• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Łatka będzie, kiedy będzie, ale nie prędko to będzie.

Oto odpowiedź dręcząca posiadaczy gry „Soldner Złota Edycja”

A jeśli CD-Projekt ma zamiar wydać łatkę przed końcem tego roku to będę pod wielkim wrażeniem?

Jeśli wogóle będzie taka łatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no i to ja jusz gram v Soldnera , kupilem tej Polskou Soldner - Zlota edicia - no v prawdzie nie jednou tylko 6 . I nieszla uruchomicz, to dalem ten CD key pro Soldner Secret Wars do innej versji-co mam v domu - to byla ver. 1911+ dalem patch 33628 i ruszyla po internecie bez problemuv . Kiedy Polska verzije instalovalem , to byly problemy navet s instalaciou na C: i na D: nibyl problem - porpostu což jest tam nie tak - vkladanie patcha 33628 do POLSKA gry nie vyšlo bez klopotuv (nieruszyla gra ), jeszte bende testoval , jezeli jest jakasz mozlivosč przeniesenia niekturych ciensti original gry do gry POLSKA, tak aby POLSKA gra byla funkczna po Internecie
no to dozabacienia za krutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczerze mówiąc milczenie CD-Projekt niepokoi mnie dalece. Fakt, że moje problemy zostały rozwiązane, ale naprawdę chciałbym, by Polacy w większej liczbie zagościli w tej grze i dlatego nie odpuszczę.
Proszę CD-Projekt o oficjalne stanowisko i informację dotyczącą rozwiązania problemu polskiej wersji Soldnera. Oferuję swoją pomoc i wszelkie informacje. Dajmy tej grze szansę na jaką zasługuje. Tym bardziej, że PZ szykuje nowy, wielce obiecujący patch.
Swoją drogą to chyba niedobrze się stało, że White-One podał sposób rozwiązania (jak widać nie działający dla wszystkich). To chyba "zwolniło" osoby odpowiedzialne za polską wersję z działania...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2005 o 15:12, dr.x napisał:

no i to ja jusz gram v Soldnera , kupilem tej Polskou Soldner - Zlota edicia - no v prawdzie nie jednou tylko 6 . I
nieszla uruchomicz, to dalem ten CD key pro Soldner Secret Wars do innej versji-co mam v domu - to byla ver. 1911+ dalem
patch 33628 i ruszyla po internecie bez problemuv . Kiedy Polska verzije instalovalem , to byly problemy navet s instalaciou
na C: i na D: nibyl problem - porpostu což jest tam nie tak - vkladanie patcha 33628 do POLSKA gry nie vyšlo bez klopotuv
(nieruszyla gra ), jeszte bende testoval , jezeli jest jakasz mozlivosč przeniesenia niekturych ciensti original gry do
gry POLSKA, tak aby POLSKA gra byla funkczna po Internecie
no to dozabacienia za krutko


Polska wersja ZAWIERA już patch i addon Marine Corps. Nie musisz już niczego dodawać. Spróbuj, może Ci się uda odpalić. Przeczytaj raz jeszcze wytyczne White-One i zainstaluj oraz uruchom polską wersję według Jego wytycznych.
Powodzenia!
I daj znać czy Ci udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem , že v Polska wersija ma juž Marine Corps , ale ten patch 33628 do orig. gry tesz jusz ma Marine Corps - pozatym postemp White-One na mojim PC niedziala , to gram tylko na polski CD key, dopuki niebendzie oprava Polskej wersii i do tego moja versija nievyrzuca z gry , jak wy mluwice o POLSKA versii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ehh kurde, reinstalowałem wielokrotnie, zgodnie z poleceniami W-O i kiszka. To się nazywa szacunek dla klienta, kurdebalans, że taki CDP wydaje produkt w październiku i przez półtorej miesiąca udaje że wszystko jest ok. Chyba napiszę do CDA, będą mieli w tipsomaniaku kolejną pozycję do "afer roku". No bo jak to może być, że gra jak by nie było stricte on-line zostaje hmm, niedopieszczona przez wydawce, wręcz cofnięta w rozwoju? Czy wydawca ma gdzieś tych wszystkich graczy, którzy skuszeni niską ceną i świetnie zapowiadającą się grą, zakupili , nie bójmy się tego powiedzieć, WADLIWY PRODUKT? Prawdę mówiąc, to przeszła mi już ochota na granie w soldnera, bo nawet single który pozostał też jesc dogłębnie spieprzony. Czy wydawca znów nie ma czasu wypuścić na szybko chociaż niewielkiego patcha, naprawiającego błędy w singlu, żeby choć trochę uspokoić graczy? Wkurza mnie ta cała sytuacja i to dość mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję CD Projekt za łatkę. Co prawda mi pomogły rady PZ, ale cieszę się, że Polacy zaistnieją w tej grze.
Jeszcze tylko przekonać więcej ludzi... Ale tu widzę pole do popisu dla graczy. Rozumiem, że Soldner to gra budżetowa nie będzie oficjalnej akcji reklamowej (i wcale mnie to nie dziwi, dzięki temu grę możemy kupić bardzo tanio).
Do zobaczenia na polu walki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2005 o 08:15, matrix33 napisał:

Dziękuję CD Projekt za łatkę. Co prawda mi pomogły rady PZ, ale cieszę się, że Polacy zaistnieją w tej grze.
Jeszcze tylko
przekonać więcej ludzi... Ale tu widzę pole do popisu dla graczy. Rozumiem, że Soldner to gra budżetowa nie będzie oficjalnej
akcji reklamowej (i wcale mnie to nie dziwi, dzięki temu grę możemy kupić bardzo tanio).
Do zobaczenia na polu walki !



Tesz niejestem pewny co masz na myszli ??? czy jusz jest opravny patch dla Polska Wrsiji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech, no, Panowie... Oczywiście, że jest patch, wystarczy spojrzeć na stronę główną serwisu www.gram.pl do działu pliki. W tej chwili, gdy to piszę patch jest najwyżej w liście (czyli jest najświeższym plikiem). Przesuńcie ekran na strony głównej sam dół i po prawej stronie.
Zresztą podaję linka
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/soldner_secret_wars/patch/soldner_secret_wars_pl_fix_multiplayer.zip
Mam nadzieję, ze podając linka nie naruszyłem regulaminu forum...
Owocnych bojów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.12.2005 o 08:02, matrix33 napisał:

Ech, no, Panowie... Oczywiście, że jest patch, wystarczy spojrzeć na stronę główną serwisu
www.gram.pl do działu pliki. W tej chwili, gdy to piszę patch jest najwyżej w liście (czyli
jest najświeższym plikiem). Przesuńcie ekran na strony głównej sam dół i po prawej stronie.
Zresztą podaję linka
ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/soldner_secret_wars/patch/soldner_secret_wars_pl_fix_multiplayer.zip
Mam nadzieję, ze podając linka nie naruszyłem regulaminu forum...
Owocnych bojów!

Hehehe, a przy rejerstracji zaznaczyłem "powaidamiaj o ukatualnieniach do tej gry" czy jakoś tak :). Sugeruję CDP rozesłać tego maila bo ja o patchu dowiedziałem sie dopiero teraz i to przez przypadek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2005 o 10:38, Arclight napisał:

Jest sposób, by uruchomić tę grę na XP Pro 64bit?

Spróbuj zapytać na forum soldner.jowood.com tam może będą wiedzieli. Forum angielsko lub niemiecko języczne.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam głupią sprawe jak wchodze do gry to trzeba wpisać cd-key...ok zrobiłem to,teraz jestem w grze,i jak wchodze w gre dla jednego gracza to treba wpisać kod,ale jak wpisuje to wyskakuje mi ( zły kod proszę wpisać ponownie)
kupiłem tą gierke w eXtra klasyce i są tam 3 kody,jeden do gry żeby wogule wejść,drugi do marines corps a trzeci do secret wars.pierw wpisuje kod do marines corps potem do secret wars i lipa,a kod wygląda tak xxxx-xxxx,xxxx-xxxx (na niby) proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować