, kretyństwo i inne elementy społecznie szkodliwe [ od złodziei, przez gwałcicieli, zdrajców narodu po szpiegów czy narkomanów ] izolowano od reszty społeczeństwa. Nie widzę powodu by robić wyjątek dla palaczy.
>Jeśli coś zrobi złego to czeka go kara.
Zapobieganie jest lepsze od leczenia ale pewnie tego się jeszcze nie nauczyłeś prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

/.../ To jest moje życie i to co
palę czy piję to jest wyłącznie moja sprawa. Znajdź mi kogoś po maryśce kto jest niebezpieczny
dla otoczenia. A nawet jeśli to co z tego? Jeśli coś zrobi złego to czeka go kara.

To jest tylko i wyłacznie Twoja sprawa, ale nie tu i nie teraz. Po pierwsze, napalony, czy napity powinieneś siedzieć sam w swoim mieszkaniu i nie wychodzić na zewnątrz. Nie będziesz sprawiał kłopotu innym. Po drugie, zrezygnuj z państwowego leczenia (dlaczego, to chyba jasne!?) i emerytury (chyba też jasne?) No i wynagrodzenie za pracę odpowiednio niższe. To nie jest dyskryminacja, broń Boże. To byłaby normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

@Pietro87
To niech wpieprzają te leki. Kilku idiotów mniej.

Bo przecież tylko idioci kupowali dopalacze i tylko idioci mogą się pomylić przy kupnie leku bądź jego zażywaniu.

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

Po paleniu marihuany będziesz jechał ale najwyżej 5km/h.

A pijani nie wsiadają za kierownicę. Coś jeszcze?

Dnia 19.08.2011 o 17:49, Jcl napisał:

@Tyler_D
Prowokujesz może ty. Widzę, że cię zazdrość zżera.

To chyba mózg. Ma duże zapotrzebowanie na tlen i składniki odżywcze. Wiesz, siedzi Tylerowi w głowie i je.
>Jeśli coś zrobi złego to czeka go kara.
Np. porąbie Cię na kawałki. Nie masz się co przejmować, czeka go kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować