Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O seksie w grze Dragon Age: Origins

89 postów w tym temacie

Mało to gołębi i wróblów w miastach? Chyba już wiem, skąd się biorą... Pariah pewnie dużo przebywa na krakowskim rynku xD A co do gry, to jakie ma wymagania? Nie chce mi się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 21:41, Longer napisał:

Bo to nie od miejsca zamieszkania zależy tylko od tego ile ma pod czaszką organów potrzebnych do myślenia.

Zależy też od dostępności... ehem... materiału do realizacji pomysłów zrodzonych pod tą czaszką. Nie da się ukryć, że ilość zwierzaków na wsi jest większa i rzeczywiście jeśli ktoś trafia do szpitala w związku z taką aktywnością to raczej z poza obszarów miejskich. Co wcale nie znaczy, że każdy mieszkaniec wsi praktykuje coś takiego i jakbyście chwilę ostygli i przeczytali uważnie co Pariah napisał to zauważylibyście może, że nie sugerował on, że całe polskie wsie się tak zabawiają. Zasugerował jedynie, że tam łatwiej jest na takie sytuacje trafić (co ma swoje podstawy). Prawdą też jest, że regiony miejskie mają swoją porcję dewiacji.
A właśnie - mowa tu nie o perwersji, a dewiacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2009 o 21:54, Graffis napisał:

Zależy też od dostępności... ehem... materiału do realizacji pomysłów zrodzonych pod
tą czaszką.


Tak czy inaczej nikt normalny, szary przeciętny Kowalski na taki "pomysł" raczej nie wpadnie ;)

>Nie da się ukryć, że ilość zwierzaków na wsi jest większa i rzeczywiście

Dnia 04.11.2009 o 21:54, Graffis napisał:

jeśli ktoś trafia do szpitala w związku z taką aktywnością to raczej z poza obszarów
miejskich. Co wcale nie znaczy, że każdy mieszkaniec wsi praktykuje coś takiego i jakbyście
chwilę ostygli i przeczytali uważnie co Pariah napisał to zauważylibyście może, że nie
sugerował on, że całe polskie wsie się tak zabawiają. Zasugerował jedynie, że tam łatwiej
jest na takie sytuacje trafić (co ma swoje podstawy). Prawdą też jest, że regiony miejskie
mają swoją porcję dewiacji.
A właśnie - mowa tu nie o perwersji, a dewiacji ;)


Ostygli? Nie muszę bo nie jestem zdenerwowany itp...po prostu nie raz się już słyszało różne opinie na temat osób pochodzących ze wsi. Rozumiem, że w centrum miasta nikt nie hoduje krów, koni itd...ale podobnie jest też na wsi..Wieś to nie znaczy, że każdy od razu trzyma w stodole trzodę chlewną ;) Nie wszyscy są rolnikami. Zresztą jeśli nawet taki osobnik ma jakieś skłonności to uważam, że nie biorą się one z miejsca zamieszkania, przykładowo z internetu, nawet ze zwierzętami panie się na różnych filmikach zabawiają ;] Ale z drugiej strony też masz po części rację...
A co do Pariaha..to mógł to trochę inaczej napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie miałem zamiaru nikogo urażać, źle się wyraziłem i opacznie mnie zrozumiano ;) Nie tyle chodziło mi o ludzi ze wsi (większość mojej rodziny pochodzi z terenów wiejskich właśnie) ale raczej właśnie o rejony. Wiesz w mieście ciężko się "dewiantowi" załapać na owieczkę, czy kozę, bo tą to chyba w telewizji widzieli.
Inaczej - takie sytuacje zdarzają się najczęściej na terenach gdzie jest duży dostęp do "inwentarza", jeszcze częściej w miejscach oddalonych od większych skupisk ludzi, gdzie opinią publiczną mało kto się przejmuje i co najwyżej sąsiedzi potem plotkują... ( oczywiście nie uwzględniam tu zoofilii internetowej uprawianej w centrum miasta przy kamerce i dla pieniędzy) Podsumowując - jeśli w naszych czasach to występuje, to nie wiem czemu takie wielkie zdziwienie w świecie Dragon Age, gdzie lord sypia z panną młodą podwładnego a przez świat przelewa się fala spaczonych złem potworów

Jeśli obraziłem kogoś z terenów wiejskich to jeszcze raz przepraszam, nie takie miałem intencje

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Moralność amerykańska...
Gdyby przemoc tak klasyfikowali jak seks, to Królik Bugs czy Kaczor Donald dostaliby znaczek od 21 lat i bez możliwości sprzedawania w sklepach. Typowy absurd.

Z tego co zostało napisane wynika, że DA można spokojnie dać czytającym dzieciom, czyli co bardziej rozgarniętym sześciolatkom. ;) No chyba, że przemilczany został temat nienawiści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 02:30, Olamagato napisał:

Heh. Moralność amerykańska...
Gdyby przemoc tak klasyfikowali jak seks, to Królik Bugs czy Kaczor Donald dostaliby
znaczek od 21 lat i bez możliwości sprzedawania w sklepach. Typowy absurd.


Pod względem nagości też. Kaczor Donald zwykle biega bez spodni/spódnicy tylko po kąpieli zakrywa dół ręcznikiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy dewiacjach jesteśmy to komu się na forumową nekrofilię zebrało? :)

Przy okazji - w dwóch z trzech recenzji, z którymi dane było się zapoznać, recenzentom wymsknęło się, że seks z towarzyszem z drużyny, ma (wbrew wszelkim pozorom) mieć znaczenie i wpływ na dalszą rozgrywkę - czas pokaże czy tak jest naprawdę.

A co do burdelu - dobrze, że jest. Podobnie jak we wspomnianych już Falloutach (1 i 2 - jedynych słusznych :P) czy Arcanum sprawia, że przedstawiony świat jest tą odrobinkę bardziej wiarygodny. Kto chce, może odwiedzać, kto nie - może wymownie fukać przechodząc obok.
Osobiście odwiedzę na pewno, nie żeby mnie kręciło oglądanie pojękujących pikseli w bieliźnie - po prostu mam randkę z pewnym krasnoludem:
http://www.gametrailers.com/video/review-hd-dragon-age/58517

No one can resist the DWARF! Hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować