Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 na pewno nie w tym roku

29 postów w tym temacie

Według mnie to Crytek ogłosił Crysis 2 a nie "Crytej" :D W jedynkę nie grałem, do dwójki się również nie przymierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2009 o 16:13, Lordpilot napisał:

Pecetowego "Dirta 2" przesunięto o 3 miechy żeby dołożyć obsługę DX 11. Można ? Można.

pytanie, ile w tym prawdy (gry i karty graficzne obsługujące DX10 pojawiły się przed vistą, po prostu opcje DX10 były zablokowane dopóki nie zmieniło się systemu. Dirt w końcu też będzie działał pod kartami na DX10 i 9), a ile w tym bełkotu mającego zamaskowac opóźnienie premiery chęcią podbicia zysków na konsolach. Umówmy się, o DX11 jest tak cicho, że zapowiada się powtórka z DX10 - kilka detali których nawet byś nie zauważył, a które uzyskałbyś bez problemu na DX9.

Dnia 27.07.2009 o 16:13, Lordpilot napisał:

Crytek to firma pecetowa - to konsole dostaną konwersję, więc nie ma o co sie burzyć.

Ale wydawca to EA. Zresztą- zobaczymy. Wolę być miło zaskoczony niż się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome od dawna. A kiedy powinien wyjść Crysis 2? Obstawiam, że zimą 2011. Październik, Listopad etc. Jak mają zrobić godną kontynuację to niech swój produkt dopieszczą. A co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urgh, grafika przepaskudna w porównaniu do Crysisa, silnik powinien nosić nazwę "CryEngine 0,5" a każdy chyba wie, że jest tylko jedna 0,5 :P
No ale nie na grafice się to kończy, ciekawi mnie jak z AI, fizyką czy wielkością poziomów.
Ktoś wspomniał że "na PC wypuszczą lepszą wersję", uznam to za ukryty sarkazm bo z rzeczywistoscią raczej nie będzie miało wiele wspólnego.
@InterFejS: dzisiaj o dopieszczaniu trudno mówić, raczej "doprowadzenie do przyzwoitej formy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą się nie spieszyć z wydawaniem. I tak nie przeszedłem jeszcze nawet pierwszej części (ale mam taki zamiar!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować