Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2010 o 10:54, Ostrowiak napisał:

O ile dyskusja o legalizacji jest jak najbardziej na temat to parę postów wyżej kwalifikuje
się do interwencji moderatora... o.O


A Ty jak masz pisać pierdoły to nie pisz lepiej, bo do tematu nic nie wnosisz, moderator jak bedzie chcial to zainterweniuje zapewne, myślisz ze dostaniesz jakiegoś bonusa za taką gadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 10:54, Ostrowiak napisał:

O ile dyskusja o legalizacji jest jak najbardziej na temat to parę postów wyżej kwalifikuje
się do interwencji moderatora... o.O


A co w tym jest złego ? Nie robimy nic nielegalnego piszac takie posty a poza tym o ile mi wiadomo w Polsce jest cos takiego jak wolność słowa a ze nikogo nie obrazamy ani nic z tych rzeczy nie rozumiem dlaczego moderator mialby tutaj interweniowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 04:44, WeedSmoker napisał:

edit: Tyler się pewnie wpieprzy i będzie gadał, że temat sprowadza ludzi na złą droge..:D

A jeżeli powie to Moderator, to też będziesz się śmiał?

Tak naprawdę powinieneś już zostać zbanowany za propagowanie narkomanii i łamanie prawa - Twoje poglądy nt. marihuany w świetle prawa nie mają znaczenia. tym razem Ci jednak odpuszczę, gdyż świadomie tolerowaliśmy takie wybryki wierząc, że userzy nie będą przekraczać granic, w jakich mieści się regulaminowa dyskusja. Niestety osobiście wiem, że się przeliczyłem. Zostaniesz jedynie zdegradowany i pouczony - od dziś grubą kreską odcinamy to, co już miało miejsce w temacie (a pozwalaliśmy na zbyt wiele), a w przypiętym poście ustalam nowe zasady dyskusji nt. marihuany.

Co zatem ma miejsce - degrad -3 za propagowanie narkomanii i związane z tym łamanie prawa.
Makus89 dostaje degrad -2.

Avatar użytkownika WeedSmoker usuwam - skoro kasowane były wizerunki papierosów i alkoholi, to tym bardziej nie ma mowy o avatarze przedstawiającym nielegalną używkę.

Proszę się również wstrzymać od dyskusji nt. niniejszej interwencji na forum - do odwołania się służą przewidziane regulaminem sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:16, Hellmut napisał:

A jeżeli powie to Moderator, to też będziesz się śmiał?


hehe

Dnia 30.07.2010 o 15:16, Hellmut napisał:

Tak naprawdę powinieneś już zostać zbanowany za propagowanie narkomanii i łamanie prawa
- Twoje poglądy nt. marihuany w świetle prawa nie mają znaczenia. tym razem Ci jednak
odpuszczę, gdyż świadomie tolerowaliśmy takie wybryki wierząc, że userzy nie będą przekraczać
granic, w jakich mieści się regulaminowa dyskusja. Niestety osobiście wiem, że się przeliczyłem.
Zostaniesz jedynie zdegradowany i pouczony - od dziś grubą kreską odcinamy to, co już
miało miejsce w temacie (a pozwalaliśmy na zbyt wiele), a w przypiętym poście ustalam
nowe zasady dyskusji nt. marihuany.

Co zatem ma miejsce - degrad -3 za propagowanie narkomanii i związane z tym łamanie
prawa.


Propagowanie narkomani ? Chłop zapytał się jak się pali i z czego się pali ? CO W TYM ZŁEGO ŻĘ MU TO WYTŁUMACZYŁEM ? po to jest forum, aby pytać.. nie każe nikomu palić , ćpać, poprostu dziele się swoim doświadczeniem.

Dnia 30.07.2010 o 15:16, Hellmut napisał:

Proszę się również wstrzymać od dyskusji nt. niniejszej interwencji na forum - do odwołania
się służą przewidziane regulaminem sposoby.


Zamknij panie ten temat najlepiej

Pozdrawiam

Edit: Hellmut, Coś Ci degrad nie wszedł, odejmij mi te -3

Edit 2: Dziwne że inni moderatorzy nie zwrócili uwagi na mój avatar? nieprawdaż ?

ps: co Ty to piszesz w tym przypiętym poście ? od kiedy wytłumaczenie komuś ,jak wyżej wspomniałem, jest wbrew regulaminowi ? to tak samo, jakbyś sie zapytał, jak ukroić chleb i jak go posmarować masłem, żeby masło rozeszło sie po całej kromce? prosze Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić.. ale nie ma nigdzie w prawie mowy o tym, że palenie jest nielegalne. Jeśli by było, mogliby mi dać wyrok za bycie pod wpływem narkotyku, a nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:46, WhiteMamba napisał:

Nie chcę nic mówić.. ale nie ma nigdzie w prawie mowy o tym, że palenie jest nielegalne.
Jeśli by było, mogliby mi dać wyrok za bycie pod wpływem narkotyku, a nie mogą.


Podpisuje się pod tym, ktoś tu chyba Hellmut ma zbyt ubogie informacje , ale nie będe dalej dyskutował na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellmutku, skoroś taki doinformowany to powiedz mi coś jeszcze na temat :

"Marihuana w świetle prawa", chętnie poczytam, skoro moje poglądy nie mają znaczenia...Ledwo Ci 19stka stuknęła, i aż tak bardzo dobrze orientujesz się w Prawie ? to prosze wytłumacz mi to.

hmm, to że zaproponowałem lufke na początek, uważasz za propagowanie zapewne, ciekaFFee.

I Gdyby nie beznadziejny post, jakże dużo wnoszący do tematu, pana "Ostrowiaczka", daje sobie rękę uciąć, że byś tu nie zajrzał i nie zareagował..

Czekam na dalsze wyjaśnienia, mam nadzieje że mnie oświecisz, a nie będziesz uciekał od odpowiedzi...

ps: Poczytaj troche w necie o tym prawie, żebyś miał jako takie argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sie tu porobilo ^^
Jesli moderatorzy rzeczywiscie zaczynaja sie bawic w strozow prawa, to proponuje przeprowadzac dyskusje poza forum i wszystkie strony beda zadowolone :)

@kedzior141

jakbys mial jakies pytania, na ktore odpowiedzi w tym temacie uzyskac nie bedziesz moc, to pisz, najlepiej na maila (wtedy najszybciej odpisze), chetnie pomoge. ;)

@Hellmut

Nie chce robic offtopa, wiec tylko jedno pytanko: czy w zwiazku z interwencja, zamierzasz zglosic Markusa89 i WeedSmoker''a odpowiednim organom scigania?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie pierwszy raz od kilku lat na cenzurę kilku postów. Temat nie jest o paleniu skrętów i efektach ich użycia (tym bardziej nie o sposobach odurzania się), lecz o legalności ich palenia. Autorzy tych kilku postów najwyraźniej nie zrozumieli tego dość wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekam się zapewne odpowiedzi hellmuta, tak też sądziłem,

kuba9876543210- Odpowiednim organom ścigania ? WTF ? mam się śmiać czy płakać ? bo to kurna nie mieści się w głowie o czym Wy tutaj wygadujecie ... Żenuaaaa jednym słowem. Facet zadał pytanie, chciał sie dowiedzieć, więc mu na nie odpowiedziałem, PROSTE JAK BUDOWA CEPA..

Zamknijcie ten cholerny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 22:14, WeedSmoker napisał:

co sądzicie o tym zamknięciu dopalaczy :> ?

W sumie dobrze - bo dopalacze to gówno, produkowane przez sprytnych producentów, którzy sprzedają to debilom. Oczywiście można za tą gadaninę w mediach obwiniać debili, którzy to kupują.

Media mówiły o jakichś przypadkach śmiertelnych. Nie wiem jak i ile aplikowali tego ci debile, ale trzeba być niezłym matołkiem żeby zginąć od zioła czy czegoś zielopodobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 22:14, WeedSmoker napisał:

odświeżam :D

co sądzicie o tym zamknięciu dopalaczy :> ?


A niech zamykają. Takiego gówna, jak tam sprzedają, to nawet najgorszy diler nie ma. To ja już wole zioło, które sobie urosło będąc podlewane Ludwikiem do mycia naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 22:14, WeedSmoker napisał:

co sądzicie o tym zamknięciu dopalaczy :> ?



Prędzej czy później by do tego doszło i założyciel tego biznesu 23letni Dawid Bratko musiał sie z tym liczyć. Na tyle dobrze wszystko wykalkulował, że z przeciętnego człowieka stał się milionerem i na co dzień buja się w nowym Porschaku:) Z tego co mi wiadomo przez rok na dopalaczach zarobił na czysto ok 5,5mln zł.

Jak wiemy sieć sklepów z dopalaczami liczy ok 800 miejs. Ok 180 należy do Bratko, do reszty sklepów jedynie zapewnia hurtowe dostawy dopalaczy które są dla niego produkowane.
Stać go było na zatrudnienie jednych z najlepszych polskich chemików i adwokatów rzecz jasna.

Sam w wywiadzie mówił, że ci co kupują te ,,jego" dopalacze to debile a sam żadnych dopalaczy nie zażywa;)

Gratuluję mu świetnego pomysłu i wykonania. Prawdziwy kapitalista. Zaspokoił po prostu potrzebę rynku. A kto głupi i się pcha w takie dopalacze sam jest sobie winien, nikt nikogo nie zmuszał do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2010 o 22:23, Ancient_Lord napisał:

W sumie dobrze - bo dopalacze to gówno, produkowane przez sprytnych producentów, którzy
sprzedają to debilom. Oczywiście można za tą gadaninę w mediach obwiniać debili, którzy
to kupują.
Media mówiły o jakichś przypadkach śmiertelnych. Nie wiem jak i ile aplikowali tego ci
debile, ale trzeba być niezłym matołkiem żeby zginąć od zioła czy czegoś zielopodobnego.


Dlaczego nazywasz tych ludzi debilami ? wszystko jest dla ludzi prawda? woli iść po to gówno niż sie napić piwa to jego sprawa, ale to nie znaczy że jest debilem ...

co do przypadków smiertelnych - były, nie wiem co zjedli niestety ...

z jednej strony dobrze ze zamkneli, może jakieś nowe plany co do maryśki się pojawią ;p może jakas legalizacja albo cos ;D

Teraz Ci uzależnieni od dopałow , będa musieli kręcić sobie inne ćpanie, co wiąże się z bardziej prawdopodobnym trzepaniem przez psy.. :( !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ponoć Sam Dawid nie jest tak wspaniałomyślny, tylko ma jakieś powiązania z Mafią <- Tak czytałem :>, kto Wie ?

Chłopak sie dorobił, wille na lazurowym wybrzeżu ma jeszcze.. i 2 porszaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 23:00, WeedSmoker napisał:

Dlaczego nazywasz tych ludzi debilami ? wszystko jest dla ludzi prawda? woli iść po
to gówno niż sie napić piwa to jego sprawa, ale to nie znaczy że jest debilem ...

>
Bo tylko debil sam faszeruje się takim ścierwem. Już lepsze byłoby naturalne zioło. Co nie znaczy, że byłoby OK.

Dnia 04.10.2010 o 23:00, WeedSmoker napisał:

z jednej strony dobrze ze zamkneli, może jakieś nowe plany co do maryśki się pojawią
;p może jakas legalizacja albo cos ;D

Oby nie legalizacja. Może jeszcze dwa, trzy miesiące temu powiedziałbym co innego, ale na dłuższą metę takie bakanie nie jest fajne. I nie mówię to jako kolejny znawca, bowiem bakałem, bardzo mi się to podobało, ale zmieniłem mentalność.

Dnia 04.10.2010 o 23:00, WeedSmoker napisał:

Teraz Ci uzależnieni od dopałow , będa musieli kręcić sobie inne ćpanie, co wiąże się
z bardziej prawdopodobnym trzepaniem przez psy.. :( !

I dobrze, niech mają problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować