Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

>rzadko kiedy można

Dnia 12.10.2010 o 20:04, Kryzysowy napisał:

się spotkać ze szkłem wchodzącym w jej skład

Nie wiem, zresztą niespecjalnie mnie to interesuje. Parę lat temu czytałem wyznania jakiegoś narkomana który wspominał że takie "ulepszane" białe było na porządku dziennym.

Zauri => jak dla mnie mogą w to pakować domestosy, cyjanki i cholera wie co jeszcze. Mnie to za przeproszeniem - wali równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię skąd wiem i od kogo, sam kiedyś spróbowałem, teraz od dłuższego czasu nie bakam i nie zamierzam, nie myślę o tym, jako o powodzie do lansu. Po prostu się mieszka, się wie.

Koniec napinki na forum, jak chcesz podyskutować to na GG, bo napinka przez internet jest dla Ciebie bardzo rozrywkowa.

@Isildur - Sorry Marcin - poniosło mnie ;/

@Kryzysowy - wiem, ale to więcej stuffu do sprzedania. Zioło, feta - wszystko od dilerów to szajs. Jak już tak chcecie ćpać "zdrowo", to posadzić roślinkę i modlić się, żeby nikt nie przyuważył. Chociaż IMO za dużo z tym roboty - można to wywnioskować po klimacie w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:00, NuGGetos napisał:

> http://i272.photobucket.com/albums/jj161/pak_squad7deuce/weed.jpg
>
> Ma ktoś pojęcie w co to jest zawinięte? Mi to wygląda na cygaro ;o
To jest liść tytoniu, zamiast dodawać tytoniu do rozmieszania jarania, można zamiast
bletki zawijać w liść tytoniu.


No to ładnie, a można gdzieś takie liście dostać? I czy to w ogóle ma sens? A co do towaru, myślę że nikt nie może być tego w 100% pewny... ja np, w ten piątek mam zamiar sobie zapalić prawdziwe zioło po niemalże pół roku przerwy... 60 za 2 kule, co do samej wagi, to raczej tak drobnej ilości nie sprawdzę, bo nie palę tyle, żeby mi się opłacało kupować cyfrową, ciekaw tylko jestem, z czym mi to zmieszają... Jak się człowiek zastanowi, to aż żal dupę ściska, bo koniec końców to warte jest pewnie połowę tego co zapłacę... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 14:52, Grodhar napisał:

No to ładnie, a można gdzieś takie liście dostać? I czy to w ogóle ma sens? A co do towaru,
myślę że nikt nie może być tego w 100% pewny... ja np, w ten piątek mam zamiar sobie
zapalić prawdziwe zioło po niemalże pół roku przerwy... 60 za 2 kule, co do samej wagi,
to raczej tak drobnej ilości nie sprawdzę, bo nie palę tyle, żeby mi się opłacało kupować
cyfrową, ciekaw tylko jestem, z czym mi to zmieszają... Jak się człowiek zastanowi, to
aż żal dupę ściska, bo koniec końców to warte jest pewnie połowę tego co zapłacę... ;d

W jakimś sklepie tytoniowym, nie jest trudno to dostać. Ja nie lubię z tego palić, za bardzo czuć tytoniem, lepsza tradycyjna bletka. Ja tam mam tylko kilka osób od których biore, nie są to dilerzy, tylko kumple, którzy jak trzeba to mi odsprzedają. Takim sposobem mam dyche za 200 zeta, do tego bez dodatków żadnego gówna, czyściutkie i pachnące. ;)

Ogólnie to na tym forum lepiej nie pisac o takich rzeczach moim zdaniem, zapraszam tutaj: [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:12, NuGGetos napisał:

Ogólnie to na tym forum lepiej nie pisac o takich rzeczach moim zdaniem, zapraszam tutaj:
[m]


A czytał pan regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:23, NuGGetos napisał:

A co tu niby niezgodnego z regulaminem? Normalne forum, tyle że o ''specyficznym'' temacie.

No to link do tego forum podaj koledze przez gg bo podając link robisz reklamę temu forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:23, NuGGetos napisał:


> A czytał pan regulamin?
A co tu niby niezgodnego z regulaminem? Normalne forum, tyle że o ''specyficznym'' temacie.

10001716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem Maryśki dwa razy.
Za pierwszy razem nic...
Za drugim trochę mi się humor polepszył, a dalej to nie wiem czy to jest wynik alkoholu czy zioła, dużo mi z pamięci umknęło i wkręcałem sobie jakieś dziwne masy, że zamiast słoika z ogórkami widzę jezioro z rybami i wypadałoby jakąś upolować pod wódkę (oczywiście rzuciłem się z widelcem i wyłapywałem ogóry).
To na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mniemam nie umiesz sie zaciagac. pierwszym razem tez tak mialem, niby nic i komentarz "eee to na mnie nie dziala" pozniej niestety zaczela sie przygoda z papierosami, tak wiec zaciaganie jest juz idealnie wycwiczone oraz sa tego wymierne wyniki w przypadku palenia marihuany. zaciesz, zaciesz i jeszcze raz zaciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:20, Jcl napisał:

/.../


Dziwne masy się zdarzają :P.. chociaż ja już nie mam takich wkrętek.. na początku palenia było zupełnie inaczej... teraz to już takiej pompy jak kiedys nie mam, i chyba miał nie będe .. pomijając fakt , ze do jarania jest potrzebne dobre towarzycho...chyba jestem przejarany, bo teraz fazki wygladaja zupelnie inaczej :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciągałem i długo przetrzymywałem.
Brechtę miałem, ale spodziewałem się mieć większą. No i pewnie %%% trochę w tym przeszkodziły.
Jednak dużo z moich mas nie pamiętam... Udawałem Norka, jakieś wierszyki gadałem, widziałem szczury, węgiel chciałem wywalać którego nie było, bałem się że mnie gliny złapią... Więcej tego nie palę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 21:03, Jcl napisał:

Zaciągałem i długo przetrzymywałem.
Brechtę miałem, ale spodziewałem się mieć większą. No i pewnie %%% trochę w tym przeszkodziły.
Jednak dużo z moich mas nie pamiętam... Udawałem Norka, jakieś wierszyki gadałem, widziałem
szczury, węgiel chciałem wywalać którego nie było, bałem się że mnie gliny złapią...
Więcej tego nie palę ;p


To nie mów, że słabo było, bo takich akcji to ja już dawno nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomita większość tych których jara(ło) ćpanie tego g*wna już dawno spróbowała więc legalizacja znacząco odsetku palaczy by nie zwiększyła imo. Seks przedmałżeński też teoretycznie jest "be" a ile osób tego przestrzega? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 15:44, Tyler_D napisał:

Znakomita większość tych których jara(ło) ćpanie tego g*wna już dawno spróbowała więc
legalizacja znacząco odsetku palaczy by nie zwiększyła imo.

Na pewno by się zwiększyła, chociaż o trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroinę można między innymi podawać sobie dożylnie i jakoś nikt poza degeneratami którzy to biorą się nie burzy o nazewnictwo. Bawienie się semantyką zostaw komu innemu, zwał jak zwał - na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować