Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

63 postów w tym temacie

"facepalm"

Booże, nie, niech ta zaraza nie ogarnie dodatkowo komputerów! U mnie w klasie 80% dziewczyn przeczytało, i się zachwyca! To zaraza! Epidemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to, nie dość że książka był płytka to mają zamiar zrobić grę, a co więcej znając życie przyniesie komercyjny sukces, bo w końcu kto kupi tą grę? Oczywiście wszyscy Ci który kupili i wciągnęli się w tą książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech jeszcze dadzą abonament, piszczące nastolatki chętnie wyłożą nań kieszonkowe od swoich tatusiów :) złoty interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart?! <patrzy w kalendarz mając nadzieję zobaczyć datę "1 kwiecień">

To już koniec świata. Wszystko zaraz zmienią w MMO. Nie wyobrażam sobie gry na podstawie... czegoś takiego. Dziwie się, że na podstawie Pottera nie ma jeszcze MMO (a może jest? oO). Teraz czekam już tylko na MMO na podstawie smerfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie mam siostry w moim wieku, bo to by była katastrofa, jak bym zobaczył w co za shit gra chyba bym się powiesił na wiśni w ogródku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF!? Wszedłem na chwilę na stonę gry i po około pół minuty zaczęły łzawić mi oczy i to bynajmniej nie ze wzruszenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 14:55, Bodziu95 napisał:

Dobrze że nie mam siostry w moim wieku, bo to by była katastrofa, jak bym zobaczył w
co za shit gra chyba bym się powiesił na wiśni w ogródku..


Na wisni w ogródku? Mmmm, jak romantycznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO i w dodatku MMORPG? No bez jaj! Większy sens miałoby MMORPG w świecie Mario (hmmm... Ciekawy pomysł)!
W ogóle na czym miałaby się ta gra opierać? Albo jakie byłby w niej questy? "Idź postaw włosy na żel +100 EXP i -20 do obecnej płci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować