Zaloguj się, aby obserwować  
Vathored

Wolfenstein - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 22:46, Pawlo09 napisał:

W ile można ukończyć tą grę?

Zależy.
Jeśli będziesz usilnie szukać całego złota i wszystkich dokumentów,które są poukrywane na mapie to może się rozgrywka przedłużyć.
Ja raczej tego nie robiłem,więc grę przeszedłem w około 5h(tak mi się wydaje).Tyle , że to było na najniższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie łatwa ta gra ^^ Gram na 3/4 i jest niesamowicie łatwo. Chyba za dużo weterana w CoD 4 :P

Dobra - obrazek z serii "śmieszne sytuacje w grach". Tutaj akurat Niemcy artystycznie prezentują śmierć.

20090831194139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein to, moim zdaniem, gra bardzo fajna. Przede wszystkim bardzo podoba mi się ta walka (wymiana ognia), połączona z ukrywaniem się. Od strony grafiki, gra prezentuje się bardzo dobrze, ponieważ twórcy wycisnęli ze stareńkiego id Tech ostatnie soki. Dość rzec, że bardzo przyjemnie patrzy się na lokacje w grze i co do oprawy graficznej ogólnie nie mam zastrzeżeń. A jeśli chodzi o medalion... cóż, myślę, że bez niego grało by się lepiej. Po prostu to jest jeden z niewielu elementów w Wolfie, który jest dla mnie niepotrzebny. Mimo to fabularnie bez wątpienia ma on jakieś znaczenie, ale z samymi żołnierzami można sobie poradzić bez tych supermocy. A jak same moce? Hmm, na razie doszedłem w grze do dwóch mocy i prezentuje się to całkiem nieźle. Niestety, jednak mi bardziej podobał się "bullet-time" choćby w FEAR. Tu mamy klasyczne spowolnienie czasu. Sama gra natomiast ma w sobie coś takiego, że autentycznie chce się dalej grać, m.in. dzięki wcześniej wspomnianym znakomitym walkom. Widać też, że gra jest łatwa, ale w końcu jest ona kierowana do szerszej grupy odbiorców. Co do tych osłon, to oczywiście nie mamy tu rozwiązania znanego choćby z Gears of War, po prostu mówiąc, że możemy się w grze chować, miałem na myśli podbiegnięcie do jakiegoś obiektu i schylenie się. Do prawdy, jest to dla mnie lepsze, niż PRZYKLEJANIE się do obiektów. Niewątpliwie grę polecam, bo wciąga. Warto tu napomknąć ulepszeniach broni, mocy. Uważam, że to dość fajne rozwiązanie, bo dzięki temu nasz bohater może różnie walczyć. Podsumowując, wystawiam tej grze bez wahania 9/10. Fakt, znajdą się, jak w większości gier, wady, ale podczas gry praktycznie nie zwracamy na nie uwagi. Na koniec jeszcze oprawa audio. Hmm, nie rzuca się specjalnie w ucho, ale człowiek w tej grze nie na muzyce/odgłosach jest skupiony. Więc to akurat grze wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Czy komuś z was udało się zwiedzić pieczarę pod farmą ?? mam namyśli rejony, które widać z pomostów, które znajdują się po za główną trasą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zależy co masz na myśli mówiąc "komputer średniej klasy" :) Ale tak generalnie, to gra ma jak na dzisiaj bardzo niskie wymagania, w końcu jest to tylko ulepszony nieco silnik Dooma 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 15:21, Kreeg napisał:

No, zależy co masz na myśli mówiąc "komputer średniej klasy" :) Ale tak generalnie, to
gra ma jak na dzisiaj bardzo niskie wymagania, w końcu jest to tylko ulepszony nieco
silnik Dooma 3.

Bo pograłbym jednak na kompie, bo "strzelanki" na konsoli to jest jakieś szaleństwo:)
Mam Pentium 4 3,0 ghz 2 GB RAM i Radeona x 1600 512 mb. Da radę, czy nie mam się
co podpalać? No i cena też jest ważna w tej kwestii bo przecież gra na PC jest o połowę tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 20:41, Dark_elves napisał:

> No, zależy co masz na myśli mówiąc "komputer średniej klasy" :) Ale tak generalnie,
to
> gra ma jak na dzisiaj bardzo niskie wymagania, w końcu jest to tylko ulepszony nieco

> silnik Dooma 3.
Bo pograłbym jednak na kompie, bo "strzelanki" na konsoli to jest jakieś szaleństwo:)
Mam Pentium 4 3,0 ghz 2 GB RAM i Radeona x 1600 512 mb. Da radę, czy nie mam się
co podpalać? No i cena też jest ważna w tej kwestii bo przecież gra na PC jest o połowę
tańsza.


Spokojnie podzierży :) Spójrz na moją sygnaturkę pod postem to się przekonasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to się wkurzyłem :/
nie zabrałem w misji w szpitalu tej czerwonej umiejętności - empower i teraz zawiesiłem się na lotnisku, gdzie jest niezbędna - co za durna gra :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 00:28, Laid_back napisał:

to się wkurzyłem :/
nie zabrałem w misji w szpitalu tej czerwonej umiejętności - empower i teraz zawiesiłem
się na lotnisku, gdzie jest niezbędna - co za durna gra :[



Nic straconego. Misje można rozgrywać dowolną ilość razy i jeśli się nie mylę, to z pozycji dziennika możesz wybrać misję w szpitalu i zaznaczyć, aby przejść ją jeszcze raz. Mam nadzieję, że pomogłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misję przejść ponownie można, ale jestem w trakcie misji na lotnisku i tu jest problem... :/
Przerwać aktualnej misji nie można, a wczytanie sava misji w szpitalu spowoduje że stracę zaliczone misje już po szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie mnie to szczerze mówiąc nie dziwi, bo gra nie jest najzwyczajniej w świecie warta tych ponad 100zł, a za 50zeta to jest to już propozycja godna rozważenia i być może z tej przeceny skorzystam. Nowy Wolfenstein mnie niestety bardzo zawiódł i okazał się zwykła grą fpp jakich wiele, nie tego spodziewałem się po tym legendarnym tytule... Retrun to Castle Wolfensteion jest dużo, dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować