Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

63 postów w tym temacie

"twórcy planują umożliwić graczom przeżycie historii z perspektywy obydwu głównych bohaterów"

Rozumiem, że skoro to będzie gra MMO a do wyboru są dla graczy tylko 2 postacie, to będzie na serwerze biegało np. 1000 klonów jednej postaci i 2000 drugiej? Już widzę te rajdy, gdzie biegnie armia klonów :D Nie ma to jak różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem film i stwierdzam, że na podstawie tego dobre MMO nie wyjdzie. Coś w singlu, jakaś virtual nowelka by z tego nawet wyszła niezła, ewentualnie przygodówka, ale nie MMO... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast tego niech zrobią MMO książki "Kuchnia Polska"...znam pare osób co to czytały i na pewno kupia te gre ale nie zdołają jej zainstalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cienka książka, słaby film, czyli wyjdzie z tego crapowata gra :].
A to, że MMO jest teraz w modzie, a dopisek "RPG" awansuje grę wyżej, do grona tych "intelektualnych", to i robi się takie crapy, które z normalnymi RPG nie mają nic wspólnego. Jestem pewien, że gra posiadać będzie abonament, w końcu miliony napalonych nastolatek na pewno sypną groszem, aby zagrać w to "coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja p........
No to teraz pojechali na całego no nie maco... boooze :(
NIe dosc ze ksiazka i film to gniot totalny.. Taa.. pewnie mysla ze zrobia se jakiegos Blade i Simsy w jednym.
Kończ waść stydu oszczędz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubuś Puchatek i jego pedalski kumpel Krzyś byłby już lepszym mmorpem niż to coś. Albo Barbie mmo. Niech od razu połączą to dziadostwo z Buffy vampire killer i innymi plastikowymi, szkolnymi crapami. Myślałem, że to koreańce, chińczycy i japońce mają narąbane we łbie pod względem pomysłów i wymysłów, ale to tutaj mnie poraziło swą głupotą.
Jeśli projekt dojdzie do skutku można mieć tylko jedną nadzieję, że bardzo daleko odejdzie od swych korzeni książkowych/filmowych.
Osobiście zdecydowanie wolę tradycyjny World of Darkness i nie mogę się już tego doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzondam Włatcuf Móch MMO!!11

Ja zacząłem na kwestię powstawania MMO patrzeć z innej strony - im więcej ich powstaje, tym większa szansa na to, że ta największa chołota graczy odbije się z naszych ulubionych gier i pójdzie gdzie indziej, gdzieś gdzie bardziej by pasowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:32, Azvar napisał:

Ja zacząłem na kwestię powstawania MMO patrzeć z innej strony - im więcej ich powstaje,
tym większa szansa na to, że ta największa chołota graczy odbije się z naszych ulubionych
gier i pójdzie gdzie indziej, gdzieś gdzie bardziej by pasowali :P


Amen, Azvarze, amen. Może będzie można się wreszcie pobawić w roleplay Blood Elfem bez setek wannabe-emo psujących klimat.
I jeszcze polski serwer WoW proszę... nie żebym ja zamierzała tam grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik graficzny jako tak nie jest zły, jednakże kompletnie nie pasuje do tejże nowelki, baśniowe krainy, kwadratowe świecące stworki vs mroczny klimat książki (nie, nie czytałem ale znam ogólny zarys, nie patrzcie się jak na idiote), wtf? Ogólnie to gra w ogóle nie powinna powstawać, film był gorszy niż globalne ocieplenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wywalić fabułę książkowa a zostawić świat + dodać jakieś dobre studio to by wyszedł dobry MMO. A tak dostaniemy grę z cyklu $_$.

Marzy mi się MMO z wampirami,wilkołakami i łowcami + jeszcze np. z kościołem zrobione przez kogoś kto się na tym zna.


W dodatku to studio jest złożone podobno z fanów.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój boże!!!!

Nie znam dziewczyny która by tego nie ogladała! Pracuję w wypożyczalni, "Zmierzch" co chwile wypożyczają tłumy nastolatek robiących sobie wieczór filmowy, omg, najlepiej Pattisona i tak skomentował Jim Carrey podczas MTV Movie Awards, kto ogladał wie o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mogłem znaleźć akurat linka do samej jego przemowy, ale ironicznie podkreślił go w zdaniu "Wszyscy się na mnie patrzą, nawet ten przystojny chłopak ze Zmierzchu, ahhh <udawanie mdlenia>" A wszystko w ironicznej otoczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masakra. :D Byłem na tym czymś w kinie z dziewczyną i jeżeli nawet jej się nie spodobało, to znaczy, że film jest naprawdę niszowy. Książki nawet nie tknąłem, bo słyszałem, że obciach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja powinienem na start od razu dostać +10 do Wytrwałości za to ze przebrnąłem prez 4 części ksązki:D i powiem ze jest zaje****** nudna i poryta. Pierwsza czesc ma chyab z 350 stron z czego 200 to opisywanie jaki to Edward jest piekny w dodatku w kółko opisując ciągle to samo. Książkę polecila mi najlepsza przyjaciółka i nie wybaczyłem jej tego do teraz. Szczerze nie polecam spodoba sie tylko nie licznym nie licząc "szurniętej części nastolatek" tutaj 90% prawdopodobieństwo ze zakochają się w głównym bohaterze i bd ględzić o książce na każdej przerwie w szkole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ludzie! Już nie mieli z czego robić RPG? Z moich znajomych to książkę i fil oglądała płeć przeciwna. Nic z tego dobrego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje zdick i gratuluję. Moja koleżanka też mnie naciskała, ale się nie odważyłem żeby TO przeczytać. A robienie z "TEGO" MMO"RPG", jest tak głupim (może odważnym :) ) pomysłem jak zrobienie z FIFY RPG (boje się pisać, bo jeszcze coś takiego zrobią :D). Zawsze istnieje ten 1% na powodzenie, ale tu mam DUŻE wątpliwości. Myśle, że to będzie straszne, ale zobaczymy. Pozdramiam wszystkich graczy. Geralt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:19, Vernio napisał:

Marzy mi się MMO z wampirami,wilkołakami i łowcami + jeszcze np. z kościołem zrobione
przez kogoś kto się na tym zna.


Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale po środowisku rpgowców (tych papierowych) już od dobrej chwili krążą plotki że White Wolf się przymierza do zrobienia MMO opartego na Świecie Mroku.

A biorąc pod uwagę fuzję WW i CCP (Twórcy EVE Online) jakiś czas temu, to plotki zyskują na wiarygodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować