Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO w uniwersum "Zmierzchu" w drodze

63 postów w tym temacie

Jakby wykorzystać tylko świat "Twilight" to wtedy może by coś wyszło. Ale fabuła Zmierzchu... no Mi jakoś nie pasuje do MMO. I na czym ta gra miała by polegać? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra tylko dla maniaków... A raczej maniaczek.... Nie wiem z kąd się wzieło to MMO, a już o RPG nie wspomne ( po każdym lvl będzie można rozwijać cech: długość zębów, kolor oczu, bladość skóry xD) Z tego można by zrobić co najwyżej coś na kształt Lost Via Domus... Ale poczekamy, zobaczymy, pośmiejemy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 20:06, Fumiko napisał:

> Marzy mi się MMO z wampirami,wilkołakami i łowcami + jeszcze np. z kościołem zrobione

> przez kogoś kto się na tym zna.

Nie wiem na ile to prawdopodobne, ale po środowisku rpgowców (tych papierowych) już od
dobrej chwili krążą plotki że White Wolf się przymierza do zrobienia MMO opartego na
Świecie Mroku.

A biorąc pod uwagę fuzję WW i CCP (Twórcy EVE Online) jakiś czas temu, to plotki zyskują
na wiarygodności...



To fajnie by było.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic fail. Epic facepalm.

Założę się, że większość dziewczyn które przeczytały zmierzch, będą musiały nauczyć się Internetowego żargonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta książka przyprawia mnie o mdłości. Powiastka dla zabujanych nastolatek myślących tylko o jednym. Nie wiem co ludzie widzą w tej książce ale jak przeczytałem pierwsze 10 stron modliłem się, żeby Anne Rice tego do ręki nie wzięła bo zawału dostanie.

To jest bardzo subiektywna opinia, gdyż jestem mocno uprzedzony wobec tej książki. Gówniarska powiastka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekła mi opcja edytuj.

A czemu nie zrobią MMORPG na podstawie książek Sapkowskiego? Każda się nadaje, jak cholera! No czemu? -.- Bo wiedźmin nie jest znany na całym świecie i nie będzie z tego $. Wrrr...

Co do samego MMO, zapomniałem o tym napisać w poprzednim poście. Zastanawiam się jakie questy będą jak się będzie grało np. dziewczyną. Poderwij Edzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze... Ten film mnie o mało śmierć nie przyprawił, z zażenowania, osobiście nie rozumiem zjewiska tego całego hype''u wokół tego filmu, który wg. mnie i od strony technicznej i fabularnej jest poniżej poziomu nawet amerykańskiego kina, patrząc na niego czułem się jakbym oglądał blok reklam z mtv.

Nieczytałem ksiązki ale w filmie najbardziej irytowało mnie to że cały czas miałem wrażenie bardzo beznadziejnej imitacji zasad panujących w World of Darknesowym Vampirze Maskaradzie wziętych pod nóż i przerobionych na potrzeby gimbuslansiarskiej masy, Jeszcze w bardzo infantylny sposób. IMO zabiło to cały klimat Vampirzego społeczeństwa (no kaman wampiry błyszczące sie jak diament?! miałęm ochote rzucić kubkiem w ekran!).

Polecam
Przeczytać pierwszo edycyjny podręcznik do Vampira, albo zagrać w Bloodlines, a później obejrzeć film/przeczytać książke jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robienie MMO zabiera najwięcej czasu ze wszystkich gatunków gier. Dodatkowo System z książki trochę się nie nadaje jeżeli każdy wampir ma mieć inną moc a niektóre mają nie mieć mocy. A z racji że nie mają porządnego silnika oraz praw do tytułu hitu nie będzie jeżeli gra się ukaże. Choć gry z wampirami + wilkołakami zawsze to dodatkowy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...ja nie mogę ! Moja dziewczyna oszalała na punkcie tego a ma powyżej 20 lat :) A zaczęło się od pożyczenia jakiegoś filmu od koleżanki która go chwaliła. Potem już tylko zachwalanie jaki bohater jest boski, męski i blee... Na urodziny kupiłem jej cała tetralogie (nie wiem co mi odbiło)...2 tomy przeczytała w tydzień. Po prostu na łeb !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy by to wiecej kobiet niz mezczyzn zajmowalo sie grami a w szczegolnosci MMO no to gra miala by szanse. No ale bez przesady Panowie - jest na tym swiecie jakis facet ktory chcial by w to zagrac ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:04, Wujek-Alfred napisał:

Gdy by to wiecej kobiet niz mezczyzn zajmowalo sie grami a w szczegolnosci MMO no to
gra miala by szanse. No ale bez przesady Panowie - jest na tym swiecie jakis facet ktory
chcial by w to zagrac ? :O

Look up and cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 22:05, Kryhuu napisał:

> Gdy by to wiecej kobiet niz mezczyzn zajmowalo sie grami a w szczegolnosci MMO no
to
> gra miala by szanse. No ale bez przesady Panowie - jest na tym swiecie jakis facet
ktory
> chcial by w to zagrac ? :O
Look up and cry.


Jeżeli to ma odciągnąć choć 1% dzieciarni z serwerów WoWa, to ja jestem na TAK! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO i Zmierzch... To chyba tylko dla fanek (i fanów bo pewnie i tacy są...). Każda będzie chciała być Edwardem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować