Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

I fajnie, bo nie przepadam za gadaniem o wymienionych wyżej narkotykach :), a już na pewno nie jestem znawcą ich działania i nie obchodzi mnie czy ktoś by chciał to legalizować, czy chce to zażywać, bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wkońcu zalegalizują marihuanę jak i miękkie narkotyki.
To czy sobie szkodzę to jest wyłącznie moja sprawa i nikt nie powinien zabierać mi tej wolności.
Skok z 6 piętra jest bardziej szkodliwy niż palenie marihuany, a jednak nie zabrania się budowy 6 pięter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 15:36, Jcl napisał:

Mam nadzieję, że wkońcu zalegalizują marihuanę jak i miękkie narkotyki.
To czy sobie szkodzę to jest wyłącznie moja sprawa i nikt nie powinien zabierać mi tej
wolności.
Skok z 6 piętra jest bardziej szkodliwy niż palenie marihuany, a jednak nie zabrania
się budowy 6 pięter.

Dziwny przykład podałeś, ja za zdecydowanie lepszy uważam działanie marihuany a alkoholu. A co do legalizacji to jednak jeszcze daleka droga, w Polsce musi zmienić się sposób myślenia, inną sprawą jest to, że jeśli za legalizacją pójdzie też legalizacja związków homoseksualnych itp. to ja jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy związki homoseksualne w polsce nie są legalne?
Czy homoseksualiści są ścigani przez policję?
Maryśka jest lepsza od alkoholu. Żadnego przypadku śmiertelnego, lepsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2011 o 15:56, Jcl napisał:

Maryśka jest lepsza od alkoholu. Żadnego przypadku śmiertelnego, lepsze efekty ;)

Szałwia lepsza jest. Robi takie drzazgi z mózgu, że ho ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>inną sprawą jest to, że jeśli za legalizacją pójdzie też legalizacja związków

Dnia 18.07.2011 o 15:54, kakinho1992 napisał:

homoseksualnych itp. to ja jestem na nie.

Co ma jedno do drugiego? Nic, więc przykład jakby z rzyci wzięty za przeproszeniem. Gdzie ćpuny a gdzie homoseksualiści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 17:14, Tyler_D napisał:

>inną sprawą jest to, że jeśli za legalizacją pójdzie też legalizacja związków
> homoseksualnych itp. to ja jestem na nie.
Co ma jedno do drugiego? Nic, więc przykład jakby z rzyci wzięty za przeproszeniem. Gdzie
ćpuny a gdzie homoseksualiści ...

Chodziło mi o to, że grupy dążące do zalegalizowania związków będą domagać się dania im takich samych praw, jak normalnym związkom po tym jak zauważa, że rząd pójdzie na jedno ustępstwo będą chcieli kolejnych. Czy coś takiego w każdym bądź razie wiem o co mi chodzi ale nie umiem tego sformułować:P
JCL
W sensie prawnym są nie legalne, nie ma możliwość zawarcia związku małżeńskiego. Zresztą nie chodziło mi tylko o śluby ale i o adopcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo prędzej zalegalizują kwestie par homoseksualnych niż zielsko. Poza tym nadal będę obstawał przy tym co mówiłem, pójście na jedno "ustępstwo" ze strony rządu nie może być w żadnym przypadku jakimkolwiek argumentem. "Bo oni mają to i tamto to my chcemy tego i tego". Dziecinne i żałosne, to musi mieć jakieś solidne podstawy a nie na zasadzie "bo my też chcemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po ped.. znaczy homoseksualistach odezwą się ducho... znaczy pedofile: "Miłość do dzieci to też orientacja seksualna!Zalegalizujcie nas!"* Jak dla mnie to trawa może być nadal nielegalna. Problemu z dostępnością nie mam, problemów z policją też:
1. "Ale panowie, otwórzcie okno, bo się kierowca jeszcze upier**li",
2."Panowie na Woodstock? A macie może jakieś niedozwolone substancje?" - Pozdrowienia dla pijanego policjanta z ZG, któremu się jarać chciało :-)
Może mam szczęście, sam nie wiem.
Jeszcze tego by brakowało, żeby cena trawy poszła o 23% w górę. O nie!
Edit:*żarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo związek dwóch facetów nie można nazwać małżeństwem. To jest nienormalne ;p Tym bardziej jeśli chodzi o adopcję. Dziecko powinna wychowywać matka i ojciec, a nie dwóch homosiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>(...) Może mam szczęście, sam nie wiem.
Masz szczęście i oby się Ciebie dalej trzymało :D

Dnia 18.07.2011 o 21:03, Growin napisał:

Jeszcze tego by brakowało, żeby cena trawy poszła o 23% w górę. O nie!

Myślę, że gdyby wgl była legalna jej cena różniła by się znacznie od obecnej. Oczywiście znacznie tańsza być powinna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Szczerzy się] Zawsze mnie bawi kiedy ludzie mówiąc o homoseksualistach pamiętają tych o tych płci męskiej, a o żeńskich to jakoś wszyscy wygodnicko zapominają. Hipokryzja panowie, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 21:14, noobie napisał:

Myślę, że gdyby wgl była legalna jej cena różniła by się znacznie od obecnej. Oczywiście
znacznie tańsza być powinna. :)

Szczerze w to wątpię. Jeśli można podnieść cenę to się ją podnosi. 30zł za gram mi odpowiada i jeśli miałbym płacić nawet te 37zł to przy większej ilości miałbym w plecy kilka gramów. Dlatego niezbyt jestem za legalizacją. Ale jak tak się stanie to nie załamał bym się. Razem z trawą niech zalegalizują Szałwię wieszczą i Łysiczkę lancetowatą i będę "happy". Ale to musi się rząd zmienić. Może na za naście/dziesiąt lat doczekamy tej chwili.

Hubi_Koshi
Cytując z pamięci pewnego polityka: "Bo na lesbijki, to chętnie bym popatrzył"

Hellmut
Moderator, który każe nam gadać o narkotykach. Wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są wysokie bo i ryzyko jest duże, zwłaszcza w Polsce kary są bardzo surowe, normalne wyhodowanie chwasta tak drogie nie jest ;) Już w Czechach wychodzi to o wiele taniej, większa dostępność i mniejsze ryzyko. Więc tak, jestem za załatwieniem sprawy tak jak to ma miejsce chociażby w Czechach, chociaż jak Tusk powiedział, jak tego lud chce to będzie musiał zmienić premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 22:45, tykus napisał:

Ceny są wysokie bo i ryzyko jest duże, zwłaszcza w Polsce kary są bardzo surowe, normalne
wyhodowanie chwasta tak drogie nie jest ;) Już w Czechach wychodzi to o wiele taniej,

Trzeba się naszukać. Jeśli chcesz bez problemu kupić, to musisz udowodnić, ze masz Czeskie obywatelstwo. Owszem jak ktoś chce to kupi, ale nie ma tak lekko. Do Czech mam rowerkiem jakieś 30 minut, ale i tak wolę kupić u "swoich", bo mam bliżej i jak ktoś mnie złapie to nic się nie stanie, a cena 30zł mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak to wygląda na co dzień, kumpel był w zeszłym roku w Czechach na Brutal Assault i żadnego problemu nie napotkał. Sam mam za daleko żeby tam jeździć rowerkiem, więc polegam tylko na opiniach innych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować