Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie ekranizacji GTA

25 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 13:45, The_Nemezis napisał:

Czy złożoność tej gry polega na ciągłym pogadaj, pojedź, ukradnij/weź/zabij, wróć?


A czego ty wymagasz od gier? :D Jakiś schemat muszą mieć.
Zresztą i tak to jedna z najsłabszych części z tej serii.
Nie wiem po co ekranizować GTA skoro można zrobić dobry film sensacyjny i bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 13:52, SpecShadow napisał:

Nie wiem po co ekranizować GTA skoro można zrobić dobry film sensacyjny i bez tego.

Zgadzam się. Takich produkcji o gangsterach jest mnóstwo, a prawdopodobnie film GTA wyróżniałoby jedynie miasto LC/VC/SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech nie ekranizują gry tylko niech dadzą Noko Belic, ten sam klitat( przekleństwa, przemoc itp), te same miasto, ale w nowej fabule. Gdyby był taki film, wiem że od razu byłby jednym z lepszych filmów.Tylko niech fabułę wymyśli ekipa rock star a nie jacyc scenarzyści z hoolywood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam tytuł GTA to już sukces dla filmu. Mam nadzieję że faktycznie przyszłe ekranizacje będą miały wysoki poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Masik masz racje ze Vice City by pasowalo... ale ogulnie rzecz biorac ekranizacje gry takiej jak GTA.. nie oplacalne beda bo.. sami wiecie. No ale dobrze zrobili ze wstrzymali sie z pracami nad tym... no mam nadzieje ze nikt legendy GTA nie zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial bylby znacznie rozsadniejszym rozwiazaniem, gry z tej serii sa zbyt rozbudowane, zeby zrobic z nich trzy- czy nawet czterogodzinny film, w ktorym co drugi watek jest potraktowany po macoszemu, a o co trzecim slowa nie ma... Serial powiedzmy 20 odcinkow po te trzy kwadranse to dobry pomysl, ale R* pewnie i tak powie "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA to naprawdę świetna gra, ale według mnie, jako film by się nie sprawdziła. Byłby po prostu kolejny film o bandytach, jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz się przekonałem ile jest warte "nie" według Rockstara. Na szczęście niewiele, dzięki czemu mogę cieszyć się GTAIV na moim piecu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze.
Powiedzmy sobie szczerze sukces GTA opiera się na otwartym świecie i możliwości wcielenia się w tego złego a nie na fabularnym bogactwie. Nie ma tam nic na tyle wyjątkowego by bić o prawa do ekranizacji - film byłby zwykłym skokiem na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc było mi to obojętne, czy film powstanie, czy nie. Nie będę za nim płakał, lecz z drugiej strony mógłbym z ciekawości obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować