Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

A po co się kłócić o to, co jest lepsze, a co gorsze. Z zasady nie powinno się:

- pić alkoholu, bo powoduje takie zniszczenia w organizmie, że powinni zakazać jego sprzedaży.
- palić tytoniu, bo to droga na tamten świat, zaraz po alkoholu to drugi legalny narkotyk
- kłuć się, bo to już kompletna narkomania
- pić kawy, bo kofeina uzależnia i powoduj tzw. syndrom odstawienia, można nawet dostać wylewu od ciśnienia ;)
-palić marihuany, bo to narkotyk, choć nie uzależnia jak tytoń i alkohol, ale narkotykom mówimy zdecydowane nie z zasady
-ani jeść słodyczy (otyłość, cukrzyca)
-ani jeść tłustego (miażdżyca, cholesterol, zawały)
-ani grilowanego i smażonego ( rakotwórcze węglowodory aromatyczne i cała gama innych paskudztw)

No, i po zabawie ;). Najlepiej się zebrać do kupy i poczytać książki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:22, palpatine napisał:

-ani jeść tłustego (miażdżyca, cholesterol, zawały)
-ani grilowanego i smażonego ( rakotwórcze węglowodory aromatyczne i cała gama innych

Tu się nie zgodzę - zdrowy człowiek który nie nic nie choruje, nie ma wad wrodzonych ani specjalnej diety z tych czy innych powodów potrzebuje tak cukrów, tłuszczy jak i białek. Wszystkie one są potrzebne w mniejszym lub większym stopniu organizmowi także całkowity wegetarianizm jak i opychanie się tylko i wyłącznie rzeczami tłustymi ma niewiele wspólnego ze zdrowym odżywianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto sie klocic z Tylerem bo on po prostu ma mala wiedze. Praktyczna i ksiazkowa
Sorry, korekta: on nie posiada zadnej wiedzy na temat medycyny. Wynika z jego postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:46, StaryCapiur napisał:

> Nie mogłem znależć innego tematu.W nazwie jest palenie to właśnie dlatego wybrałem
ten
> temat.Zobaczcie to:
> http://www.figa.pl/2-latek-nalogowym-palaczem-Wypada-40-papierosow-dziennie-Wideo-a682



hahahah , młody wymiata, szlug mu pasuje :D



Tylko dlaczego rodzice mu na to pozwalają?Może dlatego, że są nie wykształceni i nie wiedzą co to powoduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:56, matis9988 napisał:

Tylko dlaczego rodzice mu na to pozwalają?Może dlatego, że są nie wykształceni i nie
wiedzą co to powoduje?

Chyba poinformowani. Nie trzeba miec fakultetu zeby wiedziec ze palenie 2 paczek dziennie szkodzi:D A w takim wieku to juz w ogole. pewnie jacys idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:00, Starscream napisał:

> Tylko dlaczego rodzice mu na to pozwalają?Może dlatego, że są nie wykształceni i
nie
> wiedzą co to powoduje?
Chyba poinformowani. Nie trzeba miec fakultetu zeby wiedziec ze palenie 2 paczek dziennie
szkodzi:D A w takim wieku to juz w ogole. pewnie jacys idioci



Na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:56, matis9988 napisał:

Tylko dlaczego rodzice mu na to pozwalają?Może dlatego, że są nie wykształceni i nie
wiedzą co to powoduje?


Może zwyczajnie mają dobro dziecka tam gdzie słońce nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:32, Starscream napisał:

Nie warto sie klocic z Tylerem bo on po prostu ma mala wiedze. Praktyczna i ksiazkowa
Sorry, korekta: on nie posiada zadnej wiedzy na temat medycyny. Wynika z jego postow


Wypowiadał się Graffis który wiedzę medyczną ma teoretyczną i praktyczną - to samo.
Wypowiadał się Krzysztof-Marek który jest farmaceutą - to samo.

Więc nie pieprz że to kwestia posiadanej wiedzy a nie Twojego zakutego upalonego łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:08, Fumiko napisał:

Więc nie pieprz że to kwestia posiadanej wiedzy a nie Twojego zakutego upalonego łba.

ZGłaszam to moderatorom, nie bede tolerował chamstwa.
Troche kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:14, Starscream napisał:

ZGłaszam to moderatorom, nie bede tolerował chamstwa.
Troche kultury.


A zgłaszaj, zgłaszaj hipokryto, miłej zabawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2010 o 19:15, Fumiko napisał:

A zgłaszaj, zgłaszaj hipokryto, miłej zabawy ;-)

Zgłoszenie już poszło. Mam nadzieję że moderatorzy potraktują to poważnie, takie rynsztokowe zachowanie nie powinno miec miejsca. Ani tutaj ani nigdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:18, Starscream napisał:

Zgłoszenie już poszło. Mam nadzieję że moderatorzy potraktują to poważnie, takie rynsztokowe
zachowanie nie powinno miec miejsca. Ani tutaj ani nigdzie indziej


Przekwalifikowujesz się na komedianta? Bo sama mogę znaleźć tak ze 30 Twoich postów które przy moim "rynsztoku" są co najmniej główną arterią kanalizacyjną miasta.

Hipokryzja FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:08, Fumiko napisał:

Wypowiadał się Graffis który wiedzę medyczną ma teoretyczną i praktyczną - to samo.
Wypowiadał się Krzysztof-Marek który jest farmaceutą - to samo.


Czuję się pominięty :(
Aha, bo nie pasuję do Twojej wersji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:20, Fumiko napisał:

Przekwalifikowujesz się na komedianta? Bo sama mogę znaleźć tak ze 30 Twoich postów które
przy moim "rynsztoku" są co najmniej główną arterią kanalizacyjną miasta.


Może lepiej skończmy ten spam. Złamałaś regulamin, ja to zgłosiłem, nie pogrążaj sie już. Troche mi przykro że internet tak zszedł na psy. Pamiętam że jeszcze pare lat temu sytuacje takie jak ta nie miały miejsca. Teraz internet zalewa fala chamstwa i wulgaryzmów.
Pozdrawiam i uważam naszą rozmowę za zakończoną. Nie będe się zniżał do twojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:23, Budo napisał:

Czuję się pominięty :(
Aha, bo nie pasuję do Twojej wersji :(


Ale Ty medycyny ani farmacji nie studiujesz przecież.

@Starscream: wiesz co, przejrzyj własne stare posty zanim coś takiego napiszesz. No chyba że wydźwięk komiczny zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:25, Fumiko napisał:

Ale Ty medycyny ani farmacji nie studiujesz przecież.


Eee, i? Też jestem w temacie, teoretycznie i praktycznie, co studiowałem to już pisałem. A Graffis to na którym roku byl, drugim? U nas się na takich wołało kurczaki (bo nieopierzone) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 19:29, Budo napisał:

A Graffis to na którym roku byl, drugim? U nas się na takich wołało kurczaki (bo nieopierzone)
:P


A nie wiem, złapię to spytam, wiem że w Polsce jest na niższym niż powinien przez rozbieżności programowe w stosunku do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh geez ... widzę że chwilowo zebrała się "stara" ekipa tego tematu naraz i już się dzieją ciekawe rzeczy. Jak nazywać palaczy ćpunami to niedobrze bo się obrażają wielce. Jak na "nas" ktoś wjeżdza i nazywany jest czubkami / żałosnym to jest wszystko w porządku i jest to po prostu "obrona na obrażanie" ... jak widać ''logika'' Kalego wciąż aktualna w pewnych kręgach. A Starscream ze swoją akcją przeciwko chamstu jest co najmniej zabawny. ;-D Budo też jak widzę wraca do starych metod ... ktoś tu pisał o Korwinie ... dajcie spokój, różni już byli w naszym rządzie od czystego oszołomstwa po w miarę normalnych polityków [ niewielu ale zawsze ] ale tacy jak on to powinni mieć zakaz dożywotni startowania w wyborach, no a propozycja legalki ... heh, jak to niewiele trzeba żeby lud za kimś poszedł ślepo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować