Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #95: Co sądzisz o grach przeglądarkowych (Plemiona, Bitefight, Menelgame itp.)?

36 postów w tym temacie

Ogółem nie przepadam, ale ostatnio znalazłem świetną polską grę "Faerun" w klimatach papierowego RPG w świecie Forgotten Realms, która mnie bardzo wciągnęła. Polecam, bo na razie jest dość mało graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może bd orginalny i powiem że kocham takie gy.... i to nie mniej niż te na krążkach (których też nabyłem sporo żeby nie było:)
Po prostu wolę odpalić muzykę z youtube/wrzuta i nie przeszkadzając sobie w słuchaniu poklikać nieco w owych grach na www - ew. w grach gdzie jest coś na kształt wyprawek czy coś w tym stylu (najczęściej czekasz x czasu aż postać sama wróci z wyprawy) odpalam wtedy jakieś dobe anime i nie martwiąc się niczym oglądam sobie spokojnie (kolejne) odcinki....
Co do płacenia - trzeba przyznać że w wielu gach ci z premium mają przewagę co wkurza nieco...;/
(lecz są wyjątki np reddragon czy jak to się tam zwało) No i jeszcze jedna rzecz.... może jestem wybreny ale wszystkie tytuły które podaje gram.pl w przykładam to moim zdaniem shity xD (przynajmniej mi nie leżały...) więc jeśli ktoś ma podobne podejście do mnie i np lubi popisać z znajomymi to w oczekiwaniu można od co w takiej gierce wykonać parę kliknięć po czym odpisać i znowu kontynuować - refleks rzadko raczej jest wymagany:P To samo się tyczy z niektórymi zainteresowaniami np sam osobiście zajmowałem się też sporo tworzeniem muzyki w FL i wtedy gdy sobie klikałem spokojnie mogłem odsłuchać swego dzieła po raz setny wyłapując niedoskonałości (kązdy kto w tym siedział wie że robienie dobrego bitu wiąże się z nie jednym przesłuchaniem zmiany każdego przesunięcia kicka czy innego szczegółu)
Wracając do tematu płacenia w takich grach - nie są takie kwoty jak w np WoW.... NAJCZĘŚCIEJ ceny wynoszą około 10zł na miesiąc by mieć max udogodnień w dodatku z regóły jest sporo sposobów płacenia (przydatne jak ktoś niema konta w banku wówczas użyje powiedzmy takiego sms i po sprawie...) No i jak mówiłem nie jest to obowiązkowe....
Gra grze nierówna, ale w co gramy często wpływa też nasz styl życia - inni wolą na kierownicy przy dobrym piwku pośmigać ze znajomymi inni zaś w spokoju odpoczywać nie mając czasu na wyjęcie krążka z pudełka i robić coś na kompie co nie zmusi ich do ciągłego przełączania się między dynamiczną grą, a siedzeniem w grafice/programach jednocześnie....
tyle z mojej strony:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja to tylko w CSM''a i eRepublic se gram ,bo to tylko kilka minut na dzień wystarczy :]
Zwykle po 3-4 kliknięcia ,a wszystko samo się robi :]

Z gier typu gdzie się na okrągło dokonuje wyborów itp. to grałem kiedyś w gangstawar oraz w mybrute :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje odpowiedzi "niezbyt lubię, ale sporo w nie gram" bo tak jest własnie u mnie. :P
ogame, gladiatus, menelgame, space pionners
kiedyś jeszcze było bitefight. ale jak spadłem z 1. miejsca to oddałem konto. xD
męczy mnie to.. ale nie wiem czemu gram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:55, kiczka116 napisał:

ja nie gramw takie gry ponieważ jest to dla dzięci wolę już sobie pograć w Wiedzmina
lub jaką inną...:)

Głęboko się mylisz. Takie gry są dla ludzi, którzy nie mają warunków do grania w "normalne" gry (czas, miejsce, sprzęt). Poza tym: co kto lubi.
Nawet nie chce mi się wypowiadać co do twojego tekstu "dla dzieci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiczka - weź uważaj co mówisz gdyż kto jak kto, ale ja już dzieckiem raczej nie jestem (powiedziałbym nawet że tobie prędzej do tego "tytułu" sądzac po twojej wypowiedzi, ale nie chcę wyrażać się bezpodstawnie)
No i zgadzam się z panem powyżej......
... zresztą jeśli masz poniżej tych głupich 18 lat to sam jeszcze nie ozumiesz że dobre komputery odpalające wybajerowane gry NAPRAWDĘ nie biorą się z nieba, a na granie "na poważnie" nie zawsze człowiek ma czas/warunki......

.... Zwłaszcza jeśli jest zobowiązany do jakiejś passy jak mówiłem w której nie wypada się ścigać czy coś i musi robić dajmy taki projekt na kompie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś spędzałem na nich większość czasu przeznaczonego na siedzenie w necie, ale obecnie gram tylko w Plemiona, sprawdzam od niechcenia, ale ta gra czasami przykuwa w magiczny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wiele gier tego typu, ale zawsze po jakimś czasie wpada się w rutynę i się nudzi. Teraz nie mam zamiaru już się więcej brać za podobne rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować