Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Temat do pocieszania [m]

397 postów w tym temacie


Witam,

Ja znowu się czuje wykorzystywany przez ludzi.

Nigdy nie dam sie więcej wrobić w "rozliczymy się poźniej" bo zawsze na tym wychodze zle.

Albo musze czekac i sie klocic, albo mi ludzie zarzucaja ze nic nie umiem i wszystko musze poprawiac.

Nie jest to ani mile, ani smieszne - w szczegolnosci ze druga strona sporu tez nie reprezentuje soba zbyt wiele.

Dlaczego ludzie są tacy nieuczciwi ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 10:58, Bigjack7 napisał:


Witam,

Ja znowu się czuje wykorzystywany przez ludzi.

Nigdy nie dam sie więcej wrobić w "rozliczymy się poźniej" bo zawsze na tym wychodze zle.

Albo musze czekac i sie klocic, albo mi ludzie zarzucaja ze nic nie umiem i wszystko musze
poprawiac.

Nie jest to ani mile, ani smieszne - w szczegolnosci ze druga strona sporu tez nie reprezentuje
soba zbyt wiele.

Dlaczego ludzie są tacy nieuczciwi ?? :(


Te pytanie powinno być raczej skierowane "tam wyżej" (a konkretnie to w chmurki), bo ciężko jest na nie znaleźć odpowiedź... ;) Ciężka sprawa. W ogóle to życie jest ciężkie. Po części przez takich ludzi, o których piszesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem IGI-2, zarejestrowałem sobie na gram.pl i wyrzuciłem pudełko. Zawsze tak robię, bo sobie płytki wsadzam do takiego boksa. I te śmieci wyrzuciłem. A przy instalce chce cd-key. A by to. 20 pln wyrzuconw w błoto. Baran ze mnie. eeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 00:10, AgayKhan napisał:

Kupiłem IGI-2, zarejestrowałem sobie na gram.pl i wyrzuciłem pudełko. Zawsze tak robię, bo
sobie płytki wsadzam do takiego boksa. I te śmieci wyrzuciłem. A przy instalce chce cd-key.
A by to. 20 pln wyrzuconw w błoto. Baran ze mnie. eeeeeee.


Eh, ja nigdy nie wywalam pudełek, chociaż nieco cierpi na tym moja przestrzeń szafowo-szufladowa ;]
Między innymi ze wzgledu na cd-keye, można sie pocieszyć, że 20zł to nie jakoś trasznie dużo :)

Bigjack7-----> kurde, nawet z dobrymi kumplami czasem ciężko jest się "rozliczyć później", szczególnie jak sie piło w trakcie transakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Micro Machines gra przy której spędzałem noce. Teraz wszła na pecety pod nazwą Micro Machines V4, miałem nadzieje że Cd Projekt ją wyda, ale niestety nie ;( I skąd ja niby wemze tą geirke, jedyne legalne źródło to przesyłka z Wielkiej Brytani ( trochę to będzie kosztowało ) A piracić nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 30.07.2006 o 09:27, Budo napisał:

Bigjack7-----> kurde, nawet z dobrymi kumplami czasem ciężko jest się "rozliczyć później",
szczególnie jak sie piło w trakcie transakcji :)


To prawda, potwierdzam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 00:57, miszehu napisał:

dziewczyna...ałłł...więcej nie dam rady napisać bo rana jeszcze świeża, boli



wiesz - własnie trafiło mnie to samo. boli - nie ma już nic w piersi :( boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie trapi to ze od dawna nie jestem bryagadzista - czekam pare miesiecy a niektorym to udało sie to zrobic nawet w pol miesiaca - corobie zle i co powinienem robic aby stac sie brygadzistą hę

PS fajnie ze juz wiadomo ze pod "?" kryje sie "sekretarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w świecie takich ludzi jest na peczki, a tych co Cie rozumieją pomog,ą kiedy trzeba jest ich tak niewiele i trudno ich znaleźć. Takie zycie niestety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2006 o 22:05, Martimat napisał:

wiesz - własnie trafiło mnie to samo. boli - nie ma już nic w piersi :( boli ...


proponuję ostrą tygodniową kurację chmielową....potem już boli tylko głowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:05, Martimat napisał:

> dziewczyna...ałłł...więcej nie dam rady napisać bo rana jeszcze świeża, boli


wiesz - własnie trafiło mnie to samo. boli - nie ma już nic w piersi :( boli ...


Nie martw się, mam gorsze wiadomości. Nie ma już piersi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:46, Arclight napisał:

Powiadają, że "tego kwiatu to pół światu...". Głowa do góry!


niektóre sa pod ochrona (kwiaty) i nie ma ich dużo... było ich wiele ale ten był... jedyny...v kwiatuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 23:02, Minsc i Boo napisał:


> wiesz - własnie trafiło mnie to samo. boli - nie ma już nic w piersi :( boli ...

proponuję ostrą tygodniową kurację chmielową....potem już boli tylko głowa....



kuracja - w toku 0- wysokooktanowa - ale praca jest =- a tego nie moge zawalic :D


dzięki za wspasrcie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 23:20, PsychoMan napisał:

> > dziewczyna...ałłł...więcej nie dam rady napisać bo rana jeszcze świeża, boli
>
>
> wiesz - własnie trafiło mnie to samo. boli - nie ma już nic w piersi :( boli ...

Nie martw się, mam gorsze wiadomości. Nie ma już piersi :D



wiesz są - ale nie te nie te co potrzebuję :D


dzięki

i soerry za trzecio z rzędu - moderatorzy zrozumieja tym razem myslę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 23:02, Minsc i Boo napisał:

proponuję ostrą tygodniową kurację chmielową....potem już boli tylko głowa....

Niekoniecznie chmielową - dobre efekty przynosi także kuracja żytnia,ziemniaczana lub jęczmienna ( ale ta ostatnia to już tylko dla miłośników droższych trunków :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moderator cinus nie ma serca zaknoł mój temat chociaż ten temat w którym teraz pisze jest przedwojenny


mam nadzieje ze nidostane za to degrada ale musiałem sie wyżalić a jeśli uraziłem modelatora cinusa to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować