Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 22:45, StaryCapiur napisał:

Fumiko, obejrzyj prosze na YT '' The union '' , mam cichą nadzieje że zmienisz zdanie...

Wrzucacie prośbę o obejrzenie The Union już chyba z setny raz i jestem prawie pewien że ci którzy się tu w miare aktywnie udzielają widzieli ten film i raczej on ich nastawienia nie zmieni. Bo jak już wspomniała Fumiko śmierdzi propagandą i jest bardzo jednostronny.

Dnia 25.05.2010 o 22:45, StaryCapiur napisał:

Legalizacja będzie, niedługo, napewno jeszcze za naszego życia. I nic na to nie poradzicie.

No żebyś się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I dlaczego jest tak

Dnia 26.05.2010 o 07:20, AleeeUrwal napisał:

że alkohol (Cholernie gorszy jak dla mnie) jest legalny, a marihuana nie?

A znasz inny argument bo powtarzanie tej samej śpiewki o gorszym X / Y / Z niż trawa jest bardzo nużące ...
>jak wypije półtora litra wódy to łeb mi na drugi dzień odpada i przez

Dnia 26.05.2010 o 07:20, AleeeUrwal napisał:

cały dzień czuje sie jak zwłoki.

Pij mniej albo i w ogóle.
>I dlaczego taki syf jest legalny? Nie rozumiem tego

Dnia 26.05.2010 o 07:20, AleeeUrwal napisał:

kraju.

Domyśl się.
>bo jak można bluzgać i być przeciw czemuś,

Dnia 26.05.2010 o 07:20, AleeeUrwal napisał:

czego w życiu nie spróbowaliśmy?

Spoko ... bardzo dziecinne podejście ... nigdy nie brałem amfy to sobie wezmę i zobaczę czy naprawde to taki syf ... kpisz czy o drogę pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 13:02, AleeeUrwal napisał:

Jedyne co przyznam to to, że jaranie niby nie uzależnia, ale ja już tak pale z 8, prawie
9 lat, i niby mogę tam żyć bez palenia, ale zawsze jak sobie wieczorkiem wrócę do domu
z pracy, albo siedzę u narzeczonej, to coś tam w głowie mi mówi "ale bym sobie zajarał".
;D

Taa ... oszukuj siebie dalej, niby nie uzależnia ale już ciężko ci bez niej żyć i sam sobie wkręcasz że możesz egzystować bez i zarzucić w każdej chwili, typowe oznaki uzależnienia - pytanie tylko jak głębokiego.

Dnia 26.05.2010 o 13:02, AleeeUrwal napisał:

Ale rzucić to mogę w każdej chwili w sumie, ale po co? ;)

Jak nie wiesz po co, to można tylko się pośmiać z ciebie bo poużalać już chyba nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2010 o 14:33, Tyler_D napisał:

> Ale rzucić to mogę w każdej chwili w sumie, ale po co? ;)
Jak nie wiesz po co, to można tylko się pośmiać z ciebie bo poużalać już chyba nie ma
po co.


Dlaczego pośmiać? Ja też bym mógł przestać palić, ale nie przestane, bo to lubie, sprawia mi cholerną przyjemność... większa niż picie alkoholu np.

>Nie ... dopieprzają się jak przykładowo napity w miejskim autobusie zaczepiając albo dosiadając się do kogoś i pieprząc od rzeczy, czasem z wyraźnym agresorem w oczach.

Ehh brak słow, nie skomentuje tego nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 14:21, Tyler_D napisał:

Nie ... dopieprzają się jak przykładowo napity w miejskim autobusie zaczepiając albo
dosiadając się do kogoś i pieprząc od rzeczy, czasem z wyraźnym agresorem w oczach.


Nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale taaakie głupoty gadasz. Naprawdę. Agresor w oczach, staary.

Sam gadasz że omijasz ich łukiem, a ja się z takimi zadaje, kumpluje. Mam większe doświadczenie, wiem jak się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 15:09, Arkads napisał:

Nie wiem gdzie Ty żyjesz

Nie gdzie ale między kim. Poza tym ty i tak wiesz lepiej prawda? No więc po co sobie w ogóle trud zadajesz i odpisujesz?

>Sam gadasz że omijasz ich łukiem, a ja się z takimi zadaje, kumpluje. Mam większe doświadczenie, wiem jak >się zachowują.
Nie tyle co omijam co staram się omijać a trawa jest na tyle popularna że wszędzie, nawet twarzą w twarz prędzej czy później trafi się na jakiegoś czubka.

StaryCapiur -> dlaczego pośmiać? Bo takie zachowanie jest zwyczajnie dziecinne.

Edit: heh ... wstydzimy się wulgaryzmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 15:11, Tyler_D napisał:

Nie tyle co omijam co staram się omijać a trawa jest na tyle popularna że wszędzie, nawet
twarzą w twarz prędzej czy później trafi się na jakiegoś czubka.



No niestety, My palacze musimy kiedyś trafić na takiego Czubka twarzą w twarz.. (patrz autor powyższego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2010 o 15:18, StaryCapiur napisał:

No niestety, My palacze musimy kiedyś trafić na takiego Czubka twarzą w twarz.. (patrz
autor powyższego posta)

Masz u mnie piwo :d Ja juz sie ani nie udzielam w tym temacie ale sledze wszystko na biezaco z tym ze z Tylerem nie wygrasz. On wie wszystko najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>On wie wszystko najlepiej.
Heh ... to w was po prostu leży problem bo część z was nie uznaje innych racji niż tylko wasze. A StaryCapiur pisząc takie posty jak powyżej pokazuje tylko jak bardzo jest dziecinny i żałosny - reszta zresztą też. Prymitywizm przez was przemawia i tyle, jedyną waszą obroną są załosne wycieczki osobiste. Jacy ludzie takie "argumenty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:18, Tyler_D napisał:

>On wie wszystko najlepiej.
Heh ... to w was po prostu leży problem bo część z was nie uznaje innych racji niż tylko
wasze. A StaryCapiur pisząc takie posty jak powyżej pokazuje tylko jak bardzo jest dziecinny
i żałosny - reszta zresztą też. Prymitywizm przez was przemawia i tyle, jedyną waszą
obroną są załosne wycieczki osobiste. Jacy ludzie takie "argumenty".


Za to Ty masz zajebiste argumenty..

napisałeś : "Nie tyle co omijam co staram się omijać a trawa jest na tyle popularna że wszędzie, nawet twarzą w twarz prędzej czy później trafi się na jakiegoś czubka."

Poczułem się obrażony, więc odpowiedziałem jak odpowiedziałem.

Spójrz na swój post, i powiedz czy nie pokazuje jak bardzo jesteś dziecinny i żałosny.

Prymitywizm To przemawia przez Ciebie koleszko..

"w dupie byłeś, gówno widziałeś" więc skończ wygłaszać najlepiej w tym temacie swoje spostrzeżenia bo mnie Kur*ica łapie jak to czytam. w sczególności opierając sie na tym co wyczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:25, StaryCapiur napisał:

napisałeś : "Nie tyle co omijam co staram się omijać a trawa jest na tyle popularna że
wszędzie, nawet twarzą w twarz prędzej czy później trafi się na jakiegoś czubka."

No bo trafiłem chcąc nie chcąc na paru takich i niespecjalnie mi się spodobało ich zachowanie, niby do kogo mam mieć pretensje jeżeli nie do nich samych? Wystarczy trochę pomyśleć.

Dnia 26.05.2010 o 17:25, StaryCapiur napisał:

Poczułem się obrażony, więc odpowiedziałem jak odpowiedziałem.

Próbując w czysto prostacki sposób komuś "pojechać" nazywając kogoś czubkiem - świetny argument doprawdy. Pogratulować pomyślunku.

Dnia 26.05.2010 o 17:25, StaryCapiur napisał:

Spójrz na swój post, i powiedz czy nie pokazuje jak bardzo jesteś dziecinny i żałosny.

Ja przynajmniej mam podstawy by nazywać palaczy [ część z nich na pewno ] idiotami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 17:30, Tyler_D napisał:

Ja przynajmniej mam podstawy by nazywać palaczy [ część z nich na pewno ] idiotami.



oo ...część z nich powiadasz, tutaj może i się zgodze, bo jak ktoś jest Jeb**ęty, to jest , ale palenie nie ma nic do tego. W szczególności idiotami możesz nazwac 14 letnich gówniarzy, którzy palą żeby być fajnym, pro elo ziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwali Ci się że sam się zreflektowałeś i zmieniłeś treść swojego posta ale następnym razem zrób to zanim go dodasz.

To All
Zapanujcie trochę nad nerwami bo widzę że zaczynają was trochę ponosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dostałeś ostrzeżenie za niekulturalne słownictwo więc za ostatni akapit posta na którego odpowiadam daję Ci degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 18:13, Karharot napisał:

Już dostałeś ostrzeżenie za niekulturalne słownictwo więc za ostatni akapit posta na
którego odpowiadam daję Ci degrad -1.


Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ''odpinam'' sobie ten temat, bo dyskusja z kimś takim jak ten cały Tyler_D nie ma sensu. On żyje w jakimś innym świecie gdzie każdy ma agresor w oczach i nóż w kieszeni, a w autobusach gwałcą babcie. Mam nadzieje że kiedyś przestaniesz gadać takie głupoty i zgrywać profesora, sam zapalisz, i zamkniesz za przeproszeniem swoją mordę na wieki wieków. Z fartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz czyste konto więc za przedostatnie zdanie otrzymujesz jedynie ostrzeżenie.
Różne osoby mają różne zdania, jeśli chcecie prowadzić między sobą dyskusje to używajcie argumentów a nie bluzgów, jeśli natomiast na dyskusji wam nie zależy zawsze możecie się najzwyczajniej ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2010 o 16:55, StaryCapiur napisał:

Tyle w temacie, Głosować Na Niego ! :D

Z obecnych kandydatów na prezydenta, tylko Korwin-Mikke jest dobrym wyborem jak dla mnie. ;)
A to tylko kolejny z powodów żeby na niego głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować