• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix33

Soldner - problemy techniczne

Pytanie

Witajcie.
Kupiłem wczoraj w Geant grę Soldner z serii Extra klasyka" Zainstalowałem i w trybie off-line działa bez zarzutu. Ale mam problem z wejściem w tryb on-line, a właściwie nie mogę wejść w niego wcale. Nie ma ikonki "utwórz konto", a po wejściu w zakładkę on-line wyświetla komunikat "Portal nie został zainicjalizowany" (chyba zainicjowany być powinno, ale nieważne).
Czy ktoś może mi pomóc? Ta gra powstała przede wszystkim do gry on-line i w tym trybie chciałbym grać.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

160 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Na też mam podobny problem z grą Soldner - nie ma niegdzie funkcji "Załóż konto" a w Graj On-line piszcze na czerwono "Portal nie został zainicjalizowany.". Jak ktoś zna rozwiązanie to bardzo chętnie bym je poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie do zespołu CD-Projekt: Czy znana jest już, orientacyjna choćby, data wypuszczenia łatki umożliwiającej grę on-line?
Dziękuję i proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ta gre przywieziona z Anglii i tez mialem ten problem ale doiero po 1 wrzesnia a wczesniej chodzila OK. Mimo zainstalowania patcha tak jak pisali producenci nic to nie dalo. Dopiero jeden koles mi pomogl i teraz juz jest Ok.Gra jest Super ale tylko na necie bo z komputerem mnie szybko znudzuila Zamowilem gre w wersji polskiej i czekam na efekty za kilka dni bede ja mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pracujemy cały czas nad rozwiązaniem problemu. Szkopuł w tym, że na niektórych konfiguracjach komputerów możemy grać po sieci bez żadnych przeszkód, musimy więc wyizolować konkretną przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak myślicie, czy Soldner osiągnie jaką taką popularność w Polsce?
Czy dużo jest chętnych do grania on-line?
Moim zdaniem Polacy mogliby stać się znaczącą siłą w lidze.
Pytania te kieruję w stronę forumowiczów (impulsem stał się powyższy post Navy Seals PL, który mówi mi, że nie wszyscy jeszcze się poddali).
Piszcie swoje opinie. Zorientujmy się, jak duża jest potencjalna liczba graczy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam juz polska wersje i kicha.Jak juz pisalem mam Soldnera w wersji angielskiej i po zainstalowaniu wersji polskiej laduja mi sie serwery i to po Polsku sa napisy ale co z tego po zaladowaniu jakiegos serwera gra sie sypie i jest komunikat ze wystapil blad. Najgorsze jest to ze potem nawet wersja angielska mi juz nie poszla :((( Proba odpalenia wersji angielskiej konczyla sie na polskich napisach i wyrzuceniu z gry. Ale po ponownej instalacji jest OK. Mysle ze jest duzo chetnych na gre ale po tym co sie z nia dzieje to nie wrozy nic dobrego. Pozdrawiam i dalej walcze z polska wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wizart

To fajnie masz chłopie bo mnie się nic w oknie gdzie powinny być serwery nie pojawia... i co ja mam biedny zrobić ??

A i czy u ciebie w wersji PL była zakładka "Załóż konto" bo u mnie ni cholery tego nie było :/

martix33

Ja chętny do grania zawsze jestem :) Ostatnio pytam sobie z takich gier w RED ORCHESTRA :) Spotkać mnie też można w GUILD WARS i w DAWN OF WAR WINTER ASSAULT (jak wyjdzie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Red Orchestra? No extra, bo mnie ten mod też się podoba i czasami grywam pod nickiem CFE_M1_
Ale nie kontynuujmy o tym, bo moderator się wkurzy.
Mam nadzieję, że łatka pojawi się wkrótce,
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do moderatora forum.
Temat: Soldner - wszystko o grze założyłem po to, by nie był kojarzony z tematem pomocy technicznej (w takiej zakładce figuruje)i by był w zakładkach "gry". Jak zapewne można było zauważyć chciałem w nim poruszać sprawy związane z samą grą a nie tylko z problemami technicznymi.
Może jednak odblokować temat? Moderator chyba może to zrobić... Inaczej gra nie zrzuci piętna problemów technicznych...
Ale jeśli nie... No cóż... Nie będę się kłócił. O czymś tylko to będzie świadczyć...
Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

SHOGUN

U mnie w wersji PL nie bylo zaloz konto bo mam zainstalowna na jednym kompie tez wersje angielska i serwery pokazaly mi sie pewnie z niej. Kolega ma wersje PL i ma to samo co WY czyli " Zaloz konto "
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich.
Ja rowniez naleze do grupy graczy, ktorzy maja pewne problemy z gra Soldner...
Pierwsza sprawa.
Gra nagle i bez zadnego powodu potrafi sie "wykrzaczyc" do Windowsa. Nie mam pojecia czym jest to spowodowane... Nastepnym rzem, dodam loga, ktory tworzy sie po crashu, ale interesuje mnie czy ktos mial moze podobne problemy i poradzil sobie z nimi.
Druga rzecz.
Gra w niektorych misjach (single play) przycina wprost niemilosiernie! Nie wiem czy spowodowane jest to duzym obciazeniem procesora w czasie tej gry czy moze jakims innym mankamentem mojego sprzetu, lae wszystkie wymagania sprzetowe sa spelnione...
Moj komp: Athlon 2,2 Xp @ 2192 Mhz; 768 Mb RAM, GeForce 6600GT (505/1192)Gigabyte, Assus NF7 itp...
Najwazniejsze rzeczy podalem.
Mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas osoba, ktora bedzie potrafila mi pomoc.
Prosze o kontakt na maila: salata31@wp.pl
Nawiasem mowiac gra jest swietna.
Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie pytanko, czy mógły ktoś podać mi "realne" wymagania sprzętowe dla tej gry? Tzn. żeby mozna było spokojnie pograć w single player bez zwiększych problemów i zaciachów? Nie muszą być full detale.

Chciałem sprawdzić sobie jak to wyglada na moim sprzęcie, ale demo jest tylko multiplayer i też się nie łączy. Przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.10.2005 o 11:48, SaLaTa napisał:

Witam wszystkich.
Ja rowniez naleze do grupy graczy, ktorzy maja pewne problemy z gra Soldner...
Pierwsza
sprawa.
Gra nagle i bez zadnego powodu potrafi sie "wykrzaczyc" do Windowsa. Nie mam pojecia czym jest to spowodowane...
Nastepnym rzem, dodam loga, ktory tworzy sie po crashu, ale interesuje mnie czy ktos mial moze podobne problemy i poradzil
sobie z nimi.
Druga rzecz.
Gra w niektorych misjach (single play) przycina wprost niemilosiernie! Nie wiem czy spowodowane
jest to duzym obciazeniem procesora w czasie tej gry czy moze jakims innym mankamentem mojego sprzetu, lae wszystkie wymagania
sprzetowe sa spelnione...
Moj komp: Athlon 2,2 Xp @ 2192 Mhz; 768 Mb RAM, GeForce 6600GT (505/1192)Gigabyte, Assus NF7
itp...

Najwazniejsze rzeczy podalem.
Mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas osoba, ktora bedzie potrafila mi pomoc.
Prosze
o kontakt na maila: salata31@wp.pl
Nawiasem mowiac gra jest swietna.
Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow forum! ;)

Sprawa pierwsza- nie martw sie tym zapewne maja to wszyscy

Sprawa druga- u mnie dzieje sie to samo chociaz sprzet mamy podobny jednak Ty masz troche szybszy procek a ja mam wiecej pamieci, reszta to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować