Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers: Revenge of the Fallen - The Game - recenzja

12 postów w tym temacie

gram.pl

Są duzi i potrafią zmieniać się w samochody oraz samoloty. Transformersi – podbijali już karty komiksów, ekrany telewizorów i kin, a także komputery i konsole. W Transformers: Revenge of the Fallen - The Game po raz kolejny zawitaliśmy do ich świata. Przeczytajcie, co tam znaleźliśmy.

Przeczytaj cały tekst "Transformers: Revenge of the Fallen - The Game - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie kupię i zagrać też nie zagram ;] 120 zł na ceneo to chyba za wysoka cena. Za to wolę kupić Too Human albo SW THU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra naprawde odpowiada :)
Sam jestem wielkim fanem Transformers i doceniam to ze wrescie powstala jakas porzadna egranizacja.
Naprawde ja ta gre polecam kazdemu :D
Aha jak ktos gra na PC to niech uzywac pada z PS3 bo waaarto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pierwsza część gry - do chrzanu... Optymalizacja kuleje, sterowanie (czy to pad, czy to klawiatura) także, grafika też jakoś nie powala, misje nudne jak brudne okno. Dlaczego Bumblebee może rozmawiać? Cena powinna wynosić nie więcej niż 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Transformery", ewentualnie "Transformerzy", ale nie Transformersi. Robienie liczby mnogiej od liczby mnogiej to błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Little...
Ale wiesz że gra rozejdzie się przynajmniej w setkach tysięcy sztuk*? Ostatnio jak byłem w empiku widziałem malca (9-10 lat) który patrząc na okładkę Terminator: Salvation (Taka fajna, zuowroga czacha!) mówił coś w stylu "Ale faajna gra"... Komuś spodobał się film, a że gra okazjonalnie to się nie zna na jakości filmówek i kupi...
*A może i milion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet fajna jak gra się dla rozrywki a nie doszukuje skomplikowanej grafiki i zróżnicowania.
Odprawy w bazie są głupie i je pomijałem.

Tylko nie przypominam sobie żebym grał The Fallen nim nie można było grać, chyba ze po przejściu gry bo ja jak to zrobiłem to od razu usunąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega grę już ma, i co mowi mi tylko że gra nie zachwyca szczególną fabułą, i że jest to tylko ciągłe nawalanie w roboty.. ponawalać to ja sobie moge na multi w każdej innej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować