Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Mimo rozmow, tematow, legalizacji, nielegalizacji, zakazywania, nakazywania, jak nawinął zwykły chlopak szary- Zioło było jest i będzie jarane... Zioło bylo jest i będzie jarane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:29, HunterO7 napisał:

- ktoś kto chce zapalić nie musi stykać się z przestępcami chcąc kupić jointa

Czyli teraz ktoś kto sprzedaje marychę jest przestępcą, a po legalizacji nie będzie przestępcą?

Dnia 25.07.2009 o 16:29, HunterO7 napisał:

- zyski do budżetu państwa z akcyzy

Niby dlaczego ten "towar" miałby mieć akcyzę?

Dnia 25.07.2009 o 16:29, HunterO7 napisał:

- marihuana będzie dobrej jakości, bo jej produkcja będzie kontrolowana przez prawo

Haha i może jeszcze rząd zatrudni wytrawnych palaczy by wiedzieć czy produkują dobry "stuff"? :D Dobre ^^

Dnia 25.07.2009 o 16:29, HunterO7 napisał:

Mniejsze ryzyku dostania jakiegos zmieszanego syfu.

No pewnie by nie było zmieszane z jakimś syfem, ale co tu dużo mówić: teraz też możesz kupić czysty "materiał", a jak lubisz ryzykować to możesz sobie sam zasadzić (co wiąże się z konsekwencjami prawnymi). Dzięki temu co napisałeś potwierdza się to co wcześniej napisałem, że za legalizacją jest głównie młodzież (wiek mniej więcej 3gimnazjum...) której styczność z ganją wyglądał w ten sposób, że palili majeranek ale wkręciło im się, że zostali uwięzieni w lustrze -.- (osobiście takie przypadki widziałem :D).

Dnia 25.07.2009 o 16:29, HunterO7 napisał:

- przestanie być zakazanym owocem, dlatego niektórzy nie będą mieli motywacji, żeby po
nią sięgnąć.

Wręcz przeciwnie, dużo ludzi teraz nie próbuje nie z tego względu bo to szkodliwe wg nich, tylko dlatego, że ciężko im dostać ten towar. Gdy ganja pojawi się w sklepie, będzie szła jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:25, HumanGhost napisał:

> HumanGhost pogadamy jak zapalisz... najlepiej sie dwypowiadac o rzeczach ktore zna
sie tylko z opowiesci nie?

Co za bzdurna logika. Idąc tym tokiem rozumowania o szkodliwości twardych narkotyków
powinni romawiac tylko narkomani.

Biedny jestes stary dostales w morde od goscia w podrozy ze sie tak ciepiesz? Poza tym twoj przyklad to bzdura, juz blizej trawce do mleka niz do np koki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:34, HumanGhost napisał:

> HumanGhost---> ale gadasz głupoty, a Ty po pół litra idziesz na rozmowę? Ty myślisz,
że palacze palą zioło, tak jak się pije sok wodę, albo pali fajki i ciągle chodzą najarani?
Bez jaj. To bym tych studiów chyba nie przeszedł.

Znam wielu którzy dzięki temu nie przeszli.
Poza tym stres robi swoje. Słabi psychicznie sięgną po legalny środek odstresowujący.
Zawsze to wyeliminuje jakiś odsetek konkurentów na stanowisko.
Dlaczego or razu pół litra? Jedno piwko na odwagę wystarczy. Najlepsze jest to, że koleś
po piwku albo po skręcie myśli, ze nie widać, że niedawno wypił/wypalił. Komiczni są
wtedy ludzie.

Bo po skrecie a nawet paru nic nie widac człowieku (chociaz te z zalezy od osoby, tak samo z alkoholem), po prostu KOCHAM ludzi ktorzy potrafia dyskutowac o czyms o czym slyszeli tylko w teleekspresie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 15:41, Namjow napisał:

"Sadzić, palić, zalegalizować"

Ta sadzić łatwo powiedzieć :/ Sam zajmowałem się "ogrodnictwem" (naturalnie dla jaj) i nigdy nie mogłem dorodnego krzaczka wyhodować. Zawsze rosło troszkę i oklapło. Powinni w sejmie jakiś poradnik zrobić.

Dnia 25.07.2009 o 15:41, Namjow napisał:

Ja jestem za legalizacją. W ch** ludzi pali, i jakoś nikomu nic nie jest. Marihuanę powinni
zalegalizowąc, to jest najsłabszy "narkotyk", krzywdy nikomu nie robi.

Powiedz to kolegom wyżej :D
PS: Z dedykacją: http://www.youtube.com/watch?v=Is4CN6D2P5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:40, Starscream napisał:

Bo po skrecie a nawet paru nic nie widac człowieku (chociaz te z zalezy od osoby, tak
samo z alkoholem), po prostu KOCHAM ludzi ktorzy potrafia dyskutowac o czyms o czym slyszeli
tylko w teleekspresie :D


Jaja se robisz, czy nabijasz posty? Gały są czerwone już po jednych skręcie. Długotrwałe palenie powoduje stałe podkrążenie oczu, a po spaleniu kilku skrętów ("a nawet paru") człowiek wygląda naprawdę nieciekawie. Swoją drogą wypalić kilka skrętów solo to naprawdę wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszne jest Twoje rozumowanie. Wypic piwo czy zapalic fajke juz mozna, ale skreta juz nie? I dlaczego ludzie sa wtedy komiczni? Na kazdego substacje dzialaja inaczej. Jeden bedzie sie smial z wszystkiego co go otacza, drugi sie rozluzni i przejdzie rozmowe po masle, a trzeci po piwie szybko zamula? Kazdy z nas wie jak dzialaja na nas substacje i uzywa ich wg roznych sytuacji. Bo wiedzac, ze zamulamy po piwie nie wypijemy, a wypalajac fajke czujemy sie lepiej, to owszem czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:43, Sarturias napisał:

Jaja se robisz, czy nabijasz posty? Gały są czerwone już po jednych skręcie. Długotrwałe
palenie powoduje stałe podkrążenie oczu, a po spaleniu kilku skrętów ("a nawet paru")
człowiek wygląda naprawdę nieciekawie. Swoją drogą wypalić kilka skrętów solo to naprawdę
wyzwanie.

Ja nie wiem co ty palisz ale to nie jest trawa chyba (a moze w 10%), moze gosciu po wiaderku bedzie tak mial a nie po pojedynczym skrecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyliscie ale temat ma 2 strony i duza wiekszosc ludzi wypowiadajacych sie w tym temacie jest za legalizacja a co za tym idzie palila juz kiedys zielsko. Wniosek nasuwa sie jeden - gram.pl to strona ćpunów... Oczywiscie jest to zart z mojej strony ale czytajac posty Humana lub Sarturiasa mozemy wysnioskowac ze jestesmy ćpunami i jestesmy na marginesie spoleczenstwa... Litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:45, Starscream napisał:

Ja nie wiem co ty palisz ale to nie jest trawa chyba (a moze w 10%), moze gosciu po wiaderku
bedzie tak mial a nie po pojedynczym skrecie


Cóż, taka jest prawda. Nie wymyśliłem sobie tego jak jakiejś bajeczki tylko piszę to co sam widziałem (pękające krwinki w oczach występują u każdego - nałogowego, czy też nie) i nic na to nie poradzisz. Może popatrz czasem do lustra jak sobie zażyjesz ;) A może pójdźmy innym tokiem rozumowania, może dla Ciebie skręt to 0,01 grama? 1 normalny skręt to kilkanaście tzw buchów, a od spalenie takiej ilości chcąc nie chcąc krwinki będą pękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:51, Makus89 napisał:

ale czytajac posty Humana lub Sarturiasa mozemy wysnioskowac ze jestesmy ćpunami i jestesmy
na marginesie spoleczenstwa... Litosci...


20 lat na karku, ale móżdżek 10 latka. Nie wiem czy czytałeś temat od początku ale jest tam napisane, że ganję paliłem i palę od czasu do czasu. Nikogo z Was nie określam mianem ćpuna, nie napisałem też że palenie jest złe samo w sobie i nie napisałem, że jesteście na marginesie społecznym. Czytaj uważnie a potem odpowiadaj na posty.

W moich postach stwierdziłem tylko pewne fakty i opisałem jakie mogą być konsekwencje palenia. Jak chcesz palić to sobie pal - nikomu tego nie bronie, ale nie zmienia to faktu, że nie jestem za legalizacją marihuany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 16:51, Makus89 napisał:

Nie wiem czy zauwazyliscie ale temat ma 2 strony i duza wiekszosc ludzi wypowiadajacych
sie w tym temacie jest za legalizacja a co za tym idzie palila juz kiedys zielsko.

Reszta posta już jest nieważna, bo ten wniosek wziąłeś niewiadomo skąd. Niby czemu za legalizacją są tylko ci, którzy palili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na to nie zwracalem uwagi, ja mam non stop zaczerwienione bialka (ledwo dostrzegalnie, ale chyba od zawsze), np jak bylem nieraz na haju to nikt nie zauwazal ze cos wypalilem, nawet moja mama.
Widzialem gosci po paru skretach po ktorych nie bylo jakos widac specjalnie (nie mowie tu o paleniu 10 jednoczesnnei oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nt legalizacji w Holandii jakos maja zlegalizowana trawe i co? I nikt sie nie upala 50 skretami na minute tylko pala dla relaksu tak jak my pijemy alkohol, jestem pewien ze w polsce byloby podobnie, pewnie na poczatku wszyscy niepalacy by sie rzucili a pozniej by sie to juz uspokoilo i bylo na porzadku dziennym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:00, Starscream napisał:

Widzialem gosci po paru skretach po ktorych nie bylo jakos widac specjalnie (nie mowie
tu o paleniu 10 jednoczesnnei oczywiscie).

Ja codziennie widzę ludzi o oczach czerwonych jak dupa szatana. i to nawet po jednym dwóch skrętach, wszystko zależy od jakości. chociaż to prawda, że nie zawsze po skręcie widać. ale już butelka, czy cokolwiek innego daje że tak to ujmę murowany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:03, Starscream napisał:

Jeszcze nt legalizacji w Holandii jakos maja zlegalizowana trawe i co?


Właśnie, tu nie jestem tego taki pewien. Nie znam konstytucji tego kraju, by temu zaprzeczyć, ale dziś (już o tym pisałem) w TVN24 mniej więcej o godzinie 10:30 był człowiek, który stwierdził, że legalizacja ganji w Holandii to mit. Może to prawda i legalność palenia marihuany opiera się na czym innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:04, Kryhuu napisał:

> Widzialem gosci po paru skretach po ktorych nie bylo jakos widac specjalnie (nie
mowie
> tu o paleniu 10 jednoczesnnei oczywiscie).
Ja codziennie widzę ludzi o oczach czerwonych jak dupa szatana. i to nawet po jednym
dwóch skrętach, wszystko zależy od jakości. chociaż to prawda, że nie zawsze po skręcie
widać. ale już butelka, czy cokolwiek innego daje że tak to ujmę murowany efekt.

Slyszalem od kumpla histroie ze kiedys zapalili taki syf ze mieli deski po paru buchach, zalezy od kogo kupujesz (albo hodujesz wlasna). Mi się nigdy takie cos na szczescie nie zdarzyło.
A z butelki nigdy nie paliłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:06, Sarturias napisał:

> Jeszcze nt legalizacji w Holandii jakos maja zlegalizowana trawe i co?

Właśnie, tu nie jestem tego taki pewien. Nie znam konstytucji tego kraju, by temu zaprzeczyć,
ale dziś (już o tym pisałem) w TVN24 mniej więcej o godzinie 10:30 był człowiek, który
stwierdził, że legalizacja ganji w Holandii to mit. Może to prawda i legalność palenia
marihuany opiera się na czym innym?

W Holandii marihuane można legalnie kupować w tzw. coffee shopach, max. 5 g. I nie jestem pewien, czy palić można tylko tam, czy w innych miejscach też. Sądzę, że np. w domach również A więc sprzedaż i używanie marihuany są tam legalne, za to hodowla już nie. Właściciele coffee shopów zazwyczaj sami, nielegalnie ją uprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 17:06, Sarturias napisał:

> Jeszcze nt legalizacji w Holandii jakos maja zlegalizowana trawe i co?

Właśnie, tu nie jestem tego taki pewien. Nie znam konstytucji tego kraju, by temu zaprzeczyć,
ale dziś (już o tym pisałem) w TVN24 mniej więcej o godzinie 10:30 był człowiek, który
stwierdził, że legalizacja ganji w Holandii to mit. Może to prawda i legalność palenia
marihuany opiera się na czym innym?

Slyszalem ze maja z tego spore zyski (panstwo), wiec nie wiem jak z tym do konca jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować